Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Orbán Viktor tényleg kínai...

Orbán Viktor tényleg kínai oltást kapott vagy ez csak a jól felépített propaganda gépezet része, hogy legalább a fideszesek elfogadják a kínai oltást, ha már az európa párti baloldali emberek köztük én is nem fogadjuk el?

Figyelt kérdés
2021. márc. 1. 18:50
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
87%

Valszeg jól tudja ő, hogy mi van a vakcinában, szóval vagy desztillált vízzel oltották be, vagy csak úgy csináltak, mintha beoltanák.


Egy lehetséges forgatókönyv... Az írás kering a neten, sokan megosztották már, az író lemaradt valahol...


„Uraim! Egy táska van mindegyikük előtt, én két percig fogok beszélni és három perc múlva elhagyom a termet. Vagyis egy percük lesz feltenni a kérdéseiket és eldönteni, hogy benne vannak a játékban vagy sem. Az óra elindult.


A teremben 54 ország miniszterelnöke ült egyetlen hatalmas körasztalnál, fényesre polírozott felületéről meglepettséget tükröző arcuk groteszk mása verődött vissza a tágas, barokk kupola felé. Egésznapos konferenciára számítottak, unott eszmecserére, heves vitákra, teátrális sértődésekre és lekenyerezett kiengesztelődésre, hogy mindössze három percig fog tartani az egész, cseppfolyóssá tette őket, puhává és képlékennyé. Ez volt a cél. - A pénz a világot mozgató energia, nem engedhetjük meg, hogy lényeges mennyiség tőlünk függetlenül legyen jelen. A táskában az új projektünk leírása található. Egy gazdasági válság, amely a közszférából kiszivattyúzza azokat a megtakarításokat, amelyek anyagi bázisai lehetnek bármilyen civil szervezkedésnek vagy ellenállásnak. A mostani világválság, nem a bankokkal operál, ahogyan az megszokott volt. Túl átlátható és kiszámítható lenne. A recessziót egy világméretű járványra alapozzuk, melyre hivatkozva nem csak beborítjuk a világgazdaságot, de a vészhelyzetre hivatkozva jelentős korlátozásokat és szankciókat vezethetünk be, melyek aktív idejét mi határozzuk meg. A járvány kapcsán bevezetett rendkívüli állapotban bezárhatunk és lefoglalhatunk gyárakat, üzemeket, mintha államosítanánk a közszférát és a magánvagyont, azzal a különbséggel, hogy ezek most nem az állam égisze alá, hanem egyenesen a maguk érdekcsoportjához kerülnek. A leírás pontosan meghatározza, hogyan kell eljárniuk a járvány ideje alatt, beleértve a katonaság, az oktatás, a média és a vallás vagy a gazdaságpolitika területén. Minden ország kap némi mozgásteret, hogy a jellegzetes társadalmi sémákhoz igazítsa az epidémia lefolyását. A táskában legfelül egy mappát találnak, melyben egyetlen lap szerepel, rajta három számmal. Az első az az összeg, amelybe az önök országában az új válságterv kerülni fog. Ezt és a két másik összeget is mi álljuk. A második szám azt az összeget jelöli, amit azért utalunk, hogy a válság alatt az országot és az önök érdekcsoportjainak vállalkozásait működésben tartsuk. A harmadik összeg a maguké. Ezzel szabadon rendelkezhetnek, kibélelhetik vele zsebeiket, megtölthetik feneketlen bankszámláikat, és bőven jut az önök lojális holdudvarának is, amit tetszésük szerint oszthatnak szét vagy tarthatnak meg maguknak és strómanjaiknak. Nyissák ki, uraim! - A teremben mozgolódás támadt, a nyugtalanság szétterjedt, a feszültség láthatatlan mezőként terült szét a kupola alatt. A táskák nemesfém zárai felpattantak, mohó tekintetek zuhantak a bársony mappák mélyére. - Minden számjegy egymilliárdot jelent dollárban, és ahogyan láthatják, a harmadik összeg jelentősen nagyobb, mint az előző kettő összesen. - A két perc lejárt, van egy percük a kérdésekre és hogy eldöntsék, megveszik-e a vírus franchise-t. Kérdések.


Kövér, elhízott alak szólalt meg, sárga szemfehérje kíváncsi mohósággal villant.


- Jól értettem, a harmadik összeget akár meg is tarthatjuk mind?


- Ha úgy gondolják, igen. De nem javaslom, ezzel megnőne a személyes erőpotenciáljuk és mozgásterük, így lehet, hogy meg kell maguktól szabadulnunk. A tanulmány részletezi százalékos elosztásban, mennyit érdemes a lojális körükbe invesztálni. - Újabb kéz a magasban. – Tessék?


- A járvány mennyire veszélyes?


- Igazából most nem lesz konkrét járvány. A vírus a médián keresztül fog terjedni. A hírcsatornák megkapnak minden segítséget, hogy hiteles anyaggal álljanak elő, mintha valóban egy világméretű járványról lenne szó. Ezt támogatják majd a megadott intézkedések, gyárak, iskolák, közintézmények bezárása, rendőrségi, katonai akciók stb.


- Mi a maguk haszna? - kérdezte egy aszketikus arc. A ráncok mélyén faggyús csillogás.


- Az egységes világhatalom megszilárdítása. Természetesen a teljes tervbe nem kapnak beavatást, de a leírásban szerepel, mit kérünk. Előjogokat, piacot, szabályok bevezetését stb. A főbb anyagi bevétel és az abból származó helyzeti előny az álvírusra kifejlesztett vakcinából származik majd, ami előbb-utóbb kötelező lesz. Csak a beoltottak dolgozhatnak, járhatnak iskolába, használhatnak banki tevékenységet. Olvassa el! Egyetlen kérdésre van idő.


- Mi van a vakcinában, ha a vírus nem valódi? - A tekintet tiszta, kissé aggódó.


- Számít ez magának? - A férfi lehajtotta a fejét és a brosúrában szereplő összeget nézte.


- Tulajdonképpen nem.


- Én is úgy gondolom. Maguk a fekete esernyő alatt állnak, védelmük garantált. - A hatalmas faliórára pillantott. - Az idő lejárt, túl is léptük hat másodperccel. Az önök előtt lévő szavazógéppel jelezzék döntésüket – mondta, azzal kifordult és öles léptekkel elhagyta a tárgyalótermet.


- Az 54 ország egyöntetűen elfogadta az új világválság tervezetét. Abban a pillanatban kitört az emberiséget fenyegető vírusjárvány. Az esti híradásokban már szerepeltek a veszélyeztetett országok, mutattak halottakat és elkezdtek a határok lezárásáról beszélni.”



Kiegészítés: Lukasenko, fehérorosz elnök azt nyilatkozta, hogy 940 millió eurót kínáltak fel neki, hogy náluk is legyen járvány! Visszautasította. A következményeit látjuk a hírekben!

2021. márc. 2. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
0%

#11: "(...) az író lemaradt valahol..."

- Itt megengedek magamnak egy visszafogott "miért nem vagyok meglepődve?"-t, és egy kevésbé visszafogott "MUHAHA"-t. Ez nem egy lehetséges forgatókönyv, bármennyire is kering az interneten. (Mellesleg az is kering az interneten, hogy a Föld lapos.)


Szóval azt nem gondolják végig, akik ezeket a hülyeségeket elhiszik, és lehetséges forgatókönyvnek tartják, hogy egy ilyen szintű összeesküvés összetettsége, bonyolultsága messze túlmutat azon, amit titokban végig lehetne csinálni.


Nyilván azt nem látom, ami a te családodban történik. Az én közeli családomban (házastárs, szülők, házastárs szülei, testvérek - ezekkel azért elég bizalmas a viszony) két orvos is át lett vezényelve covid-osztályokra, ahol napi szinten látják, hogy az emberek milyen betegek, hogyan halnak meg. Ők is le vannak fizetve, hogy nekem ezt mondják? Ugyanebből a közeli körből két 50-60 közötti eléggé megbetegedett, a tesztek covidot mutattak ki. Persze a tesztek az összeesküvés-elméletben lehetnek hamisítványok, de az tény, hogy mindketten nagyon betegek voltak, az egyiküknek a véroxigénszintje is leesett egy időre, és fulladozott. Vagy ők is le voltak fizetve, és szimuláltak?


Tehát az a gond az elmélettel, hogy ez a háttérhatalom elvileg a világot akarja anyagilag még jobban a befolyása alá vonni, de ami módszert választott, ahhoz le kellene fizetni majdnem a fél világot, hogy azok hazudjanak, játsszák meg magukat a világ másik felének, ebbe beleértve családtagjaikat, barátaikat. Kivitelezhetetlen.


Egyébként más konteókkal is ez a baj. Hogy túl sok embert, túl nagy tömeget kellene anyagilag (vagy máshogy) érdekeltté tenni ahhoz, hogy működni tudjon.


"Kiegészítés: Lukasenko, fehérorosz elnök azt nyilatkozta, hogy 940 millió eurót kínáltak fel neki, hogy náluk is legyen járvány! Visszautasította. A következményeit látjuk a hírekben!"

- Kiegészítés: Belaruszban is ott a covid. Hozzánk vagy Nyugat-Európához képest (eddig) elég olcsón megúszták, de ott is van majdnem 300.000 igazolt fertőzött és majdnem 2.000 halott. Ez utóbbi egyébként nagyon szuper szám, de arról szó sincs, hogy ott ne lenne járvány.

2021. márc. 2. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 Koplárovics Béci ***** válasza:
6%
Mit mondtam még az oltások elején, amikor többen azt firtatták, hogy miért nem a vezető politikusok kapják az első adagot? Azt, hogy úgyis lesznek kétkedő hangok. Nos, most itt van, hogy a vezető politikussunk megkapta az oltást, mi az első reakciója a plebsnek? Nem azt kapta, nem is kapta, stb... Csak ennyire kiszámítható az egyszerű emberek viselkedése...
2021. márc. 2. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Én nem mondtam egy szóval sem hogy nem kapta.De kapta.És?Nem értem mi van ebben olyan nagy dolog?!Mindenki kapja aki kéri
2021. márc. 2. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%

Vajon mi történik a covid-osztályokon, 12-es? Beteg embereket ápolnak? A kamutesztjük ( [link] ) pozitív lesz, és ráfogják bármilyen (vagy mostanában az összes) betegre, hogy covidos. Felsőbb utasításra.

[link]

Merthogy a legtöbben a rendszerben résztvevők közül csak parancso(ka)t követnek, nincsenek beavatva, így tudja működtetni a hatalom ezt a bolygószintű összeesküvést (és nem elméletet).

[link]

2021. márc. 4. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

#15: "Merthogy a legtöbben a rendszerben résztvevők közül csak parancso(ka)t követnek, nincsenek beavatva, így tudja működtetni a hatalom ezt a bolygószintű összeesküvést (és nem elméletet)."

- Már elnézést a kifejezésért, de ez szamárság. Dolgozik mondjuk öt orvos és mondjuk harminc ápoló, adminisztrátor stb. egy intenzív osztályon. Ezt persze a te értelmezésedben "parancsra" teszik. És elkezdik azt látni, hogy most kétszer annyi a terheltségük, mint szokott lenni. Általában fekszik benn náluk 6-8 ember, most ez helyette 15. Ráadásul a többletet olyanok adják, akiknek jó erős tüdőgyulladásuk van, és akikről a te értelmezésedben a "háttérhatalom által előállított tesztek" azt mondják, covid-pozitívak. Ezt az öt orvost, harminc ápolót, adminisztrátort be kell avatni az összeesküvésbe. Mert ezek tudják, hogy mi a valóság. És legalább a családjuknak elmondanák otthon, miközben megy a híradó, hogy "drágám, igazából ez hülyeség, pont annyian fekszenek benn nálunk, mint szoktak". Igenis, rohadt sok embert kellene beavatni. Amennyit képtelenség.


Nekem az összes egészségügyben dolgozó családtagom, ismerős orvosok (ez összesen már hat ember, akik mind-mind máshol dolgoznak) egyhangúan azt mondják a személyes beszélgetéseken, hogy van járvány, és terjed, látják, hogy több a beteg, sok a súlyos eset. Ezt mindet be kellett volna avatni az összeesküvésbe. Ha egyáltalán lenne összeesküvés.


A konteós hülyevideókat nem néztem meg, csak beletekertem egy-két helyen. A doktornő az elsőben azt mondja, hogy nincs többlethalálozás. Ha megnézed a magyar KSH adatokat, akkor azt látod, hogy 2020-ban tízezerrel több ember halt meg, mint a korábbi öt év átlagában. Jelentős többlethalálozás van. A doktornő hülyeséget beszél.


Tudom, hogy most arra gondolsz, hogy én miért hiszem el a KSH adatait. Ezt a kérdést ne tedd fel, mert válasz helyett vissza fogok kérdezni, hogy te miért hiszel a bitchute-os videóknak.

2021. márc. 5. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 Koplárovics Béci ***** válasza:
3%

#15: Itt egyvalaki dolgozik parancsra... Te...

Ha nem, akkor tényleg nagyon sötét vagy.

2021. márc. 5. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!