Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért erőltetik a politikusok...

Miért erőltetik a politikusok az oltást, amikor ez a 22-es csapdája, lévén hogy itt van már az első rezisztens dél-afrikai is?

Figyelt kérdés

A mostani oltás max az angol variánsig jó még, az is kérdéses. Jelenleg az angol mutánstól robbant be a 3. hullám, de ha beoltjuk magunkat, akkor teret adunk annak, hogy a dél-afrikai legyen a domináns törzs. Ami ellen meg nincs vakcinánk.

Tehát ez a 22-es csapdája, mert ha nem oltjuk be magunkat akkor az angol mutáns fog tovább tombolni, ha beoltjuk magunkat akkor meg kiszorítjuk azt ami ellen jó a vakcina, és teret adunk a dél-afrikai és durvább mutánsoknak majd. Mindkét esetben ugyanott tartunk ahol a part szakad.

Akkor ennek mi értelme így?



2021. febr. 27. 22:51
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
49%

#12 A Föld is lapos, mert a fizika is hazugság, igaz? Na, most fejeztem be a beszélgetést.

Nem zavar, hogy azok az alapelvek, amiket tanítanak, azok mindig reprodukálhatóak, ismetelhetőek, vizsgálhatóak, bizonyíthatóak?

Szerinted azt is rosszul tanultam, hogy egy ember koponyájában van az agya? Nos, az utolsó kommented ezt valóban cáfolja.

Legyél boldog tudatlan!

2021. febr. 28. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
65%

13


[link]


"egyetlen esélyünk van a túlélésre, ez pedig az oltás"

-----------------------------

Mint szakember ( őszintén megvallva) Te egyet értesz ezzel a kijelentéssel?

Nekem nincs ilyen irányú végzettségem.De szerintem ez legfeljebb akkor volna igaz ha a vírus halálozási aránya oltás nélkül 100%-os lenne.

Ha valamit ennyire,ellentmondást nem tűrve tukmálnak mint ezeket a vakcinákat az már eleve gyanús.

2021. febr. 28. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
77%

Az Index kijelentésével tökéletesen egyetértek.

Az, hogy egy vírusnak milyen a halálozási rátája, nem garantálja, hogy holnap nem lesz alacsonyabb, vagy éppen magasabb.

Mivel a súlyos eseteknél a covid akadályozza a normál immunmemória sejtek kialakulását, így a sulyosabb tüneteket okozó variánsok fognak jobban terjedni - amíg nem ellensúlyozzuk oltással (oltás esetén nincs citokinvihar, így normálisan le tud futni az immunreakció)

Nem tudom, hogy mennyi szakirodalmat ovastok, de közértgetően egy csomó FB oldalon részletesen válaszolnak ezekre a kérdésekre is. Szamomra a leghitelesebb források egyike a thelancet.com , de magyar szakfordításvan a covid1001.hu oldalon rengeteg friss infót lehet találni magyarul, a lehetséges leghitelesebb, legszakmaibb forrásokból szakfordítva.

Olvassátok!

2021. febr. 28. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
74%

#14 Ha azt mondanák, hogy egy Földet elpusztító kisbolygó fog becsapódni jövőre, és ingyen adnák a jegyet az űrhajóra, ami elvisz egy másik, biztonságos, Földszerű bolygóra, akkor is sokan lennének, akik tiltakoznának a beszállás ellen, meg tagadnák a kisbolygó létezését, meg diktatúrát emlegetnének. A kisbolygót ez csöppet sem érdekelné.

Nos, a vírust sem érdekli, hogy ki hogyan gondolkodik róla. Egyezlen célja van: a reprodukció. Meg az sem érdekli, ha a Földön az összes élőlényt kipusztítja. Mondjuk úgy, hogy nincs azon az "értelmi fokon", hogy szimbiózisra legyen képes, mint néhány baktérium, vagy gomba.

Semmi mást bem csinál, mint bejuttatja a sejtbe az örökítőanyagát, ahol (jelen esetben) a mitokondriummal legyártatja a másolatait, lerabol egy kis lipidet a burokhoz, és megy tovább a következő sejthez. Amíg van elő sejt, ami ezt megteszi neki, addig immunrendszeri működés hiányában addig fertőz, amíg elfogynak a sejtek.

A teljes emberiség akkor sem halna ki, ha 100%-os halálozási rátaja lenne. Mindig vannak immunis egyedek. Az ebolába sem mindenki hal meg. Lesznek/vannak tünetmentes hordozók, es immunisak is.

Ha csak thordozók lennének a tünetmentesek, akkor az nem lenne ekkora problema. Viszont a tünetmentesek szervezetében is maradandó károkat okoz a covid (cukorbetegség, máj-, szívizom-, vesekárosodás) ami "csak" annyit jelent, hogy az egyén várható élettartama x évvel rövidül.

Ezer dolog rövidíti az életünket, miért kell szándékosan siettetni a halált egy egyszerű, olcsó oltás helyett? Az x egyelőre kb 1 év most. De folytatódnak a kutatások, és senki nem lesz boldog, ha kiderül, hogy x=10 :-(

2021. febr. 28. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
64%
Előző voltam, elirtam, a riboszóma gyártja le a fehérjéket a virushoz, a mitokondriummal a szimbiózisos dolgot akartam szemleltetni, át ugrottam nehány sort. Mindegy, azt már nem irom le megegyszer, szerintem érthető volt így is.
2021. febr. 28. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
79%
Visszakérdezek, kedves tudós kolléga: miért kellene beavatkozni egy (két, há', sok) oltással egy egészségesen működő és covidnak is ellenálló szervezetbe, ha oltás nélkül még olcsóbban megúszható?!
2021. febr. 28. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
62%
A politikusok nem értenek hozzá és talán az a baj, hogy azért tudatlanok, mivel nem tárgyalnak a vakcinát ellenző tudósok-orvosok népes táborával (és nem Gődényre gondolok!), eleve meg sem vitatják a kérdéseket, azt se tudják meddig, mire véd, csak vaktában vak-cináznak.
2021. febr. 28. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
100%
#15 szóval én minimum 1 évvel rövidebb ideig fogok élni mert 1 napig hőemelkedésem volt és 2 hétig nem éreztem szagokat?
2021. márc. 1. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
Kérdező, ha tudnad hogy mi a 22-es csapdája, akkor tudhatnad hogy még csak nem is hasonlít rá.
2021. márc. 1. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
71%

#18 Dehogy, de leszel te is 50-60 év fölött. Hogyha addig picit mutálódik a vírus, mert most nem sikerül megfogni, akkor simán elkaphatod és meghalhatsz sokkal korábban. Vagy ha tényleg csak fél évig vagy védett, akkor nem is kell mutálódnia.


Azt mondják, hogy az angol mutáns sokkal több 40-60 évest küld kórházba, mint a wuhani változat. Simán lehet, hogy úgy mutálódik, hogy a következő változat inkább a 20-30 közöttiekre lesz veszélyes.


Ha mindenki oltatja magát, akkor kevésbé valószínű, hogy mutálódni fog.


A statisztikákba nem kerültek még bele a hosszútávú mellékhatásai a vírusnak. Pl. én két éve egy náthátôl kaptam pajzsmirigy alulműködést kialakító betegséget (hasimoto, és most várjuk, hogy mikor vált át pajzsmirigy alulműködésbe). Pl., mire ezt észreveszik 1-5 év, de a jelenlegi orvosi leterheltség mellett még akár több év is lehet. Ki tudja, hogy ez mit okozhat hosszútávon. Mivel sokan az egészséges fiatalok közül egy autoimmun folyamatba halnak bele, simán okozhat autoimmun folyamatokat (a hasimoto egy jó példa), allergia, intoleranciák, IBS, májleállás.


Ezek egy jó 5-10-15 év múlva derülnek ki. Kb. minden mellékhatás, amid lehet a kínai vakcinâtól, előjöhet a vírustól is.

2021. márc. 1. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!