Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Valaki össze tudná foglalni...

Valaki össze tudná foglalni ki ez a Gődény, mit állít és mit akar elérni?

Figyelt kérdés

Régebben feldobott a Youtube egy videóját, annyit tudok, hogy ki van bszva rendesen, gyógyszerész és kicsit ezt a "ne higyjünk az orvosoknak" dumát nyomja (mint elég sokan az alternatív gyógyászatban).


De miért tüntetget most? Ok, valamiben nem ért egyet a COVIDdal kapcsolatban, de pontosan mivel? Mit állít?



2021. márc. 21. 16:51
1 2 3 4
 21/40 A kérdező kommentje:

12-es, köszi a téma kifejtését, jó volt, bár attól tartoik, hogy akit meg kell győzni a témában, az el se fogja ovlasni:S


Nah, hát csodálatos mik vannak:D

Én fél éve átestem a COVIDon és ugyan semmi komoly nem volt (26 éves vagyok), azért csak nem kívánom senkinek. Az ízlelésem nem jött vissza egészen, úgyhogy azóta jobban szeretem az indiait, mert az tele van fűszerrel. Persze ez legyen a legnagyobb bajom, de azért azt senki ne próbálja bebeszélni, hogy ez olyan mint az influenza:D

Nomeg az influenza nem ölte meg több ismerősöm rokonait, a COVID meg igen...


Nem tartom magam rosszakaratú embernek, de amikor ilyen emberekről hallok, tök őszintén kívánom, hogy a saját hülyesége verje pofán. Pl jusson lélegeztetőgépre a vírustagadó, meg ilyenek. Ismerettségi körben egyébként ez meg is történt, szép Pál-fordulatot okoz.

2021. márc. 22. 00:11
 22/40 anonim ***** válasza:
52%
A gödény-fanok olyanok lehetnek mint a laposföld-hívek kb.
2021. márc. 22. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/40 anonim ***** válasza:
36%

18


Én nem vagyok lelki nyomorék,csak a tényeket közlöm.Inkabb azokat kéne elszámoltatni akik részt vettek ebben a csalásban


21


Nem voltál Covidos csak manapság elfelejtették az emberek hogy vannak más betegségek is,nem csak a "Covid" Mostmár minden "Covid" meg ha tusszentesz akkor is "covidos" vagy

2021. márc. 23. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/40 A kérdező kommentje:

23, neeeem, nem voltam COVIDos. Végülis csak úgy elment az ízlelésem és a szaglásom, hogy telibe tüdőztem a borsot, egyben rágtam el a fokhagymagerezdet és az egészből semmit sem éreztem.... VOlt olyan nap, hogy délelőtt 11kor megébredtem, aztán fél2re elfáradtam és lefeküdtem, aludtam 6ig, aztán fél9kor megint mentem aludni és megint másnap 10 után ébredtem.


De mesélj, mi volt ez, ha nem covid? Szőrtüszőgyulladás?

2021. márc. 23. 17:23
 25/40 anonim ***** válasza:
37%

24


Nem csak a "Covid" tud ízlés és szaglás vesztest okozni.En is össze vissza alszok.Jaj folyik az orrom meg szoktam tusszenteni,biztosan "covidos" vagyok! Most mi lesz velem??? Rohanjak anális tesztért???!!!!

2021. márc. 24. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/40 A kérdező kommentje:

25


Egyelőre csak tagadásban vagy. "Ááá az nem az ovlt".


Állíts is valamit! Ha nem COVID volt amit elkaptam, akkor mi? Mondj konkrét betegségeket amik ilyen tüneteket produkálnak.

Ízlelésvesztésre én csak az agydaganatot ismerem, jelentem, azom nincs. De segíts ki, mi volt akkor ez?

2021. márc. 24. 14:38
 27/40 anonim ***** válasza:
22. Azért nem, covid osztályon dolgozom.
2021. márc. 24. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/40 anonim ***** válasza:
48%
#27 És Gödény fan vagy? Az remmmmek...
2021. márc. 24. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/40 anonim ***** válasza:

28. Hát részben, de nem a covid kapcsán, hanem régebbiek miatt.

Régen voltak fent videói vitaminokról stb. de most hogy nézem azokat már meg se lehet találni.

2021. márc. 24. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/40 anonim ***** válasza:
48%
#28 Régebben én is megnéztem néhany testépítős videóját, de abban is mondott marhaságokat. Mihez képest most ön-, és közveszélyes, azért ebben egyezzünk meg... Az, amit ez művel...
2021. márc. 24. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!