Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit szólsz ahhoz, hogy a mai...

Mit szólsz ahhoz, hogy a mai napon több mint 10 700 új fertőzöttet regisztráltak?😔😢

Figyelt kérdés

2021. márc. 19. 10:24
1 2 3 4 5 6 7 8
 31/74 krwkco ***** válasza:
16%

A harmadik hullám más, mint az előző kettő. Egy magánlaboratórium PCR tesztjei már február vegen kimutatták, hogy a pozitív eredmények 95%-ában a brit variáns van jelen és a vírusok mennyisége átlagban 15-ször nagyobb az orrból vett mintában, mint az eredeti vírusnál.


Ezért a levegőben levő cseppekben is kb. 15-ször annyi vírus lehet. Ha 50%-os szövetmaszkot hordunk, akkor 7,5-szer több vírust lélegzünk be, mint az eredeti vírus esetében maszk nélkül. Ezért tették kötelezővé Ausztriában az ffp2-es maszkokat.

2021. márc. 19. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/74 anonim ***** válasza:
73%

“ Most is például, ha ennyire meredeken emelkedik a járvány, akkor miért lehet kijelenteni, hogy három-négy hét múlva nyitás jöhet?”


Mert ez a taktika. Valamivel hitegetni kell az embereket. A sok IQ-zéró meg elhiszi.

2021. márc. 19. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/74 anonim ***** válasza:
14%

"A sok IQ-zéró meg elhiszi."


Mondta Gipsz Jakab, akinek 2 számjegyű

2021. márc. 19. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/74 anonim ***** válasza:
66%
31, én meg talákoztam a brazil mutánssal is. Annak még a tüskéis kampósak és sokkal rettenetesebben tud fájni, és még a s...gge is mennydörög.🤣🤣🤣
2021. márc. 19. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/74 anonim ***** válasza:
79%

Én azt gondolom, hogy pánikkeltés az egész. Hiába van ennyi új fertőzött, javarészt enyhe tünetekkel vészelik át, vagy tünetmentesen. Világszinten (!) nem éri el a súlyos vagy kritikus állapotban lévők száma a 100 ezret:

[link]

Mellesleg a kórházban ápoltak sem feltétlen a covid által kerültek kórházba. Férjem 82 éves nagymamája agyvérzéssel került be. Ott teszteltek nála pozitívat. Tünetmentes volt, de valószínűleg el sem kapta, mert gondolom egy felfekvéses, fekvőbeteg nénit el is vitt volna.

A kórházban a legtöbb halálesetet a fertőzések és a tüdőgyulladás okozta mindigis, covid előtt is. Ezt most szépen ki lehet használni. A pánik, a megfélemlítés, a maszk, a kézfertőtlenítő, a távolságtartás gyengíti az immunrendszert. Az ember vírusokat és baktériumokat cserél más emberekkel. Ez természetes folyamat, így marad ellenálló a szervezet. Ez most szépen megszűnt a korlátozások miatt.

2021. márc. 19. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/74 anonim ***** válasza:
79%
Mit szóljak? Vakcina kampány van. Kell a beteg.
2021. márc. 19. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/74 anonim ***** válasza:
23%

35


Menj vissza a biológiai órára, és lehetőleg legközelebb ne égesd magad

2021. márc. 19. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/74 anonim ***** válasza:
79%

“ Mondta Gipsz Jakab, akinek 2 számjegyű”


Áh.. szóval megszólítva érezted magad. Mit mondjak, a 2 számjegyű még mindig több mint a zeró. 🤣

(Csak szólok, hogy a legtöbb emberé 2 számjegyű, miután 98 körül van a magyar átlag)

2021. márc. 19. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/74 anonim ***** válasza:
88%
#37 Én ezt inkább neked javasolnám. De szimpla logikával is rájöhetsz. Tudod mennyi baktérium van a szádban? A nyál kb 80 millió baktériumot tartalmaz. Bele sem gondolsz csókolózás, puszizkodás, vagy szimplán beszéd közben, igaz?
2021. márc. 19. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/74 anonim ***** válasza:
6%

ba dumm tsss


Such comeback, much wow


Igen, tudom mennyi az átlag. Jól látható ez akkor is, mikor kommentelgetnek. Bár csak arányosan az önbizalmuk is akkora lenne, lehet nem lenne most 10K fertőzött. Mert, tudod, az egy dolog, hogy egy egyén nem túl okos, a baj akkor van, mikor elhiszi magáról, hogy az.


Egyébként felesleges az IQ-val dobálózni, az enyém a lakosság felső 2%-ba tartozik, még sem vagyok túl sikeres ember, mert például figyelemzavarom van, ami szinte mindenben gátol az életben. Mondjuk az tény, hogy nem is eszek meg minden hülyeséget, amit a Gődény félék mondanak. Rád ez lehet nem igaz ;)

2021. márc. 19. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!