Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A fideszesek miért ennyire...

A fideszesek miért ennyire félősek?

Figyelt kérdés

Hogy jaj migránsok, jaj melegek, jaj soros, stb stb


Én csak élem a nyugodt, boldog életem, és nem agyalok feleslegesen ilyeneken, elvégre 1x élünk.

Bárki van kormányon, engem nem befolyásol, független vagyok tőlük.

Bevezetik a melegházasságot. - és akkor mi van? Pár embernek boldogabb lesz az élete, engem nem érint, nem foglalkozok vele.

Betelepítenek x ezer migránst. - és akkor mi van? Úgy se fogok velük találkozni, ha mégis, elmegyünk egymás mellett az utcán.

Az egész politika egy kreált műbalhé, amivel lehet az egyszerűbb embereket hülyíteni és megvezetni.



2021. márc. 6. 15:24
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
84%
Én Orbántól félek. Ellopja az összes pénzem, oda a szólásszabadság, diktatúra van, és akkor is szülnöm kell, ha nem akarok.
2021. márc. 6. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:

13as

Ki akar téged letámadni??

Pont ez miatt tart itt az ország, mert a magyarok még egymásban is az ellenséget látják, mindentől félnek, bizalmatlanok.

Csak nevetni tudok rajtatok, de úgyis kihal majd ez a rettegő korosztály, és a mostani fiatalok majd felépítenek egy boldogabb, egészségesebb lelkű országot.

2021. márc. 6. 16:05
 13/20 anonim ***** válasza:
100%
Miért ilyen félősek a pestiek, hogy jaj cigányok, jaj csövesek, jaj drogosok? Én még egyet se láttam, csak élem az életemet békében itt kukutyinfalván. Hülyék az emberek...
2021. márc. 6. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
34%
Önbizalom hiányban nem szenvedsz kérdező, annál inkább konkrét tervekben, ötletekben és ezek megvalósításában.
2021. márc. 6. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
#10 jaja, közben harcolnak a képzelt ellenségeikkel
2021. márc. 6. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
15%
a fönökük meg egy függönyvitéz aki golyóálló nélkül ki sem mer lépni az utcára, de azért mindenkivel harcol és nyer, csak a létező ellenfelek győzik le.
2021. márc. 6. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:

Inkább haragvóak, bár igaz az érzelmi skálán e réteg alatt van a félelem. Tény hogy a sarokbaszorított állat/ember legyen az bármilyen gyenge és félős elötte megtámadja a kínzóját ilyenkor lép egyet az érzelmi skálán.

Hírhedt pszichiáterünk "te mocskos állat! Te szar!" Nyilván a harag szintjére akarta ezeket a gyáva embereket felhozni, de a legtöbb nen védte meg magát, hanem elsíra (szomorúság,bánat)


Ha egy dohányost azzal késértetsz, hogy milyen rossz szokás és prédikálsz meg meséket mondasz pl. levágták egy ismerősöd lábát, s mindig ezzel sokkolod , mivel nem akar félni, ezért magharagszik rád ée leirdítja a fejedet.


Úgytudom ma már az eredeti Himnuszunkat hallhatjuk egy Fideszes politikus közbenjárásával. Ez az eredeti , amit Kodály Zoltán zenésített meg nem borús, persze nem is vidám, de mindenképpen kellemes a zeneszerelése tempósabb.


Az hogy te így állsz ehhez, a fidesz kommunikáció azt mondja, érzékenyítve vagy. A 30 év alatt nézett Hollywood-i filmek céllal készülnek és mindeggyikben van több kulturmocsokot elősegítő motivum. Valamelyik a hűtlenséget segíti, valamelyik a homoszecualitás elfogadását...


A mai napig emlékszem olyan párbeszédre pl tiniknek szóló film. Amikor a kis eminens húg elkezd csúnyán beszélni és a nővére ezt mondja: Kezdesz felnőni.


Az egyik Tarantino filmben "attól még hogy leszopjuk egymást nem vagyunk b.zik"


És rengeteg film ezt tette föleg a vígjátékok világában.

2021. márc. 6. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
100%
Nem minden fideszes él félelemben, de azért vannak dolgok, amiktől tartanak az emberek, ez természetes dolog. És a politikusok, politikai véleményformálók szeretnek erre alapozni, rájátszani politikai haszonszerzés érdekében. Így fontosnak tűnhetnek, bizalmat szerezhetnek, elhitethetik, hogy ők a szükséges védelmezők, akik helyesen cselekednek. De ez nem csak a Fidesznél működik így, akik felkapták ezt a migrációs témát. A Jobbiknak korábban ott volt a cigánybűnözés. A balliberálisok pedig az állandó fasisztaveszéllyel, neonácik jelentette fenyegetéssel, Putyinnal, Európa elleni orosz invázióval, atomerőművek jelentette veszélyekkel, globális felmelegedéssel, az emberiség e miatti várható pusztulásával szoktak ijesztgetni. Tehát egy csomó dolog van, ami miatt félhetnek az emberek, mindenki szabadon választhat, hogy melyiktől mennyire tart és melyik politikusokat választja, akik majd az ígéretek szerint fellépnek ezek ellen és majd biztosítják a szebb, jobb jövőt a választóknak, gyermekeiknek.
2021. márc. 6. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Egyébként biztos van itt nálunk pár "migráns" pl. indiai, mongol, vietnami, aki olyan hülye hogy azt hiszi, hogy ellenük kampányolnak az emberek a migráns cimszóval.
2021. márc. 6. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

Látom, "kedves" kerdező, szépen haladsz a hatalomra kerülés esetén az ellenfelek "földönfutóvá tétel"-én alapuló gyurcsányi úton azzal, hogy sikeresen töröltetted hozzászólásomat.

Tán nem tetszik szép új világodban az eltérő vélemény?!

Ez lenne számodra az a békeharc, amivel el akarnád érni, hogy ha majd korosztályunk kihal (mi?! - huszonéves vagyok!), "a mostani fiatalok majd felépítenek egy boldogabb, egészségesebb lelkű országot", csak hogy téged idézzelek?!

És még egyszer leírom, amit korábban.

Engem nem izgat, felnőtt személyek mit csinálnak egymással, ha az nekik kölcsönösen jólesik. Ma hazánkban minden cselekvőképes homoszexuálisnak joga van megházasodni. Törvény rögzíti, mi számít házasságnak. Ja hogy az nekik úgy nem kell? Nem mondta senki, hogy kötelező.

A házasság - a polgári házasság is - nekünk túl szent fogalom ahhoz, hogy a hivatali nyelvben elfogadjuk, hogy egy férfi és egy nő kölcsönös kapcsolatán kívül bármire alkalmazható legyen. Ez degradálná a szót azok szemében, akiknek jelent valamit (és nem is keveset). És ilyen aberrált embertársulások (vagy ember-állat, ember-autó, ember-csillár és a többi)-társulások ne fogadhassanak örökbe elárvult gyermeket. Mert az már nem elsősorban az esetleges örökbefogadók szabadsága, hanem az örökbefogadott egészséges mentális fejlődéshez való jogának semmibe vétele lenne.

2021. márc. 7. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!