Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi a baja az embereknek Orbán...

Mi a baja az embereknek Orbán Viktorral?

Figyelt kérdés

Jó estét mindenkinek!


Nemrég kezdtem el nézni ezt az oldalt, és döbbentem látom mennyi gyűlölködő komment van Orbánról, de miért is?


Szerintem Orbánozni és FIDESZt szidni teljesen eltérő dolog. Sokszor megkapja Orbán azokat a bántásokat amit nem is ő hanem a pártjában ülő emberek követnek el. például ilyen volt a Szájerügy, ezért miért kell Orbánozni? erről nem Orbán tehet, mert ő közben akkor is maximálisan védte az országot, ez a FIDESZ mint hátterének a hibája. Vagy mert hogy tanulatlanok a fideszesek. ami szerintem nagyon nagy hülyeség.( Egycsomó diplomás fideszest ismerek),Ezt is Orbánhoz vágják és utána megy az O1G, de ha van is hülye ember aki fideszes arról se Orbán tehet.


De mondott már rosszat valaha Orbán? Most őszintén? Legalább annyi agya legyen annak aki utálja a FIDESZt hogy valóban olyanba kössön bele aki hülyeséget csinál. Orbán igenis az egyik legjobb miniszterelnöke a 20. 21.században. Megoldotta a mostani covid válságot, megvédte a kultúrát az uniótól, nem engedte be a reformátusokat és felhúzta a kerítést, támogatja a családokat, megindultak az építkezések, azért ezt nem sok ország mondhatja el magáról.


Arról meg senki se tehet hogy egyes rétegek állandóan követelőznek, és lázítanak.(pl tanárok)



2021. febr. 27. 01:40
1 2 3 4 5
 1/50 A kérdező kommentje:
Arabot akartam írni csak elírtam
2021. febr. 27. 01:41
 2/50 anonim ***** válasza:
77%

ki ja azaz óbán???


ja áz! áztát szeressük..!

2021. febr. 27. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/50 A kérdező kommentje:

legalább a miniszterelnök úr nevét írná le helyesen...

Segítek

Orbán Viktor

2021. febr. 27. 01:52
 4/50 anonim ***** válasza:
95%
..Mihály :D
2021. febr. 27. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/50 anonim válasza:
91%
Mivan, te Orbánra izgulsz, vagy mi??
2021. febr. 27. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/50 anonim ***** válasza:
20%

A Szájer ügy akkor lett volna a Fidesz hibája, ha a Fidesz kiáll mellette.

A Szájer ügy így Szájer ügye.

2021. febr. 27. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/50 A kérdező kommentje:
Egyszerűen felidegesít a sok elégedetlengedő ember, az ember aludni se tud tőle, mit akarnak? 70ezres fizetés jobb lenne? a gyurcsányi diktatúra? a sok református akik jönnek robbantani erőszakolni? a szemkilövető? Elárulta Erdélyt, a székelyeket. Én Erdélyből származom és az ottaniakkal mikor beszélek, értelenkedve nézik ezt a sok hőzöngőt.
2021. febr. 27. 03:57
 8/50 anonim ***** válasza:
100%
Oooo
2021. febr. 27. 04:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/50 anonim ***** válasza:
77%

Elmondom mikor fog Orbán nyerni: Tessék bevenni egy Xanaxot, nézze az IzauraTv+Nóta+DikkTvt, a gép amiről ír azt ba*sza ki az ablakon majd aludjon.

De semmiképp se írja le a véleményét. Valahányszor írni fog egy Fideszszavazót meg fog erőszakolni egy "református" jó szóval vigyázzon.

2021. febr. 27. 04:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/50 anonim ***** válasza:
33%

A zorbaaannn....brühhühhühhü..

Piszkos orbany...brühhühhh

Mejg az ajamadossajgot se novete es es segíj sinycs csak munkahej...brühhhühh.


A mi ferjink jöjjöjny viszny vegje bruhhúhh

2021. febr. 27. 05:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!