Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi a baja az embereknek Orbán...

Mi a baja az embereknek Orbán Viktorral?

Figyelt kérdés

Jó estét mindenkinek!


Nemrég kezdtem el nézni ezt az oldalt, és döbbentem látom mennyi gyűlölködő komment van Orbánról, de miért is?


Szerintem Orbánozni és FIDESZt szidni teljesen eltérő dolog. Sokszor megkapja Orbán azokat a bántásokat amit nem is ő hanem a pártjában ülő emberek követnek el. például ilyen volt a Szájerügy, ezért miért kell Orbánozni? erről nem Orbán tehet, mert ő közben akkor is maximálisan védte az országot, ez a FIDESZ mint hátterének a hibája. Vagy mert hogy tanulatlanok a fideszesek. ami szerintem nagyon nagy hülyeség.( Egycsomó diplomás fideszest ismerek),Ezt is Orbánhoz vágják és utána megy az O1G, de ha van is hülye ember aki fideszes arról se Orbán tehet.


De mondott már rosszat valaha Orbán? Most őszintén? Legalább annyi agya legyen annak aki utálja a FIDESZt hogy valóban olyanba kössön bele aki hülyeséget csinál. Orbán igenis az egyik legjobb miniszterelnöke a 20. 21.században. Megoldotta a mostani covid válságot, megvédte a kultúrát az uniótól, nem engedte be a reformátusokat és felhúzta a kerítést, támogatja a családokat, megindultak az építkezések, azért ezt nem sok ország mondhatja el magáról.


Arról meg senki se tehet hogy egyes rétegek állandóan követelőznek, és lázítanak.(pl tanárok)



2021. febr. 27. 01:40
1 2 3 4 5
 11/50 anonim ***** válasza:
12%

Karizmatikus személyiség, aki - a pártjával és a vele szövetséges KDNP-vel együtt - polgári kereszténydemokráciát valósít meg. Ezért utálja őt valamennyi baloldali és liberális nézeteket valló.

Pedig nem tesz többet, mint a választói akarat szerint politizál, és alakítja törvények és rendelkezések útján az ország életét. Ebbe beletartozik a határon kívül-rekedt magyarság és a diaszpóra összefogása, nemzeti önbecsülésük ápolása. Történelmileg nézve a baloldaliak és a liberálisok sose voltak barátai a polgári kereszténydemokráciának, utóbbiak el is követtek mindent, hogy ellenlábasaikat háttérbe szorítsák. Ez ma sincs másként, csak finomodtak és humánusabbá lettek a polgári kereszténydemokrácia hatalmi eszközrendszere. Mert azt se felejtsük, hogy a baloldaliak és a liberálisok mindenkori célja a polgári kereszténydemokrácia megdöntése volt, ami végül a baloldaliak radikális szárnyának - szovjet segítséggel - közel ötven évig sikerült.

2021. febr. 27. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/50 anonim ***** válasza:
47%

igazad van!

ha a hülye tanárok keveslik a havi nettó 180-at, akkor menjenek a lidlibe árufeltöltőnek és a probléma megoldva.

2021. febr. 27. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/50 anonim ***** válasza:
81%

" a sok református akik jönnek robbantani erőszakolni?"


Te valami alternatív univerzumból jöttél, ezért nincs fogalmad az itteni dolgokról.

2021. febr. 27. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/50 anonim ***** válasza:
84%
11: nem a kereszténydemokráciával van a baj, a fő probléma a korrupció, a demokratikus intézmények leépítése (hogy ne lehessen őket a lopásokért számonkérni), illetve a törvények saját hasznukra manipulálása (pl. a választási törvény magukra faragása, hogy a lehető legjobban nekik lejtsen a pálya, és nehéz legyen leváltani őket akkor is, ha sok az elégedetlen)
2021. febr. 27. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/50 anonim ***** válasza:
45%

14: Reakciód második felére: mint írtam, történelmileg egymás megsemmisítő ellenfelei voltak, így van ez ma is, csak ma ez nem jár bebörtönzéssel, kivégzéssel. A legfőbb törvény is kimondja, hogy politikai nézet és vallás alapján senki nem ítélhető el. A demokratikus intézményrendszer nincs lebontva, csak belőlük ki lettek szorítva a baloldaliak és a liberálisok.

A korrupcióval kapcsolatban az a baj, hogy érdemleges és törvényileg-büntetőjogilag elítélhető esetet egymás ellen nem találtak, leszámítva csekély esetet, pedig külön vizsgálóbizottságot is alakítottak, amikor a jelenlegi ellenzék volt hatalmon, és Budai Gyula vezetésével se talált a jelenleg regnálók.

2021. febr. 27. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/50 anonim ***** válasza:

Hogy "az emberek" mit gondolnak Orbánról azt majd jövőre megtudjuk.


Én spec ezt a szófordulatát utálom.


Itt tán 5-600 ember véleményét látod, azt se szisztematikusan, kinek mikor van ideje, kedve hozzászólni.

2021. febr. 27. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/50 anonim ***** válasza:
74%
Én azért utálom mert egy tolvaj focib*zi
2021. febr. 27. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/50 anonim ***** válasza:
Ajha...
2021. febr. 27. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/50 anonim ***** válasza:
79%

Nem erőszakolnak meg robbantgatnak a muszlimok.

Nagyon érdekes amúgy, ez személyes tapasztalat, hogy "jajj én nem szeretem őket, mert muszlim szb stb".

Kérdezem, hol volt nyaralni?

Törökország, egyiptom, Szaúd Arábia.

Mondom az nem muszlim?

"Hat joo de ők mások"

Na mondom, hát ez az.

Félreértés ne essék, van köztük olyan. De van keresztény eruopai is ilyen.

2021. febr. 27. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/50 anonim ***** válasza:
66%

Kedves kérdező


"sok református akik jönnek robbantani erőszakolni"


Mi a véleménye arról hogy a fővárosban a Károly Gáspár Református Egyetem működik? :D


Illetve a Debreceni Református Hittudományi Egyetem :D

2021. febr. 27. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!