Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Valaki össze tudná foglalni...

Valaki össze tudná foglalni ki ez a Gődény, mit állít és mit akar elérni?

Figyelt kérdés

Régebben feldobott a Youtube egy videóját, annyit tudok, hogy ki van bszva rendesen, gyógyszerész és kicsit ezt a "ne higyjünk az orvosoknak" dumát nyomja (mint elég sokan az alternatív gyógyászatban).


De miért tüntetget most? Ok, valamiben nem ért egyet a COVIDdal kapcsolatban, de pontosan mivel? Mit állít?



2021. márc. 21. 16:51
1 2 3 4
 31/40 anonim ***** válasza:
2021. márc. 24. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/40 anonim ***** válasza:
53%

#31 Kösz, most már tudom, melyik az oldala, amit tiltanom kell.

Nos, én elég jól tudom, hogy mit, mikor, hogyan kell enni ilyen-olyan edzéstípusok, célok mellet, engem nem tud lenyűgözni semmilyen téren ez a fószer. Az meg, amit most művel, bicskanyitogató!

Mondjuk az osztályra nem engednék be egy ilyen tagot, még a végén a jószándék jegyében rövid úton kinyírja a beteget...

2021. márc. 24. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/40 anonim ***** válasza:
32. Én kórházban dolgozom, ilyen területen nem azt tesszük ahogy mi gondoljuk, hanem amit kell, ha egyetértünk ha nem.
2021. márc. 24. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/40 anonim ***** válasza:
60%

#33 Nahát! Én meg cirkuszban vagyok porondmester...

Azért bocs, de ha Gödénnyel értesz egyet, akkor van némi ellentmondás...mondjuk például az esküvel...? Ha már a józan ész elvész...

Na, sok szerencsét pajti

2021. márc. 24. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/40 anonim ***** válasza:
27%

#21 van aki rosszabbul járt. [link]

Immunválasz,ez az ami igazán veszélyes.Gődény is erre hívja fel a figyelmet többek között.Nem biztos hogy az oltakozással jár az ember a legjobban.

2021. márc. 25. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/40 anonim ***** válasza:
100%
35. Hát végsősoron kb minden oltásba belelehet halni ha rossz a válasz, csúnyán fogalmazva úgymint a mogyoróevésbe is ha allergiás vagy rá.
2021. márc. 25. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/40 anonim ***** válasza:
Azt, hogy vagy legyen teljes lezárás amíg vírus van, vagy felejtsük el ezt a viccet hogy ide meg oda azért elmehetsz ekkor meg ekkor.
2021. márc. 25. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/40 A kérdező kommentje:

35, nem tudom mire akarsz kilyukadni azzal a cikkel. Megkapta az oltást és most lejátsza magát a betegséget, csak kicsiben.

Ez az oltások történelmében mindig is így volt. Nem tudom ki ez a Hegedűs valaki, de simán előfordulhat, hogy ha a betegséget kapja meg, nem az oltást, akkor már a lélegeztetőn szuszogna mint Darth Vader.

2021. márc. 25. 14:56
 39/40 anonim ***** válasza:
75%

35. mi ebben az újdonság? Ahogyan 36 és 38 is írja, az oltás ezzel járHAT, hiszen pont az a lényege, hogy immunválaszt váltson ki, az immunrendszer antitesteket termeljen a vírus ellen. Minden oltás így működik és minden oltásnál előfordulhat, hogy valakinek az immunrendszere "túlragálja" a beadott legyengített vírusokat/mRNS-t/akármit aminek az a célja, hogy mmunválaszt váltson ki.

Az nem mindegy, hogy mennyien halnak bele egy oltásba és az abba a betegségbe, amitől az véd.

Mivel az oltás ugyanúgy immunválaszt vált ki (jó esetben enyhébbet), mint a vírus, eléggé nagy a valószínűsége, hogy ha a vírust kapja el, akkor ugyanez lett volna az eredménye.

2021. márc. 25. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/40 anonim ***** válasza:
2021. márc. 26. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!