Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerintetek az Ellenzéki...

Szerintetek az Ellenzéki Összefogás belefog bukni a védekezés és oltás elleni hergelésbe?

Figyelt kérdés

Ellenzéki vagyok, de beismerem, hogy az Ellenzéki Összefogás elrontotta a kommunikációt a járvány terén. Folyamatosan csak uszítanak és a védekezés ellen hergelnek. Ez botrányos, nálam betelt a pohár.


Szerintetek ez imponál mindegyik ellenzéki szavazónak vagy akadnak értelmesebbek is akiket ez felbosszantja?


2021. márc. 6. 09:24
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
70%

Na màr ki is bújt a szög a zsákból, a kis fidesz csíra, csak nem értem minek kell ellenzékinek kiadni magad! Miért nem Jakab Pétertől linkelsz, ennyi erővel? Mondjuk ezt? Na takarodj, te kis hazug. Kocc!


https://www.youtube.com/watch?v=-H1Ui4VilmI

2021. márc. 6. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:

Még egyszer elmondom, nem vagyok Fideszes.


Illetve azt is még egyszer elmondom, hogy nem az ilyen előre begyakorolt Jakab féle show-kat kell figyelni hanem amit a köznapokban nyilatkoznak a politikusaik és amit tesznek. Ez a parlamenti felszólalás csak egy műsor, de úgy néz ki működik mert te bőszen bekajálod a 2.5 millió fizetésű nép gyermeke parizerevő jakab felszólalásait..

2021. márc. 6. 10:03
 13/16 anonim ***** válasza:
#10 Minden benne volt a szövegben. De látod, hogy nem értik meg.
2021. márc. 6. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
68%

Fideszes vagyok és beismerem hogy minden fideszes síkhülye,magamat is beleértve.Tessék,trollkodni bárki tud.

A fidesz az aki kizárólag rossz döntéseket hozott járványügyben az utóbbi egy évben.

2021. márc. 6. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
62%

Kérdező! Ezt a baromságot úgy írtad le, hogy a kezedet Zsóti irányította?

Vagy esetleg, te vagy magad a Zsocika?

2021. márc. 6. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Itt is, nagyon szànalmasak az ellenzék idevezènyelt trolljai.
2021. júl. 9. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!