Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit szólsz ahhoz, hogy a mai...

Mit szólsz ahhoz, hogy a mai napon több mint 10 700 új fertőzöttet regisztráltak?😔😢

Figyelt kérdés

2021. márc. 19. 10:24
1 2 3 4 5 6 7 8
 41/74 anonim ***** válasza:
77%
34: Állítólag most megjelent egy francia mutáns, amit nem mutat ki a PCR-teszt.
2021. márc. 19. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/74 anonim ***** válasza:
18%

Pedig a konteosok szerint mindent IS coronának mutat a PCR. Mostmegmáaztse???!?!?44.3,434


Hiba van a mátrixban, Gődény mit szólna hozzá? :[

2021. márc. 19. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/74 anonim ***** válasza:
89%

“ Mondjuk az tény, hogy nem is eszek meg minden hülyeséget, amit a Gődény félék mondanak. Rád ez lehet nem igaz ;)”


Nem tudom melyik %-ban vagyok, gondolom ha a Gödénnyel egy lapon említesz, akkor az alsó 2%-ba sorolsz. :)


Én sem hiszek el mindent. Általában van saját véleményem a dolgokról, és mindennek utánanézek. Akkor is a a drosten mondja, meg akkor is ha a másik oldal. Legutóbb pl. az egyik nanorobotos ember mondott olyan meredek dolgokat, hogy ellenőriztem a patent számát amit szerinte MS jegyzett be, és nanorobot téma. Valóban a carl zeiss optikával kapcsolatos szabadalma volt a szám mögött.


A figyelemzavarral sokoldalú munkát kell találni, és az agy leterhelése mellett jól jön a fizikai is. (Pl. Sok helyváltoztatással járó szellemi munka)

2021. márc. 19. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/74 anonim ***** válasza:
79%

"Menj vissza a biológiai órára, és lehetőleg legközelebb ne égesd magad"


Pedig igaza van, hiába osztod le neki az észt, hogy menjen tanulni ...


A kórházakban fekvő betegek nagy része semmilyen tünetet nem mutat, hanem más betegség miatt kerültek oda.


Ugyebár COVID kórházak vannak, nem osztályok. A teljes kórház területe COVID kórház. Ha Te mandulaműtétre mész egy normál kórházba most, megműtenek, és műtét után tesztet csinálnak és pozitív leszel - akkor nem hazaküldenek, hanem átszállítanak a covid kórház füll orr gégészeti osztályára (hogyha van hely, ha nincs akkor mész urológiára :D, de fül orr gégész fog kezelni ott) ... és nem kell, hogy tüneted legyen, hanem kórházi kezelésre szorulsz a műtéted miatt, és covidos vagy - haza nem mehetsz még a műtét miatt, de a sima kórházba se maradhatsz, mert pozitív vagy, tehát szállítanak át ... és bizony ott addig maradsz amíg nem produkálsz negatív tesztet ... - Ezt tapasztaltból mondom, mert volt egy ismerős aki daganat miatt volt kórházba, sajnos elhunyt, de nem a covid miatt, hanem a végstádiumu daganat miatt (alapból elhunyt volna szegény - szóval nem covid vitte el, de annak húzták be). És most is van bent rokonom kórházba, mert a normál kórházba pozitív lett, de teljesen más betegség miatt volt bent - de covid tüneti nincsennek.


Szóval egy a kórházas dolog is felvan fújva.

2021. márc. 19. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/74 anonim ***** válasza:
5%

43


Kezeletlen ADHD-val jóformán semmilyen munkát nem lehet rendesen végezni, csak olyat, amihez igazán kedved van. Nekem meg sajnos nem fizetnek azért, hogy csillagászkodjak, mert nem értek hozzá ;D

Bár megoldottam a dolgokat magamnak, de sikeresnek nem nevezném magam. Akkora sikerült olyan elfoglaltságot találnom magamnak, ami fizet is, mikor másnak már háza van. Szóval, hát lemaradás van, de mindegy, ez a téma lényegtelen.


Helyes, fel kell ismerni a tényt, hogy rengeteg olyan álhír terjed a neten, ami 2perc utánanézéssel cáfolható is. Az oltásellenes liga, meg a többi agyament rendkívül sokat hazudik, hiszen nem az olyan emberek agyára fáj a foguk, akik az interneten eltévednek, hanem Mariska nénire meg a többi szellemileg alultáplált baromra.


44


Amit az immunrendszerről gondol az illető egy rendkívül laikus vélemény, ami ráadásul nettó baromság is. Nem a kórházakra gondoltam.

2021. márc. 19. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/74 anonim ***** válasza:
8%

"iszen nem az olyan emberek agyára fáj a foguk, akik az interneten eltévednek, hanem Mariska nénire meg a többi szellemileg alultáplált baromra."


Javítanám, az olyan emberekre fáj a foguk, akik ELTÉVEDNEK.

2021. márc. 19. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/74 anonim ***** válasza:
73%

"Amit az immunrendszerről gondol az illető egy rendkívül laikus vélemény, ami ráadásul nettó baromság is."

Attól, hogy te baromságnak tartod, még így működik. De élj 1 hónapot hermetikusan lezárt burokban, csak tisztított levegőt lélegezz, mindent fertőtleníts és tarts sterilen, senkivel ne találkozz, aztán 1 hónap után menj ki a szabadba, társaságba. Szerinted mi fog történni? Konkrétan annyira legyengül az immunrendszer, hogy bele is halhatsz. A levegő is tele van számtalan olyan dologgal, amibe bele sem gondolsz. Por, pollen, szmog, fém részecskék, elhalt hámsejtek, vízgőz, metán, kéngáz, szén-monoxid stb. A vízben is van többek közt nehéz fém. Tehát élj nyugodtan burokban, esélyt se adj, hogy cserélődhessenek a baktériumok, hordj maszkot, hogy mindent kiszűrj a levegőből, a vízből, amihez hozzá szokott a szervezeted, használd raklap számra a kézfertőtlenítőt, ami a tenyéren lévő zsíros, természetes védőfelületet megszűnteti. A tény nem lehet baromság. Az más kérdés, hogy miért engem támadsz, ha te nem vagy képben a saját szervezeted, immunrendszered működésében?!

2021. márc. 19. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/74 anonim ***** válasza:
19%
De te nem élsz burokban most. És az, hogy "gyengíti" az immunrendszert a maszk, szintén hülyeség. És nincs olyan, hogy "gyenge" meg "erős" immunrendszer, ez nem egy potméteres erősítő, amit ide-oda tologatsz, és, ha erős akkor jó. Jól működő immunrendszer van, meg rosszul. Van még immunhiányos állapot, de azt te nem fogod elérni a helyes védekezés betartásával. End of the story. Lehet menni rinyálni
2021. márc. 19. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/74 anonim ***** válasza:
5%
Jah, és éltem 2hónapot steril szobában, szóval hagyjuk a hülyeséged is. ;)
2021. márc. 19. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/74 anonim ***** válasza:
33%

Ismerek embereket, akik munkahelyükből adódóan napi 120x fertőtlenítik magukat. (egészségügyi dolgozók, biztos hallottál már róluk, maszkot is hordanak, jó sokat)


Fene a dolgukat, nem haltak még meg egy náthától! Furcsa dolgok ezek...

2021. márc. 19. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!