Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miben lenne más, ha magyarorsz...

Miben lenne más, ha magyarországon nem lennének romák? Jobb lenne, vagy rosszabb és miért?

Figyelt kérdés
A kérdést nem rasszizmus miatt írtam ki, hanem mert kíváncsi vagyok milyen lenne akkor az országunk.

2021. febr. 21. 16:15
1 2 3 4
 21/37 anonim ***** válasza:
93%

A magyarok közt is vannak bűnöző hajlamúak, de a romák között ez egy széles körben elfogadott és megnyilvánuló életforma.

És míg a magyarok 10%-a notórius munkakerülő, az a romáknál 90%.

2021. febr. 25. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/37 anonim ***** válasza:
93%

Deák téri késelő tipukus cigó pofával:

[link]


A leggusztustalanabb bűncselekményeket mindig ez a faj csinálja: öregezés, prostítucióra kényszerítés, pedofília'....

2021. febr. 25. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/37 anonim ***** válasza:
20%

21 tanulj meg számolni

10% magyar azaz a 8 millió magyar 10%-a 800ezer

90% cigány azaz 1 millió azaz 900ezer

Persze ez túlzás de hat legalább tudjunk hogy ugyan annyi 😂😅


22 megmondták hogy nem volt roma származású akkor meg?! 😵🧐🤮 hord el magad te kis mitugrasz

2021. febr. 25. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/37 anonim ***** válasza:
0%
20-as ha már itt tartunk attól meg nagyon sok itt a kinai és mas ázsiai! Sok az ukrán sok a roman sok az osztrák! Sőt törökök és arabok is vannak itt! Zsidókról ne is beszéljünk! Milyen homogenitás te csicska ivadék! Magyarország sosem volt homogén! A királyi Magyarország remek példa rá de még az osztrák magyar monarchia is! Ja várj a török utáni idők amikor az ország több mint felét bevándorlok alkották!
2021. febr. 25. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/37 anonim ***** válasza:
0%

A magyar bűnözés annyit tesz hogy adócsalás fuha azaz lopás! Mit tesz a cigány bűnözés ja ugyan ezt csak sokkal kisebb tételben...

Persze a sok magyar gyilkost nem kell megemlíteni olyankor vaknak teszitek magatokat...

itt vannak a magyar bűnözők

[link]

2021. febr. 25. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/37 anonim ***** válasza:
88%

"de hat legalább tudjunk hogy ugyan annyi"

Nyilván nem ugyanannyi.

Csak hasraütásre írtam a számokat.

Sokkal nagyob a roma bűnőzési hajlam, mint amit írtam, mert a bentlakásos BV intézményekben többszörös abszolút többségben vannak a romák.

l0 lakóból 7-8 roma.

2021. febr. 25. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/37 anonim ***** válasza:
92%
Sok átvert, fiatal háztulajdonos, akire shittre épült, omladozó házat sóznak rá - ez sem lenne ennyi, ha nem lennének cigányok.
2021. febr. 25. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/37 anonim ***** válasza:
31%

28 a cigány bűnözés mióta foglal magában ember kereskedelmet?! 😵😵😵 ne legyél már csökött agyú!

Farkas florika meg csak azt csinalta amit látott a magyar barátaitól...

meg pedofília... hagyjuk már az öles a pedofília fajtalankodás ez mind a magyarokra jellemző! Meg milyen bűn szövetkezetek? Te abszolut badarságokat írsz! Olyanokat amik nincsenek a cigányoknál! Tudod mi van a cigányoknál? Lopás csalás agyon verés! Ennyi! Nincs drog kereskedelem nincs ember kereskedelem maffia végkép nincs állatkínzás sincs pedofília abszolut nincs! Az csak a ti fajtátokra jellemző! A sanyargatás meg se nem cigány se nem magyar szokás! Az emberi szokás! Mindenhol jelen van! Aki mást mond az hazudik! Nézzünk meg Amerikát nézzünk meg dél Koreát sorba jelennek meg a cikkek Az iskolai zaklatásokról!

Az üldözés meg pont hogy magyar szokás nem pedig cigány!

Neked kellene előrébb lepned mert abszolut hülyeségeket írsz csak rosszindulatú rasszista veréb vagy… ilyen egyszerű ez! Gondolom cigánnyal sem igen találkoztál max 1-2 suttyóval meg amit otthon hallottál azt akkor az összes ugyan olyan! Hagyjuk már! Nem egyszer zaklattak az iskolában csak mert cigány vagyok… balhézni meg nem balhéztam direkt vissza húzódtam alig beszéltem bárkivel is általánosban meg oviban is de a gyökér magyaroknak az is probléma volt (nem mindnekinek de csak mutatom hogy nem minden fekete fehér te kis gyökér) persze középben már meg tanultam magam megvédeni még mindig nem balheztam nem kotekedtem persze ott is megtaláltak a magad fajták… tudod gárdisták akik csapatban tudnak kötekedni 😂😅🤮

Az a baj hogy itt gyakorin nagy a szád de élőben ciganyozni sem mernél… max otthon suttogva… kisgyerek

De tudod mi a durva be lattam mindkét oldalon vannak gyökerek ebbe a két oldalba te is bele tartozol!

Amugy durva minden cigány kérdésnél itt vagytok! Gondolkozzatok el az életeteken... 😵😵😵

2021. febr. 25. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/37 anonim ***** válasza:
54%

ma 20:41

végig sem olvasom, mert már az eleje is hülyeség


szomszédomban romák laktak

a 12 éves kislányt megházasították (eladták jó pénzért), egy évre rá gyereke volt

na ebben van pedofília, emberkereskedelem

tiszta pillanatuk nem volt, mert időnként megállt a fekete merci az utcán, kiszaladtak, utána még a csukott ablakon keresztül is repültek a székek.

Ha nem drogoztak, akkor ittak.

Veszekedtek, az egyik a másikat kalapáccsal agyonverte.

A gázt, vizet, áramot mind lopták.

Elköltözésük után a kertből az önkormányzat vitte el a szemetet, ami többszáz köbméter volt a 15 éves ott tartózkodásuk alatt.

A házra 30 milliós terhelés volt a tulajdoni lap szerint.


Ilyen nincs a magyar családoknál.

2021. febr. 25. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/37 anonim ***** válasza:
0%

Olvasd csak el amit írtam tanulságos! És igen jol sejtettem pár cigánnyal talAlkoztal ennyi!

[link]

Itt a magyar példa…! A 13 evés lányt meg valószínű hogy egy 16 évesnek adták el vagy az alattinak… az meg nem valósul pedofilianak igen ember kereskedelem szigorúan nézve…

2021. febr. 25. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!