Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi a baja az embereknek Orbán...

Mi a baja az embereknek Orbán Viktorral?

Figyelt kérdés

Jó estét mindenkinek!


Nemrég kezdtem el nézni ezt az oldalt, és döbbentem látom mennyi gyűlölködő komment van Orbánról, de miért is?


Szerintem Orbánozni és FIDESZt szidni teljesen eltérő dolog. Sokszor megkapja Orbán azokat a bántásokat amit nem is ő hanem a pártjában ülő emberek követnek el. például ilyen volt a Szájerügy, ezért miért kell Orbánozni? erről nem Orbán tehet, mert ő közben akkor is maximálisan védte az országot, ez a FIDESZ mint hátterének a hibája. Vagy mert hogy tanulatlanok a fideszesek. ami szerintem nagyon nagy hülyeség.( Egycsomó diplomás fideszest ismerek),Ezt is Orbánhoz vágják és utána megy az O1G, de ha van is hülye ember aki fideszes arról se Orbán tehet.


De mondott már rosszat valaha Orbán? Most őszintén? Legalább annyi agya legyen annak aki utálja a FIDESZt hogy valóban olyanba kössön bele aki hülyeséget csinál. Orbán igenis az egyik legjobb miniszterelnöke a 20. 21.században. Megoldotta a mostani covid válságot, megvédte a kultúrát az uniótól, nem engedte be a reformátusokat és felhúzta a kerítést, támogatja a családokat, megindultak az építkezések, azért ezt nem sok ország mondhatja el magáról.


Arról meg senki se tehet hogy egyes rétegek állandóan követelőznek, és lázítanak.(pl tanárok)



2021. febr. 27. 01:40
1 2 3 4 5
 31/50 anonim ***** válasza:
100%
Nem a vallás tesz valakit migranssa.
2021. febr. 27. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/50 anonim ***** válasza:
0%
31: Viszont életmódja és hite nem engedi beilleszkedni keresztény országokban a muszlim migránst, ráadásul a befogadóország törvényeit se tiszteli, és nem tartja be.
2021. febr. 27. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/50 anonim ***** válasza:
72%

Ez nem igaz. Megint általánositasz.

Nagyon sok orvos, fogorvos dolgozik itt aki muszlim. Sok étterem tulajdonos. Ők? Tudom, ők nem olyanok...


Az iszlám a béke vallása egyébként, nagyon sok muszlim ismerősöm van.

2021. febr. 27. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/50 anonim ***** válasza:
27%

33: Hol van az az "ITT"?! És hol van sok muszlim ismerősöd?

(én pl. nem tudom, mennyi zsidó ismerősöm van itt Magyarországon, de biztosan vannak)

2021. febr. 27. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/50 anonim ***** válasza:
78%
Magyarországon. Mármint ami a doktorokat illeti pl. És az országban, de külföldön is vannak ismerőseim
2021. febr. 27. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/50 anonim ***** válasza:
0%
Magyarországon még nem találkoztam muszlimmal, Bécsben annál többel. Akiket ismersz, úgy látszik rejtett muszlimok.
2021. febr. 27. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/50 anonim ***** válasza:
Pedig van, ne aggódj.
2021. febr. 27. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/50 anonim ***** válasza:
46%

1: Viszont életmódja és hite nem engedi beilleszkedni keresztény országokban a muszlim migránst, ráadásul a befogadóország törvényeit se tiszteli, és nem tartja be."


A propaganda szöveg, melyik nyugati városban élsz? Jahogy még a falut se hagytad el, de te tudod mer migráns meg soros

2021. febr. 27. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/50 anonim ***** válasza:
0%
37: Nevezd meg a muszlim orvosokat, melyik eü. intézményben dolgoznak, az orvosok nevei- munkahelyei nem titkosak.
2021. febr. 27. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/50 anonim ***** válasza:
34%
38: véleménycserére alkalmatlan vagy.
2021. febr. 27. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!