Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miert csak itthon okoz ekkora...

Miert csak itthon okoz ekkora felhaborodast?

Figyelt kérdés

Elnezve a facebook kommenteket es a barataim reakciojat, mindenki nagyon ki van akadva az uj korlatozasokra. “Ehen fogunk halni, minden ugy sz** ahogy van, Orbanek lopkodnak es csak ebbol profitalnak (amit nem egeszen ertek, hogy a ketto hogyan fugg ossze), illetve szet van trollkodva az osszes kommentazekcio meg tele van utalkozos, fidesz ellenes kommentekkel.

Vannak amerikai es osztrak barataim. Naluk valahogy nem ekkora tema, ok mondjak, hogy oke, ez van. Pedig pl. Ausztriaban meg majdhogynem durvabbak is a korlatozasok..


(Nem vagyok nagy fideszes, csupan kivancsi. Nekem inkabb az jott le, hogy a lenyeg, higy a fidesz megint rossz)



2021. márc. 6. 00:31
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
68%

"minden ugy sz** ahogy van, Orbanek lopkodnak es csak ebbol profitalnak„


Ez kb úgy 1945-óta megy,nem tudom mi újdonság van benne.


Mióta elbuktuk a háborút azóta megy ez a "minden sar meg mindenki lop,de ez van„ hozzáállás.

2021. márc. 6. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
"Vannak amerikai es osztrak barataim. Naluk valahogy nem ekkora tema, ok mondjak, hogy oke, ez van." Ausztriában több tizezres tüntetesek vannak, az Usa-ban meg egyes tagállamokban teljesen vegett vetetek a korlátozásoknka.
2021. márc. 6. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
50%

"Pedig pl. Ausztriaban meg majdhogynem durvabbak is a korlatozasok.."

Nem "majdhogynem" durvábbak, hanem konkrétan. Ott már régóta csak dolgozni lehet kimenni a lakásból és bevásárolni is csak ritkán. A németeknél is már régóta zárva van minden üzlet az élelmiszerboltokon meg drogériákon kívül, nekünk meg ezt a 2 hetet kell csak most kibírni.

2021. márc. 6. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:

Igen, akkor lehet en nem astam bele magamat tulsagosan (ezert is tettem fel a kerdest, mert valaki biztosan jobban ert hozza), de Ausztriaban sok minden eddig sem volt nyitva.

Es igen, ott is kifejezik a nemtetszest, de inkabb csak frusztraltak a helyzet miatt.

Nalunk meg konkretan a kormanyt hibaztatnak mindenert. Valaki ezt magyarazza meg nekem. Ha a kormany csinal valamit az a baj, ha az ellentettjet csinalja az a baj.

2021. márc. 6. 00:41
 5/19 anonim ***** válasza:
33%

A magyar embernek van egy soha semmi sem Jo hozzaallasa. Amint kontaktba kerulsz mas nemzetisegekkel ez egyertelmuve valik. Plusz a tanulatlansag es ertetlenseg, egy nemzetkozi virologiai kerdest 1:1 -ben osszemossak a belpolitikai helyzettel. Nem azt mondom hogy nincs atfedes, de barmi ami diszkomfortot vagy kellemetlenseget okoz, FIDESZ.

Legjobban az az ismerosom vernyakol a vakcina miatt (ami nem kotelezo) Facebook-on aki 25 eve szurja a popijaba az olcso, zuglaboros, roman szterkot es ugy nez ki 50 evesen mint egy aszott mazsola.

Van egy srac aki fotos es rendezvenyszervezo, kiirt egy olyat a minap, hogy bizonyos szektorok megelhetese mar egy eve el van lehetetlenitve, es mikor regisztral az oltasra, hogy mielobb visszakapja a megelhetese meg kikeveredjunk ebbol a szar helyzetbol, a sajat baratai, ismerosei hulyenek nezik, megvetik, mert hogy oltas igy meg ugy. Kifordult egy vilagot elunk. Talan ez volt a legracionalisabb velemennyilvanitas amit a sajat uzenofalamon lattam. Persze hogy ott is belealltak...

2021. márc. 6. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
76%
Nyugaton komoly tüntetések vannak, Magyarországon semmi nincs, szóval teljesen értelmetlen a kérdés
2021. márc. 6. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
35%
Az a nevetséges, hogy akik az éhenhalásról sikoltoznak, a profiljukon mindig van pár kerti sütögetős, meg kocsmás kép. És még ők osszák az észt a covidról...
2021. márc. 6. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
2021. márc. 6. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
Haladárék szerint aki tüntet, az mindig szélsőjobber.
2021. márc. 6. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
72%

A COVID elején és előtt a Fidesz 50-60% között volt. Több, mint 10 éve nem tudott olyat mondani a ballib oldal, ami érdekelte volna az embereket. Nekik a pandémia egy lehetőség.

A nagy összefogás pedig abból áll, hogy így egyszerre tudnak teljesen ellentétes dolgokat megfogalmazni ill. követelni. És egymást sosem kritizálják, pedig ha az egyiküknek igaza van, akkor az összes többi hülyeséget beszélt! Ha pedig egyiküknek sincs igaza, akkor mind hülyeséget mondott. A lényeg, hogy minden szélsőséget meg tudnak szólítani így és ehhez nagyon jó alapot ad a járvány.

2021. márc. 6. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!