Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Elképzelhető az, hogy ha nem...

Elképzelhető az, hogy ha nem oltatom be magam, akkor nem mehetek majd edzeni?

Figyelt kérdés

2021. márc. 19. 22:29
1 2 3 4 5
 11/44 anonim ***** válasza:
19%
Edzeni semmiképpen nem mehetsz majd, mert a mostani covidiktatúrát soha nem fogják enyhíteni. Viszont amint lesz elég vakcina, hogy mindenkinek jusson, be fogják vezetni, hogy az utcára sem mehetsz ki, ha nem vagy beoltva.
2021. márc. 20. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/44 anonim ***** válasza:
0%
Minek edzenél? Akit eddig edzeni láttam puha volt mindegyik mint a szar. Fekve kinyom 120 kilót, de 12 órát képtelen pl. ásni, gyalogolni, figyelni, dolgozni. 1 másodperces erőkifejtésre alkalmasak, de amit egy terhes asszony elvégez statikus igénybevételt, az már nem megy. Dógozz bazmeg jobban jársz!
2021. márc. 20. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/44 anonim ***** válasza:

12!

Ezek a videók pont az olyan, gyökereknek készültek, mint te:


[link]

[link]

2021. márc. 20. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/44 anonim ***** válasza:
6%

"Ezek a videók pont az olyan, gyökereknek készültek, mint te"


Különösképpen nem zavar, hogy magatehetetlen szarként gyönyörködsz magadban a tükörben, ha ebben örömed leled.

2021. márc. 20. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/44 A kérdező kommentje:
Kőműves vagyok. Miért ne edzhetnék?
2021. márc. 20. 12:40
 16/44 anonim ***** válasza:
96%

Amúgy az ilyen balfaszok, akik okoskodnak, hogy "nem edzéstől, hanem kapálástól, meg tégla pakolástól kell izmosodni", mutassanak már csak egyetlen egy embert is, aki a munkától lett izmos!

Jól elkanyarodtunk az eredeti témától.

2021. márc. 20. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/44 anonim ***** válasza:
13%
Milyen izomra gondolsz? Van a nagy hormonnal felfújtatott zsír-húgy izom (mint ami a sertés eladásra hízlalásakor keletkezik). Egy fél év edzés kihagyás és elfolyósodik mint a felmosórongy, a gazdáját pedig fénykorában is hazavágná, ha 2kg kenyeret kéne cipelni 4-5 órán keresztül, mert nem bírja a csóró veréb a kitartást. Arra való, hogy egy befeszítést kibír a tükör előtt. Van az IZOM izom, ami szálkás, acélos, és kitartó kemény huzamos fizikai igénybevétel gyümölcse. Ezért szarna tele egy 80 éves parasztember aki napi 16 órát képes kaszálni, egy testépítőt.
2021. márc. 20. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/44 A kérdező kommentje:

Nem testépítésről beszélek...

A testépítők tényleg gyengék. De egy erőemelő, olimpiai súlyemelő vagy strongman aki 500 kilót emel, ők tényleg erősek.

2021. márc. 20. 16:43
 19/44 anonim ***** válasza:
100%

Edzeni nem csak a testépítők szoktak. Nekem sokat segített. 17 helyett a 22-t közelíti a BMI értékem. Az úszás meg szaunázás pedig teljesen felfrissít.

Sportra szükség van, ha másra nem sétára a friss levegőn maszk nélkül.

2021. márc. 20. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/44 anonim ***** válasza:
Edzés előtt a rudat nem tudtam kinyomni és egy kis futástól már teljesen kikészültem. Most már simán több percet lefutok.
2021. márc. 20. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!