Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Azért ilyen magas a covid...

Azért ilyen magas a covid halálozási arány Magyarországon, mert a lerohasztott eü kiszipolyozza az életkedvüket a betegeknek mint egy dementor?

Figyelt kérdés

Egy rothadó afrikai lepra putri épület a legtöbb magyar kórház, az ápolók pedig alulfizetett, agyonhajszolt, végletekig kiégett, bunkó, ráncos hárpiák akikben egy szemernyi kedvesség sincs. Az orvosok dettó.

Én is éreztem már ezt amikor magyar kórházban voltam, ez a kombó olyan mintha egy dementor szipolyozná ki belőled minden jó kedvedet. Így nem csoda, hogy inkább meg akarnak halni csak legyen már ennek vége?



2021. márc. 14. 16:10
 1/8 anonim ***** válasza:
2%
Mert senkit nem érdekel, kicsit vissza lesz fogva a gyeplő a gazdaságon, de amint elmúlik Budapesten újra jön a döngetés, nettó 3-400 ezres fizuk, budapesti álom, a bérrobbanás a csokák, Budapestem ma nettó 300 alatt már nehéz keresni. Az állom Budapesten.
2021. márc. 14. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
74%

Hát, már nekem is megfordult a fejemben, hogy ha nem lennének kórházak, akkor kevesebb ember halna meg, de ez egy kicsit túlzás...

Azt nem értem, hogy miért nem lehet normálisan fizetni az orvosoknak, normálisan tartani a kórházakat.

Biztos lenne rá pénz, mert hülyeségre arra van.

Ha meg hiány van, akkor évi nem 3 milláért kell képezni őket.

2021. márc. 14. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
43%
Azért, mert az orvosok hálapénzből millimosok, ne mondjuk már azt hogy szegény orvosok.
2021. márc. 14. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
80%
Biztos hogy az EÜ-i ellátás színvonala valamellyest közrejátszik
2021. márc. 14. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
63%

Hát biztos nem az eü szipolyozza ki az emberek erejét, hanem az a hatalmas 'jólét', 'gazdagság, 'dübörgés', ami van ebben az országban.

Mire az ember kórházba kerül alapból már fél lábbal a sírban van.

2021. márc. 14. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
76%
Részben ezért, részben pedig azért, mert sok olyan embert is beraknak a covid-osztályra, akinek egész más baja van, és ha még a halála előtt elkapja a covidot, akkor beleszámolják a statisztikába.
2021. márc. 14. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
40%
A halálozási arány mindig ilyen magas, sőt mióta kitört a kovidhisztéria jelentősen csökkent is az előző évekhez mérten, szóval nem értem hogy akarják ezzel csökkenteni a túlnépesedést, de talán majd a vakcina megoldja. Bill Gates szerint oltással az emberiség 10%-a lerendezhető.
2021. márc. 14. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Az, hogy milyen az épület az csak simán szégyen.

Az, hogy KEVÉS a személyzet sokkal fontosabb szempont, mint, hogy bunkók vagy sem.

Illetve ami talán egy nagy faktor, hogy amíg nyugaton tök általános az egy vagy két ágyas kórterem, addig nálunk ilyesmiről maximum magánellátásban lehet álmodni. Nem csoda, hogy a kórházak a legnagyobb gócpontok, mikor 6 ágyas kórteremben várják ki a "karantént" a betegek -aztán ha a 6-ból befele menet csak egy volt covidos kifele már biztos mind a 6 az lesz...

2021. márc. 14. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!