Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Elképzelhető az, hogy ha nem...

Elképzelhető az, hogy ha nem oltatom be magam, akkor nem mehetek majd edzeni?

Figyelt kérdés

2021. márc. 19. 22:29
1 2 3 4 5
 31/44 anonim ***** válasza:
100%
28-as, ez szép és jó logika. Egyet is értenék vele, de mivel kb 20 éves egészséges vagyok, így csak a sor végèn leszek. Addig majd szépen malmozok otthon és nézem, ahogy a nyugdíjas nénik verekednek a farhátért, majd a buszmegállóban pletyiznek. Hiába regisztráltam és oltatnám be magam, itt én vagyok a legjelentéktelenebb porszem, na meg a korosztályom. Ez azért rendesen megkülönböztetés szerintem. Mind országon belül, mind Eu-n belül. Politikai nézetektől függetlenül, az ötlet nem rossz, de a megvalósítás eléggé elmaradott...
2021. márc. 22. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/44 anonim ***** válasza:
0%
"higyj csak el mindent" Neked pedig egy nyelvtankönyv kellene a kezedbe, mielőtt kiszabadulsz ide baromságokat írni.
2021. márc. 22. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/44 anonim ***** válasza:
28%
31:elhiheted,en sem orulok. Csak abban tudok bizni, hogy idovel felgyorsul az oltas, es most az ujonnan jelentkezok hatrebb sorolodnak.
2021. márc. 22. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/44 A kérdező kommentje:

Az időt is sajnálom az életemből amit a regisztráció igénybe venne

A háziorvosomat se láttam már 4 éve. És le is nézem a beteges embereket.

2021. márc. 22. 11:28
 35/44 anonim ***** válasza:
oké
2021. márc. 22. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/44 anonim ***** válasza:
17%
Kedves kérdező, igaz idős a rokon, de nagyon jó kondiban volt. Vadászott, napi szinten látta el a méheit és dolgozott a saját földjén. Orvos is csak ritkán látta, nem szokott sokat betegeskedni... Most lélegeztető gépen van és stagnál az állapota. Szóval csak egy kicsit nézz utána és viseld az oltatlanság következményeit.
2021. márc. 22. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/44 anonim ***** válasza:
66%
Jaj utolsó, mindenkinek van egy ilyen "élsportoló volt most lélegeztetőn van" ismerőse. Hagyjátok már, aki nem akarja az oltást. Apám minden kollégája Covidos volt 65 éve az összes, az orruk se folyt, ő meg el se kapta. Igaz, maszkot hordott mindenhol és mindent de mindent fertőtlenített. Talán követni kellene a példéját, nem itt az egészséges embereket mérgezni az oltással meg megfosztani a jogaitól, mert te rettegsz egy náthától.
2021. márc. 22. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/44 anonim ***** válasza:
66%
*65 éveS, még mielőtt megint belekötnél ebbe is.
2021. márc. 22. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/44 anonim ***** válasza:
33%

"A háziorvosomat se láttam már 4 éve. És le is nézem a beteges embereket."


Az egészségtudatod is egy komoly pszichiátriai elmebetegség, és mivel én meg a hülyéket nézem le, érezd magad leköpve!

2021. márc. 22. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/44 anonim ***** válasza:
9%
Hidd el, 100%-ig tudom, hogy mi van vele és városi legenda... És változó lefolyású mindenkinél. Apád kollégái szerencsések voltak akkor. Nekem is van sok ismerősöm, akik feküdtek egy hetet vagy csak köhintett egyet, a 2 végletre van példám. És ha diszkrimináció, ha nem, de megszabhatja majd az állam, hogy ki hova mivel megy. Ergo, ha terembe csak igazolvánnyal lehet menni, akkor a kérdező nem megy. Ha fontos a terem, meg a szabadsága oltat. Én sem vagyok elvakult oltáspárti, sőt múlt héten regisztráltam csak én is.
2021. márc. 22. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!