Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Elképzelhető az, hogy ha nem...

Elképzelhető az, hogy ha nem oltatom be magam, akkor nem mehetek majd edzeni?

Figyelt kérdés

2021. márc. 19. 22:29
1 2 3 4 5
 21/44 anonim ***** válasza:
100%

Honnan jön ez a hülyeség, hogy a testépítők gyengék? Gyanítom, hogy aki ilyet, fingja nincs a sportról. Tessék kapásból egy cáfolat: John Grimek


[link]

Kár, hogy már meghalt és nem tud lebaszni egy pofont az olyan parasztoknak, mint amelyik itt kaszálással érvel, hogy megmutassa mennyire gyengék a testépítők. :)

2021. márc. 20. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/44 anonim ***** válasza:
100%
Csak finom jelzem, most is sokan járnak a termekbe... De igen, simán elképzelhető, mert az nem alapszükséglet, mint mondjuk az élelmiszervásárlás. De ezen én is elgondolkoztam, hogy az idősek és az egészségügyesek, illetve a nagy emberek, valamint a rendvédelmisek vannak oltva, +ugye a krónikus betegek. Ennek így nincsen sok értelme, hogy nekik lesznek többletjogaik, a nyugdíjas ha annyira veszélyeztetett maradjon otthon, szintén a krónikus beteg is. Az eü-sök nem hinném, hogy a 12 órás műszak után bárhova is mennének az ágyukon és a családjukon kívül. Szintén a rendvédelmisek is, nekik is van elég fárasztó munkájuk. Én a dolgozó társadalmat előbb oltottam volna, mint az időseket. Persze, nekem is vannak nagyszüleim, de nem ők tartják el a társadalmat, pont nem rájuk kéne vigyázni a legjobban szerintem, hanem a dolgozókra. Az idősnek nem szükséges a piacon pletykálni, de egy felnőttnek muszáj dolgozni menni. És például egy 18 éven alatti nem mehet majd sehova vagy mindenhova is? Ha sehova, akkor lőttek a családi programoknak, ha pedig mehet mi értelme van ennek az egész igazolványosdinak?
2021. márc. 21. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/44 anonim ***** válasza:
100%

Engem aztán nem tud érdekelni a hülye igazolványuk🤦‍♂️🤦‍♂️Dugják fel ahova gondolom,ennyi😋😋Akkor nem megyek eddzeni,na és?Már november óta itthon eddzek és nem haltam bele szóval eztán sem fogok 👏👏

Sokan nem fogják magukat beoltatni és akkor a termek forgalmának annyi mert a nyuddíjas Erzsi tuti nem megy le egy kondizásra és a többi igazolványos sem én úgy vélem de majd kiderül idővel úgyis kinek lesz igaza.De nekem mindegy mert megoldom akkor itthon hisz már hónapok ez van és nem is bánom

2021. márc. 21. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/44 A kérdező kommentje:
Nekem pl nincsenek százezreim itthoni felszerelésre
2021. márc. 21. 16:59
 25/44 anonim ***** válasza:
100%
Ja hát annyi pénzem nekem sincs.Én szobabiciklizek és ugrókötelezek,ennyi.Nyilván jobb lenne a kondiban a gépeken eddzeni de ha hát nem.Persze ha pasi vagy akkor más.Én nő vagyok és kardióval meg tudom oldani
2021. márc. 21. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/44 anonim ***** válasza:
0%
Remélhetőlg igen, nem mehetsz.
2021. márc. 21. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/44 A kérdező kommentje:
Jaj, mert félted a szánalmas életed?
2021. márc. 22. 00:19
 28/44 anonim ***** válasza:
0%
Nem, kedves kérdező! Mert így lesz és kész, mint ahogy a legtöbb szolgáltatással, utazással, közösségi élettel, rendezvényekkel is. Aki ezekben részt akar venni, az beoltatja magát, vagy megfertőződik, és akkor is kap egy igazolást, bár az csak 1 évre szól, oltás meg valszeg 1-5 évig (kiderül). És köszi, nem szánalmas az életem :)
2021. márc. 22. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/44 anonim ***** válasza:
93%
Utolsó védettség évekre? Te igazi covidiota vagy :D Januárba beoltottak vérében már kevesebb az ellenanyag most. Hidd csak hogy .ajd megvéd a francia meg brazil mutánstól, higyj csak el mindent. Nem lesz így mert minden tönkremegy, majd a 3 millió oltott tart fent mindent, te ezt komolyan elhiszed? Egészségedre :D
2021. márc. 22. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/44 anonim ***** válasza:
100%
Megmondták, hogy nem lehet megkülönböztetés, ha meg igen, remélem az EU kidobja az okosabbja meg elköltözik erről a lepratelepről, a többiek meg kórusba bégetnek és majd pár millión fenntartják az egész gazdaságot.
2021. márc. 22. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!