Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A baloldaliakat alapból...

A baloldaliakat alapból magyarellenesnek nevelték, vagy külső behatások alapján szakadt rájuk?

Figyelt kérdés

2021. márc. 18. 08:52
1 2 3 4
 31/33 anonim ***** válasza:
53%
A baloldal nem oltásellenes, értelmetlen a kérdés.
2021. márc. 23. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/33 anonim ***** válasza:
60%

Feltűnt amúgy, hogy több embertel beszélgetsz, és nem csak velem? :)


"Te most komolyan azt állítod, hogy aki nem ment el szavazni, az mind az ellenzékre szavazott volna?"

Nem állítottam ilyet. Aki nem megy el szavazni, általában azért, mert nem érdekli vagy mert nincs olyan párt, aki őt szólítaná meg. Ebbe bele tartozik az is, hogy veled sem ért egyet, szóval ő az általad nevezett kisebbségbe tartozik.


Nem minden jobboldali olyan szélsőséges, mint te. És nem mindenki ideológiák alapján szavaz, mint te. Valakinek szimpatikus pl. a rezsicsökkentés és a családtámogatás, és ezért szavaz a fideszre, de telibe sz@rja a nagy nemzeti identitást. Erre hoztam példaként a romákat (ezt miért hagytad figyelmen kívül?), ők nyilván azért szavaznak a fideszre, mert olyat ajánl nekik, amit más nem, és nem azért, mert ők nagy keresztény magyarok.


A lényeg, hogy te vagy a kisebbségben.


Nem tudom, miből gondolod hogy felidegesítettem magam, de nyilván megint neked van igazad. Ez "egyértelmű". :) De megnyugtatlak, nagyon jól szórakozom, és semmi nem lappang bennem, és még tanultam is ebből!


De oké, hagyjuk abba, úgysem lesz teteje.

Szép napot!

2021. márc. 23. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/33 anonim ***** válasza:

"Az általad szélsőjobbnak tartott Fidesz szerzett kétharmadot."

Én teljes társadalmi támogatottságról beszélek, nem pedig választásról.

Arról nem beszélve, hogy a legtöbb fidez szavazó vett szavazat volt, így erre hivatkozni elég nevetséges.


"Hívhatsz engem bárhogy. Ez a stílus téged minősít, nem engem."

Jaj, elég nagy vicc, hogy mindent kétszer kell leírnom, mert nem tudsz olvasni.

Mégegyszer, én a te stílusod használom, és pont így mutatok rá, hogy mennyire ostoba vagy.


"aki nem ment el szavazni, az mind az ellenzékre szavazott volna?"

Senki nem mondta, csak a többség az 50% + 1 főt jelent, ilyen támogatottsága nincs az álnemzeti oldalnak.


"De én annyit kérek, hagyjuk abba ezt vitát, mert egyértelműen látszik a kommentjeidből, hogy csak felidegesíted magad a véleményemen."

A tieden meg az, hogy nem bírsz megkülönböztetni két különböző válaszolót, ami elég szánalmas.

Teljesen más stílusban ír, mint én.

2021. márc. 23. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!