Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ki volt mértékadóbb MAGYAR...

Ki volt mértékadóbb MAGYAR zenész egyéniség az utóbbi 50-60 évben, mint a NAGY FERÓ? Mit adott NEKED a Nagy Feró? Kedvenc számod tőle?

Figyelt kérdés

Nekem sok mindent. Miatta volt a kislányomnak a nyunyókája a piros pöttyös munkaruházati kendő.

Tőle ismertem meg Dzsida Jenőt.

Tőle tanultam, hogy a kommunizmust humorral nézzem.


Amikor valami csúnya dolog történik velem, ő az egyik, akinek az egyik koncertjét visszanézem. Mint pl a 19-es Vár alattit.



#koncert #Nagy Feró #magyar zene #NAGY FERÓ csupa nagy betűvel #zenei egyéniség #korszakalkotó előadó
2021. márc. 15. 16:54
1 2 3 4
 21/39 A kérdező kommentje:

21

Ez mind rendben van, de nem erről kérdeztem. Ahogy mondod, "nagy valami" pl a képzelt riport is. Csak valami, nem más. Nem mértékadó, nem is magyar. Eladható termék, nem lelki támasz.

2021. márc. 15. 20:21
 22/39 anonim ***** válasza:
100%

Miért nem magyar?

Kinek mi a lelki támasz?


Maradjunk annyi, hogy Presser, mint zenész fényévekre van Ferótól. Mondom ezt úgy, hogy nem vagyok nagy LGT rajongó, de ezt azért be kell látni.

2021. márc. 15. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/39 A kérdező kommentje:

A képzelt riportot felejtsük is el, téma, szöveg,csak nyugatmajmolás, a kádár-rendszer pecsétjével.

De hogy szegény Presszer mint "zenész" akárhol is lenne... Ezt még ő se mondaná saját magáról.


Fura lelke lehet annak, akinél a képzelt riportból bármi támasz lehet.

2021. márc. 15. 20:44
 24/39 anonim ***** válasza:
85%

Jézusom, kérdező, Presser képzett zenész, az egyik legjobb billentyűs az országban, vagy ezerötszáz saját dallal. Ehhez képest hol van Feró? Tud egyáltalán bármin is játszani?

Feró a 80-as évek elején-közepén volt érdekes, a "lázadó" Beatricével, az első két Bikini-lemezzel, meg a Hamlettel. Sem előtte, sem utána.

És arról, hogy Presser milyen zenész:

https://www.youtube.com/watch?v=bVCoeOUZu2k

Majd ha Feró lenyom egy negyedilyen szólót, akkor lehet vitatkozni, milyen zenész.

Esetleg ha ír egy negyed ilyen jó számot:

https://www.youtube.com/watch?v=jDlb7qj_Zys

Vagy valami hasonlót csinál:

https://www.youtube.com/watch?v=n4f9Mqa4L8Y

Fogalmad sincs neked semmiről.

2021. márc. 15. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/39 A kérdező kommentje:

25

Szabadna kérnem, hogy maradjunk a kérdésnél? Ecélból megengedem, hogy legyen a Presszer, vagy akit csak akarsz, a VILÁG legnagyobb valaha volt zenésze.

Vagy amit csak akarsz.

De foglalkozzunk már a KÉRDÉSSEL.

2021. márc. 15. 22:21
 26/39 anonim ***** válasza:
100%
De hát ez a kérdés: ki mértékadóbb zenész egyéniség?
2021. márc. 15. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/39 A kérdező kommentje:

27

Úgy írtam: MAGYAR, és meg is magyaráztam, hogy nem magyar nyelven előadót értettem alatta.

2021. márc. 15. 23:00
 28/39 anonim ***** válasza:
75%
oké, szerinted mitől lesz egy zenész magyar?
2021. márc. 15. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/39 A kérdező kommentje:
Hagyjuk. Pontosan tudod, meg is magyaráztam, csak értetlenkedsz.
2021. márc. 16. 00:13
 30/39 anonim ***** válasza:
75%
Direkt visszaolvastam minden hozzászólásodat, nem magyaráztad meg. Szerinted mitől lesz magyar egy zenész?
2021. márc. 16. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!