Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Oltásellenesek! Ti beoltatnáto...

Oltásellenesek! Ti beoltatnátok magatokat, ha csak azzal a feltétellel járhatnátok közösségi helyekre?

Figyelt kérdés

Pl. ha pár hónap vagy pár év múlva újra nyitnának a szolgáltatások, de csak azok számára akiknek van érvényes oltásigazolásuk, és ezt nagyon szigorúan venné a hatóság.

Aki oltatlan, az gyakorlatilag még egy kocsmába sem ülhetne be, egy uszodába se mehetne el, sehová. Csak vegetálhatna gyakorlatilag.

Ebben az esetben, te beoltatnád magad annak ellenére, hogy oltás ellenes vagy?



2021. márc. 20. 13:43
A kérdező szavazást indított:
Ebben az esetben igen.
Még ebben az esetben sem.
47 szavazat
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
81%
Nem!👀
2021. márc. 20. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
90%
Nem! Várom ugyanitt a hasonló gondolkodású embereket, egy önálló szabad ország megalkotására 😄
2021. márc. 20. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
92%
Jelen :'D
2021. márc. 20. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
95%
Egyébként kirándulni, természetben lenni lehet menni oltás nélkül is. A többi nem nagy veszteség számomra, de attól még felháborító az egész.
2021. márc. 20. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
100%
Nem járhatok közösségi helyekre?Ennyi?Ha sokkal több jogomat elvonják akkor sem oltatnám magam.És ezt már eldöntöttem még a cirkusz elején.Nyugodtan zsarolhatnak,osztogathatják az igazolványokat tömegével,nem érdekel.Nem nézem az ezzel kapcsolatos híreket sem.Ha fizetnének 1 milliárd forintot akkor sem oltatnám magam.
2021. márc. 20. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
89%
Amíg nem volt covid lobbi, addig nem voltam oltásellenes.
2021. márc. 20. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
81%
A bösz.me csű.rhe berezelve várja a kamujárvány végét, mert egy év nem volt elég, hogy a seggfejével rájöjjön, hogy át van b@sz.v.a, de kegyetlenül. Nem zavarja a reta.rdált gibbont, hogy nem haltak ki ezalatt a buszsofőrök, a vásárlóközpontok eladói, etc. Nem állnak tömött sorok a temetők előtt. Üresek a kórházak, stb. Tönkremennek családok, egzisztenciák, de ő csak reszkető seg.gel várja vakcinát, amit az állam fizet. Ki is? Az állam? Nem! Ő fizeti! Bizony! A bárg.yú idi.óta...mert ő az állam! Vagyis: feladja szabadságát, életét, kapcsolatait, hogy a gyógyszergyártók, Bill Gates, az angol királyi udvar, a Vatikán gazdagodjon az ő keservesen összekapart Forintjain. A sok tanult és kevésbé tanult, urbanizált, médiaidomított, végletekig elhülyült barom odáig süllyedt az emberi mivoltjából, mint a vidéki álattartók barmai, akiket a gazdájuk éppen úgy zár karámba, etet, tejeltet, majd levág, mint ahogy őt a "választott" politikusai. Ahogy azok a bar.mok is bevonulnak esténként, hogy gazdáik megvédhessék őket a ragadozóktól az éjszaka folyamán, a saját maguk számára, úgy az embernek látszó barom is bevonul este 8-kor a priccsére, mert meg van győződve, hogy ilymódon a "gazdája" megvédi a gyáva se.gg.ét, a szörnyű gyilkos, folyton folyvást mutálódó, hullámokban este 8 óra után alattomban támadó kíméletlen, láthatatlan félelmetes ellenségtől. Attól tartok, hogy nem a vírus mutálódott, hanem az emberi faj. Nem lepődnék meg, ha lassan egyre többen négykézláb járnának. Vissza a gyökerekhez...a gyökerek.
2021. márc. 20. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Abban biztos vagyok, hogy a szolgáltatók hamarabb hőbörögnének a bevételkiesés miatt, mint hogy én hiányoljam őket.
2021. márc. 20. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
92%
8 Kieg. az "én" alatt értek mindenki mást, aki nem oltatja be magát.
2021. márc. 20. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
95%
Na én pont az ilyen zsarolás miatt nem tervezem.
2021. márc. 20. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!