Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Az emberek miért nem képesek...

Az emberek miért nem képesek elfogadni azt, hogy különbözőek vagyunk és, hogy nem mindenki gondolkodik egyformán?

Figyelt kérdés

Ha valaki feldobja témának a politikát és én kimondom, hogy kit támogatok akkor egyből halálos ellenségnek vagyok elkönyvelve. Nem is értem..

Én sem támadok senkit, ha xy-ra szavaz. Mindenki döntse el és szavazzon a legjobb belátása szerint. Miért ennyire ellenségesek egymással a magyar emberek??


2019. máj. 26. 18:16
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
64%
Köszönd a fidesznek, ők hozták be az "aki nincs velünk, az ellenünk van" gondolkodást a politikába.
2019. máj. 26. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
61%
Még túl primitív a társadalom a másság elfogadásához.
2019. máj. 26. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
43%

"Köszönd a fidesznek, ők hozták be az "aki nincs velünk, az ellenünk van" gondolkodást a politikába."


Ahhoz képest az ellenzékik szinte mást se tudnak csak Fidesz birkázni.

2019. máj. 26. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
89%
Nem hiszem, hogy ez bárkinek is számít. Van olyan barátom, akit nagyon kedvelek, annak ellenére, hogy rajong Merkelért. Folyamatosan olyan pártokra szavazunk, amelyek egymásnak ellenfelei, még sincs közöttünk konfliktus, még a szavazások alatt se. Van, hogy együtt megyünk el szavazni: ő szavaz balra én pedig jobbra.
2019. máj. 26. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
20%

#1

A valóság ezzel szemben az, hogy ti állítottátok szembe egymással az embereket már a legelején. Tőletek jött az összes gyűlölködés, mocskolódás a másik választóival szemben is. Ti kezdtetek nyuggerezni, fideszbirkázni, agymosottazni. Ti ukránoztok a külhoni magyarokról beszélve, ti emlegettek lámpavasazást meg bebörtönzést.

A gyűlölet ti vagytok és ti vagytok azok is akik nem vagytok képesek megérteni, hogy az emberek nem rátok szavaztak. Ezért jöttök az összes kamu dumával a csalásokról, lefizetésekről, buszoztatásokról meg hasonlókról. Egyszerűen nem vagytok képesek elfogadni, hogy az emberek másképpen döntöttek - nem ti kellettetek nekik.

2019. máj. 26. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:

Válasszuk ketté. Előbb a torz és abszurd magyar valóság.

Itt egyszerűen gyűlöletre nevelnek, gyűlöletet keltenek, butítanak, és erre hajlamos az ember, különösen ha sok méltánytalanság éri. És éri!

Aztán úgy általában. Ez a képesség rendkívül eltérő és szorosan kötődik a neveltetéshez, műveltséghez és kultúrkörhöz. Ökölszabályként mondható, az ember kíváncsi, és szereti érteni a körülötte zajló eseményeket. Ha érti, nem fél, mert tudja, milyen reakció szükséges. Ha nem érti, fél, mert bizonytalan önnön sorsát illetően. Nem szeretne rosszul járni, megszégyenülni, hátrányt szenvedni, ez ősi evolúciós tulajdonság. Minél kevesebb ismerettel rendelkezik valaki, annál jobban nem érti a másik viselkedését, jobb híján veszélyként kezeli. És támad.

2019. máj. 26. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
68%

Szüleim kőkemény fideszesek, én viszont egyik pártot se szeretem. Ma elmentem egy családi ebédre, ahol közöltem, h nem megyek el szavazni, faterom idegrohamot kapott, egy üveget akart hozzám vágni, annyira felháborodott, anyám pedig neki adott igazat. Faterom közölte, hogy ki vagyok tagadva a családból és pokolba fogok kerülni, amiért tétlenül nézem, ahogy a 'Soros meg a migránsok' ellepik Európát. Majd közölte, h takarodjak a házból és soha többet nem akar látni. Anyám meg azt mondta, h a keresztény Európát árulom el, ha nem szavazok.

Pedig nekem csak az a véleményem, h mindenki szavazzon/ne szavazzon arra akire akar, én tiszteletben tartom, h ők kire szavaznak, nem értem, ők miért nem tartják tiszteletben, h nekem más a véleményem. Az összes pártot egy rakás szarnak tartom.

2019. máj. 26. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
28%

Köszönd az ellenzéknek aki neki ugrasztotta az embereket a Fidesznek és annak szavazóinak a folyamatosan hergeléssel..


Sajnos az ellenzék politikája nem áll másból mint a Fidesz és Orbán szidalmazásából.

2019. máj. 26. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
40%
18:36: én a helyedben szóba sem állnék velük többet. Ilyen emberekkel nem érdemes.
2019. máj. 26. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
18:36: vagy még jobb: mondd nekik, hogy a DK-ra szavazol. :)
2019. máj. 26. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!