Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Az hogy lehet hogy az überszub...

Az hogy lehet hogy az überszuberbrutáldurva Dél-afrikai mutáns hazájában éppen leszállóágban van a járvány?

Figyelt kérdés

Most nézegettem a legesleghivatalosabb John Hopkins statisztikákat és Dél-afrikánál pont erőteljes csökkenés van egy jó ideje, ami fura tekintve hogy az az egyik mutáns hazája amivel itthon rettegtetnek.

Hogy lehet hogy otthon nem okoz problémát itt meg igen? Ekkora hazafi lenne hogy a hazáját kikerüli?



2021. márc. 2. 19:37
 1/7 anonim ***** válasza:
3%
kit érdekel ha itthon meg felfutóban van?
2021. márc. 2. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
De pont ez az hogy itthon hogy lehet felfutoban ha a mutáció hazájában ahol a legelterjedtebbnek kéne lenni lefutóban van?
2021. márc. 2. 19:46
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Mutáns vagyok.

Vagyok is és mégsem,

Itt is vagyok,ott is vagyok.

Mindent sz.tb.szok.

2021. márc. 2. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Mert ott már végigfertőzött mindenkit.
2021. márc. 2. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem nézi az MTV1-et így nem értesül nyunyókától hogy mi is lenne az elvárás vele szemben.
2021. márc. 2. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

"De pont ez az hogy itthon hogy lehet felfutoban ha a mutáció hazájában ahol a legelterjedtebbnek kéne lenni lefutóban van?"


Ennek számos oka lehet amit a kisegítőben nem tudtok megérteni.

2021. márc. 2. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
60%

Persze, mert ott már mindmeghaltak háromszor is, és hegyekben állnak a halottak az utcán, miért nem lehet itt is 3 hétre mindent lezárni???? 😡😡😡


Amúgy komolyra fordítva, lehet mégsem annyira überhipermegaatomszuperveszélyes és halálos, mint a sajtója. De nyugi,itthon majd szeptember elsején eljön a marslakósorosmigránsgyurcsánypacal mutáció, amitől tényleg mindmeghalunk, ha nem zárunk be megint mindent 😀

2021. márc. 2. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!