Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miben lenne más, ha magyarorsz...

Miben lenne más, ha magyarországon nem lennének romák? Jobb lenne, vagy rosszabb és miért?

Figyelt kérdés
A kérdést nem rasszizmus miatt írtam ki, hanem mert kíváncsi vagyok milyen lenne akkor az országunk.

2021. febr. 21. 16:15
1 2 3 4
 31/37 anonim ***** válasza:
30%

Itt van egy újabb magyar példa

[link]

2021. febr. 25. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/37 anonim ***** válasza:
88%

"Itt van egy újabb magyar példa"

tényleg új

2013-ig kellett visszaböngészned, hogy olyat találj, ami nem romás :)

a hasonló kategóriás hírek hetente vannak, csak éppen 95%-ban romákkal

2021. febr. 25. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/37 anonim ***** válasza:
90%
Ezeket a "magyar példákat" még 1 kezem össze bírom számolni kb....
2021. febr. 25. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/37 anonim ***** válasza:
0%

32 nem kellett vissza keresnem tele van a net a híradó velük -.-“

33 nem hinném… de ettől függetlenül itt vannak az ellen példák és láss csodát ilyenkor mindneki nem lát és vak… ezek nem számítanak mert hát nem... durva és szánalmas 😅🤮

Ekkor mutassatok meg hogy nem vagytok jobbak mint azok a cigányok akiket annyira utáltok sőt ugyan olyanok vagytok...

2021. febr. 25. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/37 anonim ***** válasza:
90%

A probléma az a monológoddal, hogy nem rémlik, hogy tagadta volna valaki, hogy a magyarok közt nincsenek ilyenek. 🤔

Egyébként nem hinném, hogy ugyanolyanok lennének a magyarok, hiába akarod lehúzni őket ennyire.

2021. febr. 25. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/37 anonim ***** válasza:
30%

Nem a magyarok hanem azok akik semmibe veszik hogy bizony mindkét oldalt vannak rosszak és csak az ellentétes oldalt akarjak meg látni mert csak az lehet a rossz... 😵😏 persze te is egy kezeden ossze tudod számolni! COVID elott végig az volt hogy megerőszakolta megölte és ezeknek a variációi! A cigány elkövetőket mindig be mondják hogy roma elkövetők!

Nem is egy magyar 50 körüli ember ment be a dohány boltba pisztollyal kirabolni valami pár tíz ezret azt majdnem fél vagy 1 millió volt a nyomra vezetése…!

2021. febr. 25. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/37 anonim ***** válasza:
100%

Hogy a kérdésre is válaszoljak...

Az egyetemeken nem lenne sok változás.

Ahova én jártam, ott egy kezemen meg tudtam volna számolni, hogy hány roma volt.

Pedig sok ezer hallgatóval találkoztam.

2021. febr. 26. 03:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!