Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A fideszesek miért ennyire...

A fideszesek miért ennyire félősek?

Figyelt kérdés

Hogy jaj migránsok, jaj melegek, jaj soros, stb stb


Én csak élem a nyugodt, boldog életem, és nem agyalok feleslegesen ilyeneken, elvégre 1x élünk.

Bárki van kormányon, engem nem befolyásol, független vagyok tőlük.

Bevezetik a melegházasságot. - és akkor mi van? Pár embernek boldogabb lesz az élete, engem nem érint, nem foglalkozok vele.

Betelepítenek x ezer migránst. - és akkor mi van? Úgy se fogok velük találkozni, ha mégis, elmegyünk egymás mellett az utcán.

Az egész politika egy kreált műbalhé, amivel lehet az egyszerűbb embereket hülyíteni és megvezetni.



2021. márc. 6. 15:24
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
61%
Majd ha az egyik migráns kirámolja a lakásodat, vagy megfogdossa a nődet az utcán, lehet, hogy te is félősebb leszel.
2021. márc. 6. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
62%

"

Betelepítenek x ezer migránst. - és akkor mi van? Úgy se fogok velük találkozni, ha mégis, elmegyünk egymás mellett az utcán.

"


Ezt mond azoknak a nyugatiaknak akiknek lefejezték,felrobbantották,leszúrták,lelőtték,elgázolták,agyonverték a családtagjaikat a migránsok.


Nem mindig tudod elkerülni őket.

2021. márc. 6. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
88%
Akkor most minek foglalkozol ezzel ha nem érdekel ? ...
2021. márc. 6. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
Tipikus félős...jaj, mind meghalunk, hát kirabolnak, megerőszakolnak, megkéselnek...eléggé szomorú élete lehet annak, aki mindenhez így áll hozzá.
2021. márc. 6. 15:30
 5/20 A kérdező kommentje:
Jaja, ez így lesz, máris rettegek, ki se merek majd menni az utcára, rémálmaim lesznek miatta... :DD
2021. márc. 6. 15:33
 6/20 anonim ***** válasza:
68%
#15.30 Vállalom, hogy félős vagyok. De ha te szereted a kihívásokat, költözz el Ózdra, Kazincbarcikára, vagy akár csak Miskolcra, és élvezd a sokszínűséget! (1-es vagyok)
2021. márc. 6. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
51%
Nem is lenne ezzel baj, ha a hozzád hasonló migrisimogatókat kapnák el, de sajnos az értelmes embereket is érintik a hozzádhasonlók felelőttlensége.
2021. márc. 6. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
37%
Szerintem nem politikai okok miatt tartanak az emberek a migránsoktól.
2021. márc. 6. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:

Gondolom idősebbek vagytok...a ti gyerekeitek már nyitottabban fognak gondolkodni, nem lesznek ilyen félősek.

Amúgy én sem támogatom a betelepítést, de nem félek tőlük és ha meglátok egy arabot/négert az utcán, nem kezdek el undorodni tőlük.

Ha én leszek a több millióból az az egy, akit felrobbantanak, hát így jártam, ez volt elrendelve.

2021. márc. 6. 15:42
 10/20 anonim ***** válasza:
21%
A fideszesek nem félősek. Használják a józan eszüket és előre kiszámolják egy ilyen helyzet következményeit, sőt látják azt is, amit a fiatalok többsége tapasztalat hiánya miatt nem. Köszi de nem kérünk a kisérletezésekből.
2021. márc. 6. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!