Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A baloldaliakat alapból...

A baloldaliakat alapból magyarellenesnek nevelték, vagy külső behatások alapján szakadt rájuk?

Figyelt kérdés

2021. márc. 18. 08:52
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:
75%

15:


Nem fogok felelősséget érezni senki iránt, csak azért, mert magyar. Vagy mert mellém született. Csak azért, mert. Pont ez a viselkedés, ami zavar. Nem értékeket próbálunk őrizni, hanem csak egy elvakult ideológiát követünk, amiben az egyetlen közös pont a szorosabb földrajzi elhelyezkedés.


Átolvastam, nem tudom, miből jön le az, hogy lenézem a magyarokat. Egy bizonyos csoportot nézek le, szerencsére ez a magyarok kisebb csoportja.


Nem értek egyet azzal, hogy csak felületes érzelmeim vannak. Számodra felületes, mert más értékek szerint nézed, nekem fordítva. Mindenki döntse el maga, mit szeret a hazájában és hogy mivel támogatja azt, teszi színesebbé.


Ezek közül egyik szempontból sem vizsgálom az embereket, de köszönöm, doktor úr. :)


Engem nem zavar, ha valakinek fáj Trianon, egészségére, de engem hagyjon békén vele, ne ez határozzon már meg és a magyarsághoz való hozzáállásomat.

De nekem pl. jobban fáj az, hogy felszántották Tihanyt, mint egy több mint 100 éves döntés. Vannak aktuális problémáink, amit pont a nagyon nemzeti lelkületű kormányunk okoz.


Mielőtt ebből valaki valami olyasmit akarna kihozni, hogy én azt szeretném, hogy migránsokat telepítsenek ide, meg egyéb hülyeség, nem, nem szeretném.

2021. márc. 18. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 anonim ***** válasza:
16%

Ez fordítva is igaz? A konzervatív emberek is joggal várják el, hogy hagyják őket békén a PC marhasággal?

Remélem nem az elfogultság beszél belőlem, de én kevesebb Trianonnal találkozok, mint meleglobbival.

2021. márc. 18. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 anonim ***** válasza:
66%

Nem értem, hogy jönnek ehhez a melegek. Ennyi erővel a hüvelygomba reklámot is említhetnéd, azt is joggal várnák el az emberek, hogy békén hagyják vele őket, és annyi köze van a témához is.


Én nem konzervatív emberként is szeretném, ha nem tolná minden a meleg-színesbőrű-egyéb propagandát. Elég nagy fság megkülönböztetés ellen úgy harcolni, hogy megkülönbözteted magad.


Mellesleg a melegkérdés, a jogaik, és minden ehhez tartozó aktuális probléma, Trianon pedig nem, bármennyire is szeretnék emberek ezt hinni. Valószínűleg ezért találkozol vele többet.

2021. márc. 18. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 anonim ***** válasza:
75%

19: az is a magyarság kisajítátása, ha te mondod meg, hogy ki magyarellenes


Szerencsére nem vagy ennek a definíciónak a felkent papja, úgyhogy nem kell a te elképzelésedre hagyatkoznunk.


Pl. szerintem az is magyarellenes, ha a kormány leépíti az oktatást, egészségügyet, és üresen kongó stadionokba önt egy csomó pénzt, plusz látványrendezvényekre, vadászatikiállítási stb, sportesemények, stb.

2021. márc. 18. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 anonim ***** válasza:
60%
Az ilyen típusú kérdések kifejezetten azért iródnak, hogy a Fidesz hívek fényesre nyalhassák egymást, vagy egyszerű uszításról van szó? (Rnegeteg volt az értelmes, érdemi hozzászóló, éppen ezért a kérdezőtől kérdezem.)
2021. márc. 22. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim ***** válasza:
75%

"Aki munkásőr, vérbíró, ÁHV tiszt unokája, azt szerinted hogyan nevelték?"

alapvetően én se értek egyet a kommunista ideológiával, de az sem arról szól, hogy legyél magyarellenes. Minden ideológia saját magát az adott nemzet felemelésén keresztül képzelte el. A kommunista magyarok is egy jó Magyarországot akartak, az más kérdés, hogy szerintük mi votl a jó.


"Például, akik hisztiznek a szegregáció miatt, meg,hogy bevándorlókat akarnak."

Ez amúgy pont elég nagy ostobaság, mert hosszútávpn és jól kivitelezve mindkettő épphogy segíti a magyar társadalmat.

Sőt a valóság pont az, hogy a történelem során többször is majdnem kicserélődött a teljes lakosság (tatárok, törökök), ami pont azt bizonyítja, hogy megfelelő integrációs politikával bárkit, még egy migránst is lehet, hogy kezelni, hogy magyar akarjon lenni.

Az más kérdés, hogy nálunk ez nem történik, mert nagyon sok magát nemzetinek hazudó idióta van, aki az ország lerombolásán dolgozik.


"Akkor tudhatod meg, hogy magyarellenes vagy, vagy nem, ha érzel/nem érzel felelősséget a többi honfitársad iránt."

Én érzek és mégis magyyarellenesnek hívnak.

Én kifejezetten úgy hozom meg a politikai szavazatomat, hogy ne az én személyes előnyeimet nézzem, hanem a teljes társadalomét, mégis mindennek el vagyok hordva.


"Te tipikusan annak a híve lehetsz, hogy aki hülye, haljon meg."

Mondjuk jelenleg pont a magyarok hülyesége az, ami pusztítja ezt az országot, így ha tényleg ezt gondolja, akkor a célja nemes, mivel az ország fennmaradása a cél, mégha kevesebb is marad a lakosa, de azok legalább megbecsülik majd az országot.


"Te nem jó és gonosz relációban vizsgálod az embereket"

Mondjuk ez teljesen szubjektív. Bárki mondhatja azt, hogy neki a jó, az megfeleltethető az értelmesnek.


"Ha egy párt jövőképe az Egyesült Európai Államok, az nyíltan magyarellenes."

Ez pont hülyeség, mivel ebből is profitálhat az ország, ami miatt egáyltalán nem magyarellenes.


"Az a párt, aki multikulturalizmus mellett kampányol, magyarellenes."

Ez meg szintén nem igaz, mivel ebből megint profitálhat egy nemzet.

A kommentjeid alapján inkább te vagy magyarellenes, mivel annyira rosszat akarsz a magyaroknak azzal, hogy itt kikiáltod, hogy mi magyarellenes, miközben jól kivitelezve az ország csak profitálna belőle.


"A konzervatív emberek is joggal várják el, hogy hagyják őket békén a PC marhasággal?"

Amúgy gondolom annyi eszed nincs, hogy utána nézz, de a Pc magyarul kb. a tiszteletnek feleltethető meg.

Nem hívod annak a másikat, amivel megsérted, ez a minimum tisztelet. Feltételezem ,hogy ezt te is elvárod, vagyis jogos, hogy más is elvárja.


Ennyi baromállatot egy rakáson ritkán lát az ember.

2021. márc. 22. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 anonim ***** válasza:

#26

"Ez amúgy pont elég nagy..."

A romákból aztán nagyon sokat profitáltunk. Tele van velük a börtön. A kis borsodi falvakban rettegnek tőlük az emberek.

De szerencsére vannak jogvédő szervezetek, akik megvédik azokat a gyerekeket, akiket bántanak. Ja, nem. Azoknak követel milliókat, akik verték a másikat.


"Én érzek..."

Az irományod alapján biztos vagyok benne, hogy ez nem igaz.


"Mondjuk jelenleg..."

Annak a híve vagy. Hidd el nekem.


"Mondjuk ez teljesen szubjektív..."

Nem az. Itt élünk 1000 éve. Bőven van mire támaszkodni. Vallás, kultúra, törvények...stb.


"Ez pont hülyeség..."

Nem mindenkinek a profit a legfontosabb. Van aki inkább lesz szegény, de az identitását nem adja fel. Te 1000 euróért megvehető vagy. Nem cégek vagyunk, hanem szellemi lények.


"Ez meg szintén nem..."

Nem profitálni akarunk, hanem nyugodtan élni. Nekünk a pénz, csak egy szükséges rossz. Te aköré építed az egész életed. Neked a több pénz, automatikusan jobb életet jelent.

Pont azzal védem meg a magyarokat, hogy nem akarom, hogy teljesen más gondolkodású emberek bántsák őket. Hidd el, nem mindenhol így állnak a nőkhöz például, mint itt.


"Amúgy gondolom..."

Az nem tisztelet, amit ti csináltok a melegekkel például. Az utcán bohócot csináltok belőlük. Akinek nincs szinkronban a biológiai neme a társadalmi nemével, ti szikét adtok a kezükbe, hogy rossz a test. Mi megpróbálnánk szavakkal helyrehozni a fejét.


Tehetnék én is rád megjegyzést, mert más a véleményed bizonyos dolgokról, de nem vagyunk ugyanolyanok szerencsére. ;)

2021. márc. 23. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim ***** válasza:

Engem nyugodtan hívhatsz kisebbségnek, de azért vetnék egy pillantást az utolsó parlamenti választás végeredményére, ahová még az atyaúristen is elcitáltátok szavazni. Az általad szélsőjobbnak tartott Fidesz szerzett kétharmadot. A második helyen az akkor még mindenki által szélsőjobbnak tartott Jobbik végzett. Itt aki kisebbségben van barátom, az te vagy.

Végtelenségig alkalmazhatod ezt kiváló ovis módszert, hogy nem én, hazaáruló, aki mondja, de attól még ez nem lesz igaz.

Ti egy irritáló, hangos kisebbség vagytok, tele pénzzel.

Hívhatsz engem bárhogy. Ez a stílus téged minősít, nem engem.

Viszont úgy érzem, hogy van remény, ha te fajtádat is zavarja, ha hazaárulózzák. Csak jelent számodra is valamit a haza, még tönkre is akarod tenni.

2021. márc. 23. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim ***** válasza:
75%

2.8M (Fidesz) + 1.1 (Jobbik) = 3.9M, választásra jogosultak száma 8.3M, ennek a 3.9 a 46%-a. És feltételezzük, hogy minden Fidesz szavazó olyan szélsőséges állásponton van, mint te (ami amúgy közel sem igaz, pl. a Fideszre szavazó romák, akik nyilván nem fogják a te nézeteidet osztani).


Állításod szerint 46% > 54%.

Szerencsére a hozzád hasonló szélsőséges gondolkodásúak csak egy kisebbség, de higgy amúgy bármit, amit akarsz. Úgyis csak hitből élsz.


A te vitatechnikáddal leovisozni mást pedig kicsit nevetséges... A "Hidd el nekem" kezdetű gondolatok a legszebbek, sem érv, sem logika, csak mindenki fogadja el a dolgokat, ahogy szerinted van. Fölényeskedő, lenéző, érezhetően felsőbbrendűnek gondolod magad. Az a típusú ember lehetsz, aki elvárja a tisztelet és az elismerést, csak azért mert idősebb vagy. Felteszem otthon is az "amíg az én házamban laksz" gondolkodás működik. (Csak hogy elemezzelek már én is kicsit.)


És igen, látszik, hogy te pont ugyan abba az idióta csoportba tartozol, akit a 12-es válaszban említettem. Nem érdekel, hogy érvelj, nem érdekel, hogy mások mit gondolnak. Neked van egy álláspontod, amit ismét megjegyeznék, hogy a hiten alapul (és itt most ne a vallásra gondolj), aki nem ért veled egyet, az hazaáruló és dögöljön meg. Fogalmad sincs, hogy mégis mit tegyél a hazáért, amit annyira imádsz, de hiszed, hogy ha mantrázod az imádatot, akkor te máris nagyszerű hazafi vagy. Mindenki más pedig nem. Egyetértek #26/#28-al, a fajtád pusztítja a magyarságot, a borzalmas hozzáállásod idegenít el mindenkit, aki valóban egy picit is szeretni próbálja ezt az országot és a kultúráját.

2021. márc. 23. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim ***** válasza:

Te most komolyan azt állítod, hogy aki nem ment el szavazni, az mind az ellenzékre szavazott volna?

Vagy most ezt nem értem. Hiába a szavazók jelentős többsége jobb oldali pártokra szavaz.

Akik szavaztak is, azok sem jobb oldaliak.

Figyelj, nekem hazudhatsz, magadnak ne hazudjál.

Ez már annyira szánalmas.

De én annyit kérek, hagyjuk abba ezt vitát, mert egyértelműen látszik a kommentjeidből, hogy csak felidegesíted magad a véleményemen. Nem akarom elrontani a napodat, úgy hogy nem is ismerlek. Ez az idegesség ott lappang majd benned, aztán olyanon vezeted le, aki nem érdemli meg.

2021. márc. 23. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!