Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerintetek túlzóak a kormány...

Szerintetek túlzóak a kormány járványügyi intézkedései?

Figyelt kérdés
Minden vélemény jöhet,kommentben is.

2021. márc. 5. 03:12
1 2 3 4 5
 11/45 anonim ***** válasza:
54%
#11: pontosan! Egyetértek veled! És hiába hazudják, hogy milyen rettentő sokan oltakoznak, a többség nem akar. Van, akinek meg csak a munkahelye az ok.. Önszántából csak azok, akik vakon hisznek, nekik való a vak-cina.
2021. márc. 5. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/45 anonim ***** válasza:
48%

igen a világjárványok alatt kihaltak az emberek..

2 A korlátozáűsok mellett hal meg ennyi ember. ha nem lennének sokkal magasabb lenne a szám nem jut el a tudatodig?

2021. márc. 5. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/45 anonim ***** válasza:
41%
#13: az a szám, amit ők generálnak, ja.. ! :)
2021. márc. 5. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/45 anonim ***** válasza:
62%
Tehát az összes orvos, média, kormány, szakember, hivatalos adatok, videok ès képek ugyan azt hazudják hibátlanul és csak a gődény mond igazat aki lebukott hogy több milliot lopott el. Hiába birkázól és hiszed magadat okosnak, mert nem vagy az, pont hogy te vagy a legkönyebben befolyásolható, üzletemberek tudtak téged megbolondítani és észre se veszed mert suta vagy.
2021. márc. 5. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/45 anonim ***** válasza:
38%

Téged pedig a hattalmas szakemberek akik hetente változtatják a nézeteiket és persze a te drága imádott kormányod😊😊

Ki beszél Gödényről?Ti folyamatosan.Biztos bejön nektek hogy ennyire emlegetitek👏👏👀👀

2021. márc. 5. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/45 anonim ***** válasza:
45%
Én nem értem, hogy mit dobáljátok itt egymásra a sarat. Senki sem tudja, hogy mi az igazság és ki hazudik. Valaki a kormánynak hisz, valaki meg Gődénynek. 50-50 %... Mondjuk az nem lett igaz, hogy senkit nem hagynak az út szélén. Várjunk csak, ki is mondta?! :)
2021. márc. 5. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/45 A kérdező kommentje:
Úgy néz ki nem csak én gondolom túlzónak,felfújtnak ezt a vírushisztit. De leginkább az intézkedések logikátlansága b@sz fel mint az előbb említett buszos példa,semmi logika nincs bennük,csak hatalomfitoktató egrecéroztatás.
2021. márc. 5. 23:41
 18/45 anonim ***** válasza:
54%

"Ez nem más, mint egyszerű fegyelmezés."


Mert különben a vírus, a megbetegedés, a 2.2% körüli halálozás, a hosszan visszamaradó súlyos szövődmények "fegyelmeznének", kicsit ellentmondást nem tűrőbben, ennél jóval nagyobb mértékben.

Lehet választani.


A vírus tanítson óvatosságra vagy azok akik ismerik az egyelőre egyetlennek tűnő jó megoldás módját a világon bárhol.

2021. márc. 6. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/45 anonim ***** válasza:
68%

Hát ne haragudjatok, de amilyen démonian kommunikálnak a vírusról, az alapján Magyarország népességének már több tízezerrel kellett volna fogynia az elmúlt egy évben csak a vírus miatt.


Én nem tagadom a létezését. Elismerem, hogy súlyos is lehet, akár halálos is. De ez a vírusfóbia már egyszerűen nevetséges! Betegségek mindig is voltak és lesznek, nem tudjuk kikerülni őket.


Amúgy meg ennyi erővel tiltsák be a cukrot meg a dohányzást is, hiszen tüdőbajban és cukorbetegségben is bőven halnak meg!


De komolyan, úgy csináltok, minthogyha én nem is tudom... mintha százezrek halnának meg majd hetek alatt, hogyha végre visszakapnánk a normális életünket...


Apropó, képzeld, úgy féléve voltam egy társaságban, és véletlenül ittam valakinek a poharából, aki pár nappal később lebetegedett és pozitív Covid-tesztet csinált. Tehát nem elég, hogy egy társaságban tartózkodtunk, még ittam is utána.

Tudod mi történt velem?


SEMMI.

2021. márc. 9. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/45 anonim ***** válasza:
44%
21-es menj el egy kórházba és segíts az orvosoknak és akkor talán rájössz, hogy mennyire suta vagy
2021. márc. 9. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!