Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A gyakori kerdesekba Facebookh...

A gyakori kerdesekba Facebookhoz hasonloan miert nem torli az oltasellenesek posztjait?

Figyelt kérdés
Jelen helyzetben aligha van karos dolog, mint az ő véleményük, amely ezrek eletet veszelyeztetheti a brit varians terjedese idejen. Szerintetek a GYIK-nek is szurnie kene a tudomanyosan nem alatamasztott velemenyeket?

2021. márc. 24. 01:47
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
17%
Azért legalább a #7-es válaszban lévő zs kategóriás szórakoztató videónak is alig minősíthető kamu videókat illene törölni. A szabad véleménynyílvánítás természetesen alapvető jog, azzal semmi baj sincs. Nagyon sok embert megértek akik nem akarják magukat beoltatni, az is egy alapvető jog, de legalább baromságot ne terjesszünk. Ennyi átvert embert látva, akik hasonlóakat osztanak meg komolyan gondolkozom abban, hogy én is hasonló videókat fogok összedobni pusztán nézettség és pénzszerzés céljából. A tudásom megvan hozzá. Sajnálatos, hogy erre van igény és meggyőződésem, hogy ezeket a videókat a készítők sem veszik komolyan, csak a tudatlan emberekből szeretnének pénzt keresni. Így volt ez mindig is.
2021. márc. 24. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
14%
#12 igazad van a bitchute nagyon hazug nem birnak egy normális videot bemutatni amit a koronavírusrol be mutatnak az mind hazug
2021. márc. 24. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
74%
12-13: Naívabbak vagytok, mint egy óvodáscsoport.
2021. márc. 24. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:
17%

"A véleménynyilvánítás mióta káros?Ennyi erővel a kérdések és a válaszok 99%-át töröltetni lehetne mert tudományosan nincs alátámasztva."


Alapjáraton nem, viszont ha valaki egy képtelen hülyeséggel áll elő és követni fogják őt emiatt, akkor káros.

2021. márc. 24. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
70%
#14-es ezt majd az idő eldönti. 5 év múlva térjünk erre vissza. Hidd el, életben leszünk és a nagyszüleink is. Remélem a te családi körödben sem lesz senki a vírus áldozata.
2021. márc. 24. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
0%
#14 #7 és #16 Halnak meg egyre többen fiatal idős mindegy a virusnak nem kell 0bites bitchutet nézni
2021. márc. 24. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
92%
15) Az M1 sikerpropagandája ami a rezsimről szól,szintén káros.Minden nap a gazdasági növekedésről szól benne,aztán meg ott tart az ország ahol.Az M1 egy olyan magyarországról tudósít amely nem létezik,sosem létezett.
2021. márc. 24. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
18%

"Ennyi átvert embert látva, akik hasonlóakat osztanak meg komolyan gondolkozom abban, hogy én is hasonló videókat fogok összedobni pusztán nézettség és pénzszerzés céljából. "


Haha én pontosan így voltam az ősmagyar témában, elkezdtem fejtegetni hogy mindenhol magyarok vannak a világon, írtam könyvet is, mondom nem léteznek ilyen hülyék hogy bevegyék amit kitaláltam, de tényleg beveszik :D :D Bár nem élek meg belőle és sokszor kell szittya tarsolyt hordanom, de jó kis mellék pénzforrás. Én megértem Gödényt is hogy megfeji ezeket a hülyéket, ez emberek ostobaságából sok pénzt lehet keresni ;)

2021. márc. 24. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
12%
#19-es zseniális vagy :D ez egyszerűen hatalmas. Ezek szerint nem lőttem mellé, nem egy ilyen létezik. Esetleg a könyved címét elárulnád (akár privátban)? még én is kíváncsi lettem erre az egészre, egyszerűen fantasztikus mennyi tudatlan ember van. Talán még nem késő beszállni az oltás megöl mindenkit legyen vége a tűszúrásoknak/bitchute bizniszbe :D
2021. márc. 24. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:
31%

Én oltáspártiként hiszek a vélemény-nyilvánítás szabadságában. Az oltásellenes VÉLEMÉNYEKet nem cenzúráznám, viszont a kamuvideókat, kamuprofesszorok hazugságait, áltudományos cikkekre való hivatkozásokat már valóban leszedetném.

Plusz ha már a Facebook azzal vagizik, hogy törli az oltások elleni hergeléseket, akkor a keleti vakcinák elleni hangulatkeltéseket is szedesse le. Mert ha nem, akkor szerintük létezik jó oltásellenes és rossz oltásellenes nézet. Vagy mindent vagy semmit.

2021. márc. 24. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!