Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi a véleményetek erről?

Mi a véleményetek erről?

Figyelt kérdés

Nézegettem a Eurostatot, és erre bukkantam: [link]


E szerint Magyarország a vírus elleni védekezésre több pénzt adott ki, mint Ausztria, viszont harmad annyi eszközt vettünk. Szerintetek hova került az a pénz?


2021. márc. 9. 12:14
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
9/10 Jó, de 2019-től számítja az adatokat, és onnantól is kezdtünk már készülni a járványra
2021. márc. 9. 15:13
 12/13 anonim ***** válasza:

#11 MIVEL?

Hogyan készültünk volna 2019 OKTÓBERÉBEN beszerzésekkel egy olyan járványra aminek az első eseteit Vuhanban csak 2019 DECEMBERÉBEN fedezték fel?

Értem én, hogy van aki szerint Orbán mindenért IS felelős, meg mindent IS előre kellett volna látnia, de hogy a fészkes fenébe tudott volna a magyar egészségügy bármit is beszerezni hónapokkal egy járvány megjelenése ELŐTT arra a járványra?

2021. márc. 9. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Mi van? :D 2019-ben még csak Kínában kezdett ébredezni az egész. Mire készültél te '19-ben? :D
2021. márc. 9. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!