Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerintetek túlzóak a kormány...

Szerintetek túlzóak a kormány járványügyi intézkedései?

Figyelt kérdés
Minden vélemény jöhet,kommentben is.

2021. márc. 5. 03:12
1 2 3 4 5
 41/45 A kérdező kommentje:

37,nem vagyok drogos,de igen,az tökmind1

Dehogy nem sikerült egyenlítenem kis 0%-os

Felfogási problémáid neked is skadnak bőven,de itt egy anonim oldalon hiheted kiskirálynak magadat,ennyi örömöd jusson,ha már más nem hiszi el rólad,ezt a válaszaid %-os megítélése is tükrözi😉

2021. márc. 20. 13:28
 42/45 anonim ***** válasza:
61%

Nyugodtan nyomhatod, hogy értelmes vagy, legalább annyira, mint én, csak éppen nem ezt mutatod. Amint sikerül egy 15éves értelmi színvonalát megütnöd a kommentjeid alapján, azonnal el is fogom neked hinni, hogy nem egy kibszott ostoba állat vagy, esetleg nem foglak azzal vádolni, hogy szándékosan írsz olyan dolgokat, amikről te is tudod, hogy butaság, csak azért, mert önző érdekeid így tudod alátámasztani.


Tudod, én legalább képes vagyok értelmezni egy intézkedés logikáját, neked nem sikerül. Nem mondom, hogy az este 8-as kijárási tilalom jó, én adtam volna nektek egész naposat. Oszt lehetne rinyálni jobban

2021. márc. 20. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/45 anonim ***** válasza:
86%
A kormány intézkedései nevetségesek. Az első perctől kezdve MINDENT bezárni és sehova senki. Melóba sem, míg kötelezően be nincs oltva mindenki. Most már lehet cseszni mire ezt a sok gyógypedagógia esetet leoltja, 20 év múlva sem szűnik meg ez a járvány így...
2021. márc. 20. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/45 anonim ***** válasza:
51%

Olvasva a kommenteket, fogom a fejem. A 10 éves gyerekem jobban érti ezt az egészet, mint te, kérdező. És az az érdekes, hogy még mindig vannak itt olyan lelkes emberek, akik próbálják neked elmagyarázni, hogy mi a helyzet, de mégis lepereg.

A Kormány intézkedéseivel nem értek én sem egyet maradéktalanul. Ahogy a 43-as mondta, az elején le kellett volna zárni mindent 2 hétre, és elmúlt volna. Ja, nem, mert az emberek ott szegik meg a szabályokat, ahol csak tudják. Mert nekik jogaik vannak, és abban ne korlátozzák már. Ja, másnak meg joga van az élethez. Képzeld el, hogy a 70 évesnek is joga van hozzá, meg a 20 éves leukémiásnak is, és a 40 éves szívbetegnek is joga van hozzá. A lakosság kb. 70 %-a veszélyeztetett az életkora vagy az alapbetegsége miatt. Akik szerint ők dögöljenek meg, mert nem kár értük, valószínűleg szociopaták, vagy neonácik. Hitler mondott hasonlókat.

2021. márc. 21. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/45 molnarmarcell21 ***** válasza:
Spoiler: Április 13 volt a csúcs, azóta esik az esetszám és már sokat lazítottak.
2021. máj. 2. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!