Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Valaki össze tudná foglalni...

Valaki össze tudná foglalni ki ez a Gődény, mit állít és mit akar elérni?

Figyelt kérdés

Régebben feldobott a Youtube egy videóját, annyit tudok, hogy ki van bszva rendesen, gyógyszerész és kicsit ezt a "ne higyjünk az orvosoknak" dumát nyomja (mint elég sokan az alternatív gyógyászatban).


De miért tüntetget most? Ok, valamiben nem ért egyet a COVIDdal kapcsolatban, de pontosan mivel? Mit állít?



2021. márc. 21. 16:51
1 2 3 4
 1/40 anonim ***** válasza:
38%
Igen,Wiki szépen összefoglalja neked.
2021. márc. 21. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 anonim ***** válasza:
26%
Beépített ember, akinek az a célja, hogy nevetségessé tegye a covidiktatúra elleni - egyébként teljesen jogos - ellenállást.
2021. márc. 21. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/40 anonim ***** válasza:
55%

Kérdező én sem vagyok igazán tisztában a részletekkel, leírom amit tudok, vagy mindenesetre tudni vélek.


Ez a görénynél is kevésbé szép figura alapjáraton egy testépítő-gyógyszerész. 2018 ban a Közös Nevező színeiben indult mind pártelnök, aí támogatást azóta sem fizette fissza (vajon miért?). Igazából nem tagadja a vbírust, hanem elbagatelizálja. Felröppent vele kapcsolatban még anno, hogy tápkiegeket reklámoz a munkásságával. Első ránézésre nem tagadja a vírust, hanem objektíven tájékoztat de valójában tényleg elbagatelizálja. Volt neki maszk ellenes tüntetése is, ahol azt is lehetett hallani, hogy a maszk annyira véd a vírustól, mint alsónadrág a szellentéstől. (xD) Azt állítja, hogy a vélekedések (kormánynál nyilván intézkedés) nem helytállóak, csak az övéi se. Elég érdekes figura amúgy, nehéz igazán képben lenni vele. Az biztos, hogy járványügyileg veszélyes, de hiszen ö csak az álláspontját közli. Az is biztos, hogy nem fizette vissza a 2018 ban kapott párttámogatást. Viszont ha valaki így konrétan ki tudná fejteni, hogy szakmailag miben téved, annak örülnék.

2021. márc. 21. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/40 anonim ***** válasza:
Annyi kiegészítés, hogy amiket leírtam azok nagyrészt tények, szóval azokat tudom. Viszont így a részletekkel kapcsolatban vagy semmi vagy kevés az infóm, hogy mit mond, ami hülyeség, ezért van a tudni vélem, mert pár dologgal kapcsolatban nincs/kevés az infóm, azokba nem is mentem bele rendesen, csak a felszínre mentem el.
2021. márc. 21. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/40 anonim ***** válasza:
73%

[link]


Egyébként már abból látszik, hogy szélhámos, hogy "Doktor Gödény"-nek hívja magát, miközben nem dolgozik orvosként, nem kamarai tag, nem is praktizálhat.

2021. márc. 21. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/40 anonim ***** válasza:
78%

Arról van szó, hogy neki ez kapóra jön. Pártot alapított (ahogy régen már nyúlt le közpénzt így), és felismerve azt, hogy mennyi ilyen alul iskolázott, szélsőséges, konteos nyomorék van az országban, tábort épít magának. Mivel ő nem mellesleg vitaminokat, és egyebet is árul, így neki a tömeg mögötte = pénz.


Minél jobban elhiteti az emberekkel, hogy nincs itt semmi baj, csak egyél C vitamint, meg ilyenek, neki annál jobb. Szavazók, és vásárlók. Ennyi az egész

2021. márc. 21. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/40 anonim ***** válasza:
80%

Jah, és aki azt mondja, hogy nem tagadja a vírust, ő a saját szájával valóban nem. Ellenben meghív a gyűléseire olyan embereket, mint pl. Árvai "konzulens" Atilla, aki letagadja a vírust Gődény helyett. Oda hívja a megfelelő embereket, és így ő nyugodtan mondhatja azt, hogy "én nem tagadtam semmit".


De nézd csak meg, ahányszor a rendőrök elkapták most, annyiszor hazudta bele a nyilvánosságba azt, hogy ők nem gyülekeznek, ők csak véletlenül erre sétálnak. Írd be googleba ezt is -> Gődény György dopping. Mit fogsz látni? Megtagadta a dopping vizsgálatokat sportolóként sokszor. Nah, te szerinted, most úgy őszintén, hiteles, megbízható ember ez?

2021. márc. 21. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/40 anonim ***** válasza:
76%

További tények


Gődény György azt hazudta, hogy a CDC tanulmányában bebizonyította, hogy a maszk nem ér semmit. A CDC tanulmánya nem erről szólt. Meglehet nézni. Azt hazudta, hogy a CDC szerint a covidosok 96%-a nem a covidba halt bele, pedig a CDC egyáltalán nem ezt mondta. Gődény György tavasszal közzé tett egy grafikont, amin teljesen más számok szerepeltek svédországról, mint ami a hivatalos volt, nem mellesleg ezért feljentést is kapott, és levette a postot később. A csávó olyanokat is híresztelt, hogy a PCR teszt mindent IS covidnak mutat, holott ez lehetetlen. Lehetne sorolni, de sokszor hazudott. Én már egy ideje nem követem, mert minek? Aki olyanokat híresztel, hogy Ceciliának egy hasonmását oltották be, mert a "haja is milyen", azt miképp lehetne 1 másodpercig is komolyan venni? Aki azt gondolja, hogy az az ember korrekt, azt gyógykezelni kellene, internet közelébe sem engedni. Nincs azon a szinten, hogy tudja használni, és súlyos kárt okoz. Nem, hogy még a nyilvánosságba böfögjön, és elakarja dönteni, hogy ilyen helyzetben mi legyen, ez nevetséges

2021. márc. 21. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/40 A kérdező kommentje:

Elvégeztem egy 2 éves gyógymasszőr OKJ-t és ott is találkoztam több olyan arccal akik eléggé a nyugati orvoslás ellen mentek. Olyanokat állítottak, hogy minden (minden!) rákos megbetegedés pszichés eredetű... ha szembetegséged van, nézz a Napba, az napsugárzás gyógyító hatása miatt... Őőő lényegében elégg a konteózás élén táncoltak az állítások. Részigazságok a szélsőségekig tolva. Minden ami spirituális, az jobb, mint a nyugati késes-gyógyszeres gyógyítása.

És amikor ezek az emberek megpróbálnak győzni az igazukról, annak van egy stílusa. Amikor 1-2 éve láttam Youtube-on ahogy az egészséges táplálkozásról beszélt Gődény, ugyanezt éreztem. Nem tudtam róla ezt a kamupártos dolgot és akkor még COVID sem volt, egyszerűen csak.. hiteltelenül beszélt, elég ellenszenves volt.


De msot látom, hogy ezt az embert elég sokan követik... Ez.. kétségbe ejtő.. :/

2021. márc. 21. 17:31
 10/40 anonim ***** válasza:
100%

Oh, hát az ezotérikus, álspirituális banda az nagyjából egy halmaz a kotneossal. Ugyebár Buddha forog a sírjában, mikor ilyen blődségeket írkálnak az emberek, hogy minden betegség pszichés eredetű :D Jó rendben, meg kell neki mondani, hogy akkor gyógyzekezelje ki magát meditációval mondjuk a Lyme kórból, meglátjuk mire megy.


Na sebaj. Igen, Gődény ezekre utazik. Totális tévhiteket terjeszt a vitaminokról is. Szerinte a C vitamin mega-mega dózisban jó csak, holott tudjuk, hogy az semmilyen haszonnal nem kecsegtet. De lehetne ezeket sorolni, felesleges rá energiát pazarolni. Olyan, mint a mai populista politikus, gerinctelen, elvtelen, csak az számít, hogy van egy hatalmas réteg, aki vevő valamilyen hülyeségre, ő pedig megy, és ezeket összeszedi magának, önös érdekből. Ő sem hiszi el azt, amit mond, ne aggódj. Egyébként egy trash Celeb a csávó, ilyen éjjel-nappal budapest szereplő, gondolom nem kell ecsetelnem tovább. O, btw NER közelben vannak a cégei is, amikben érdekelt, szóval ne legyen kétséged afelől, hogy korrupt a képzelet határáig.

2021. márc. 21. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!