Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Orbán Viktor tényleg kínai...

Orbán Viktor tényleg kínai oltást kapott vagy ez csak a jól felépített propaganda gépezet része, hogy legalább a fideszesek elfogadják a kínai oltást, ha már az európa párti baloldali emberek köztük én is nem fogadjuk el?

Figyelt kérdés
2021. márc. 1. 18:50
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
88%

orbán annyit hazudott már ennél sokkal fontosab ügyekben is hogy neki semmibe sem kerül egy ilyen hazugság.

Sajnos az ő tisztessége eléggé megkérdőjelezhető.

2021. márc. 1. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
29%

Szerintem propagandafogás. Orbánt úgy megszúrták Pfizerrel az elsők között, mint annak a rendje. Egyébként mivel stratégiailag egy iszonyú fontos ember (egy kormánytag, pláne a kormányfő mindig fontos, de krízishelyzetben még a szokásoshoz képest is felértékelődik a jelentősége), ez így is van jól. Hogy mellé bohóckodik azzal, mintha most kapott volna kínai oltást, hát, az elég idétlen, de ez van.


Egyébként a kínai oltást mindenkinek el kellene fogadnia. Nagyon szomorú, hogy ebből is pártpolitika lett, és hogy Európa-pártiságnak vagy baloldaliságnak tartod azt, hogy nem fogadod el. Nyilván nem egyedül, de hogy tömegével vagytok (sajnos még a kifejezetten széles látókörű fb-ismerőseim között is vannak ilyenek), azzal már rengeteg kárt okoztok. Lassú az immunizáció, a kórházak telítődni fognak, ezrek fognak meghalni, a gazdaságot le kell állítani, munkanélküliség, gazdasági válság, jön itt minden. És ezt az egyébként is lassú immunizációt lassítjátok azzal, hogy felkínált oltásokat utasítotok vissza.


Szégyen, hogy ebből a krízisből is pártpolitika lett. Százak, ha nem ezrek életébe fog kerülni, a gazdasági kárt forintosítani se tudom. Ez nem Orbán, az Európa-pártiak, vagy a baloldaliak ügye. Ez mindannyiunk ügye kellene legyen.

2021. márc. 1. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
55%
Beoltották vele.És?Akkor hasra kéne esni?Vagy nem értem.Nem fedezte fel a rák ellenszerét ezzel a "nagy"lépéssel😁😁Egészségére váljék,ennyike!Ja és nem tud az Eu-ban trollkodni jó ideig nem fogják valószínű elfogadni ezt az oltást🤦‍♂️🤦‍♂️
2021. márc. 1. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
81%
Simán el tudom képzelni, hogy propaganda, elvégre rajta és az orvosán kívül senki nem tudhatja, mit kapott valójában. Ugyanez a helyzet Áderral és Bayerrel.
2021. márc. 1. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
24%
Simán kaphatott kínai oltást. Miért viselkedünk úgy, mintha ez valami méreg lenne? Semmivel sem bizonyult eddig rosszabbnak, mint bármely másik vakcina, ráadásul elég erős érv mellette, hogy van esély rá, hogy nem pattan le róla a mutánsvírus.
2021. márc. 1. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
60%
#5: [#2-t írtam] A kínai minden bizonnyal teljesen rendben van. Azt nem hiszem el, hogy egy olyan kiemelt személy, mint Orbán, nem kapta meg a Pfizert két hónappal ezelőtt.
2021. márc. 1. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
60%

Mi van gyerökök?

Ki volt aki elhitte a mesét,hogy kapott egy sima sóoldatot?

Izraelben ugyanez volt elsőként oltották be a törzsfőnököt, majd a többi birka terelés nélkül szaladt oltani.

2021. márc. 1. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
49%
Ezek a védett személyek nem hinném, hogy csak úgy, ilyen bóvLÍt kapnak...
2021. márc. 1. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
90%
Én sem hiszem.
2021. márc. 1. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
86%
Én sem.
2021. márc. 1. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!