Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerintetek túlzóak a kormány...

Szerintetek túlzóak a kormány járványügyi intézkedései?

Figyelt kérdés
Minden vélemény jöhet,kommentben is.

2021. márc. 5. 03:12
1 2 3 4 5
 31/45 anonim ***** válasza:
0%

Nem, nem mindenki ért velem egyet. Mondtam volna ilyet? Képzeld el, hogy sokan hallgatnak pl. Tekashi69-et, néznek brazil szappanoperát, stb. Izléstelen, buta, fogyatékos ember jó sok van, nincsenek illúzióim. De, még ha többségben lenne az, aki szerint nyitni kell, attól még nem lenne az az igazság, bár nincsenek többségben.


Az sem érdekel, hogy neked hány haverod volt karanténban, nekem van halott a családban, nem is 1. Még sem állok neki vele példázódni, mert érvelési hiba.


És továbbra sem hülye mindenki, itt is van több komment is, aki neked mond ellent, csak én vagyok egyedül olyan mazochista, hogy mindig elhiszem, hogy lehetséges a butább réteget észérvék szerint jobb belátásra téríteni... :)


Egyébként valószínűleg műveltebb vagyok nálad, mert miközben nem vagyok buta semmihez, még azt is eltudom neked mondani, hogy nagyjából mi a vírus eddig ismert hatásmechanizmusa, miközben te nem igen tudnád megmondani. Ahogy nagyjából semmit.

2021. márc. 20. 03:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/45 A kérdező kommentje:

Mégis honnan veszed,hogy semmit nem tufnék "megmondani"

Elég sok dolognak ismerem a hatásmechanizmusát,működését,a vírusét pont nem,de gyógyszerekét,tudatmódosítószerekét pl. igen,autók,belső égésű motorok működése téma sem teljesen idegen.

Ahogy az asztronómia,csillagászat is érdekel,persze csak elméleti/és hobbiszinten. Egy dologban ütközik a véleményünk abból még elég merész dolog levonni hogy okosabb vagy,illetve ez a felsőbbrendűsködő stílus is elég gáz :D Majd ha PhD végzettséged lesz,valami hercegi ranggsl párosítva,akkor esetleg oké lesz. A másik lenézése alapból cringe dolog. Van egypár normális,segítőkész szándékú része a hsz.aidnak,de sok benne az übermensch vagyok,és megmondom a plebsnek a tutit rizsa. Amúgy ismerek meglepően érzelmes embert,aki hallgat tekashi69-et,legalábbis pár számot,mert tetszik neki az adott track ütrme,dallama,még ha a stílusával nem is azonosul. Zenét is rengeteg alapból kiindulva lehet hallgatni,és hogy kinek épp mi adja meg a pillanatnyi élvezezet,nem egyenesen arányos az intelligencia szinttel.

2021. márc. 20. 04:19
 33/45 A kérdező kommentje:

*meglepően értelmes embert

Gyorsan írtam,félreütések előfordulnak,remélem nem a butaságomnak fogod betudni őket:D

2021. márc. 20. 04:22
 34/45 anonim ***** válasza:
74%
Kérdező ez egy járvány és egyre súlyosabb hiába van vakcina de csak akkor megelőzhető a járvány ha szigorítások vannak ígyis 10000 felett a fertőzés szám ami sose volt Magyarországon és közbe oltanak és hamarosan tetőzik a covid és ha sikerül sok embert időben be oltani nem lesz negyedik hullám akkor a harmadik lesz az utolsó ezért nem oldják fel a szigorításokat mert meg akarják akadályozni a negyedik hullámot és a harmadik hullám terjedését 10000 felett a korházban ápoltak 1000 felett a lélegeztetőgépen lévők száma és 200 felett a halottak száma ezért vannak szigorítások is még nem oltanak be elég embert vagy nem csökken a fertőzés súlyossága addig nem lesz enyhítés. Ezért nem fogják feloldani.
2021. márc. 20. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/45 anonim ***** válasza:
100%

itt egy jósoldal xd [link]

237 halottat jósoltak mára

227 lett

o-o

2021. márc. 20. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/45 anonim ***** válasza:
áprilisra majdnem 500-at jósolnak
2021. márc. 20. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/45 anonim ***** válasza:
25%

Aha, tehát drogos vagy kérdező. Nem szóltam :DDDDDD


Mivel felfogási problémáid vannak, ezért súlyosan lenézlek. A drog más, az tök mindegy. De a felfogási problémáid miatt lenézlek, és rinyálhatsz érte, vagy amit akarsz, tökre nem érdekel


Jahm, és én is tudom ám a drogok hatásmechanizmusát, és igen sok gyógyszerét, és érdekel a csillagászat is, szóval ezzel nem sikerült egyenlíteni sem. :D

2021. márc. 20. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/45 anonim ***** válasza:
74%

35


Látja ez a sok hülye, hogy pár nap, és nincs több ágy? :O

2021. márc. 20. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/45 anonim ***** válasza:
amúgy nem túlzóak ez kell a 3. húllám meg állításához
2021. márc. 20. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/45 anonim ***** válasza:
HÚSVÉTKOR még szigorítani is akarnak
2021. márc. 20. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!