Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A baloldaliakat alapból...

A baloldaliakat alapból magyarellenesnek nevelték, vagy külső behatások alapján szakadt rájuk?

Figyelt kérdés

2021. márc. 18. 08:52
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:
63%

"Nincs jobboldali komcsi,"


Leírnám neked név szerint, kik azok és hányan vannak, de ennek a portálnak kicsi a tárhelye ahhoz, hogy mind ide férjen.

2021. márc. 18. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 anonim ***** válasza:
76%

Kedvelem ezt a "magyarellenes" dumát... Kb. mindenki magyarellenesnek számít, aki nem zokogva kel fel reggel, mert úristen, Trianon!


A nagy magyarság pedig kimerül abban, hogy gyűlölnek mindent és mindenkit, aki nem ért velük egyet. Nincs koncepció, csak lehessen gyűlölni bármit, amire ráhuzzák, hogy magyarellenes.

Ja, és hiányos történelmi infók alapján teóriákat gyártanak, amiben Magyarország szuperhatalomként áll a világ élén. De a magyart azt általában törik, és írni sem tudnak...


A legtöbben ezeket az idiótákat vetik meg, azok ezzel a magyarellenes f@szsággal fröcsögnek.


Én szeretem az országot, szeretek itt élni, kirándulni, szeretem a Balatont, szeretem a magyar nyelvet, magyar költőinket, íróinkat, zenészeinket, emlékeinket, mégis magyarellenesnek vagyok bélyegezve, mert... Miért is?

2021. márc. 18. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 anonim ***** válasza:
19%

"Én szeretem az országot, szeretek itt élni, kirándulni, szeretem a Balatont, szeretem a magyar nyelvet, magyar költőinket, íróinkat, zenészeinket, emlékeinket, mégis magyarellenesnek vagyok bélyegezve, mert... Miért is?"


Nem attól nem leszel magyarellenes,hogy szeretsz kirándulni meg a magyar zenét.

Akkor is lehetsz nemzeti, ha a hamburgert jobban szereted, mint a pacalt.



Akkor leszel magyarellenes, ha például idegenek csoportokat támogatsz a magyarok kárára.Például, akik hisztiznek a szegregáció miatt, meg,hogy bevándorlókat akarnak.

2021. márc. 18. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 anonim ***** válasza:
93%
Senkik nem akarnak bevándorlókat. Nem, a baloldaliak sem.
2021. márc. 18. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 anonim ***** válasza:
2%

#12

Akkor tudhatod meg, hogy magyarellenes vagy, vagy nem, ha érzel/nem érzel felelősséget a többi honfitársad iránt. Képzeld el úgy, mint egy nagy családot. A kisöcsédre sokkal jobban vigyázol, mint egy vadidegen kisfiúra.


A te mondanivalódból nekem az derül ki, hogy bár felületes érzelmeid vannak Magyarország irányába, a magyar embereket lenézed.

Te tipikusan annak a híve lehetsz, hogy aki hülye, haljon meg.

Te nem jó és gonosz relációban vizsgálod az embereket, hanem okos-buta, sikeres-sikertelen, gazdag-szegény.

2021. márc. 18. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 anonim ***** válasza:
26%

12-es!


Neked miért baj az, hogy valakinek fáj Trianon?

2021. márc. 18. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 anonim ***** válasza:
29%

"Senkik nem akarnak bevándorlókat. Nem, a baloldaliak sem."


De, akarnak.

Ezért szavaznak olyan politikusokra, akik ezt a nézetet hangoztatják.

[link]


"Mi pedig olyan Európát, olyan Magyarországot akarunk, amely befogadja és támogatja a menekülteket, amely a bevándorlásban nem veszélyt, hanem gazdagodást és lehetőséget lát."

2021. márc. 18. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 anonim ***** válasza:
75%

15: az, hogy valaki a szélsőséges idiótákat megveti, nem azt jelenti, hogy a magyarokat lenézi


Ugyanis ezek a szélsőségesek nem egyenlőek a magyarokkal, illetve a fidesz hívek sem, stb. A magyarságot nem sajátíthatja ki az egyik oldal.

2021. márc. 18. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 anonim ***** válasza:
26%

15 vagyok.

#18, dehogynem.

Ha egy párt jövőképe az Egyesült Európai Államok, az nyíltan magyarellenes. Aki képes a pénz miatt feladni az identitását, az magyarellenes. Az a párt, aki multikulturalizmus mellett kampányol, magyarellenes.

Ha igaz igaz a Fideszre, akkor ők is azok. Ha ez nem igaz valamelyik ellenzéki pártra, akkor ők nem.


A magyarok nem utálják a többi nemzetet, nem tartják magukat felsőbbrendűnek, csak együtt élni nem akarnak olyanokkal, akik tőlünk azt várják, hogy fogadjuk el őket, de ők nem fogadják el azt, hogy ők vendégek itt. Nem fogadnak el minket.

2021. márc. 18. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 anonim ***** válasza:
20%
Én támogatom az Egyesült Európai Államok gondolatát és legkevésbé sem érdekel, ha bárki ezért magyarellenesnek tart. :)
2021. márc. 18. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!