Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Covidrettegők, Fideszesek...

Covidrettegők, Fideszesek magyarazzatok már meg nekem az védettségi igazolvány értelmét (!)?

Figyelt kérdés
Szóval az oltott ugyanúgy elkaphatja a vírust és fertőzhet, akkor az aki saját felelősségére úgy dönt hogy nem oltat az miért lesz megkülönböztetve? A védett védett nem? Rá nem leszek veszélyes, ha ott lesz mellettem egy oltatlan, ő meg ugyanúgy vállalta a kockázatot, nem akart oltani. 😠

2021. márc. 26. 08:34
1 2 3 4 5
 21/41 A kérdező kommentje:
20-as engem ez nem ösztönöz, ha nem erőltetnék, az is lehet beoltanám magam, de ha ennyire leakarnak valamit nyomni a torkomon az sose szokott bejönni (főleg ha diszkrimináció van), a propagandagépezet csak egyfajta embertípusból indul ki (jó, lehet ők vannak többen).
2021. márc. 26. 09:21
 22/41 anonim ***** válasza:
69%

Gondolom valami olyasmiért, mert ha te nem vagy beoltva, akkor ha esetleg elkapod, akkor súlyosak lehetnek a tüneteid, kórházba kerülsz és ezzel terheled az egészségügyet. Tehát ők a "te védelmedre" hivatkozva korlátoznak.

Amúgy pocsék a kommunikáció: főleg hogy szajkózták, hogy a védettek nem lesznek betegek és (szerintük) ezért megoldás. Ezzel szemben ugyanúgy elkapják, ugyanúgy fertőznek és még az sem biztos, hogy nem lesznek ugyanolyan súlyos tüneteik, mintha elkapták volna. Ja, és hogy meddig védettek azt senki sem tudja pontosan.


"Így is vannak kötelező oltások, egyes országokba utazva pedig szintén kötelező beoltatnod magad."

Igen, 50 éve már kikísérletezett, megbízható vakcinákkal, amiknek pontosan tisztában vagyunk az esetleges mellékhatásaival és garantáltan védenek.

2021. márc. 26. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/41 A kérdező kommentje:

"Tehát ők a "te védelmedre" hivatkozva korlátoznak."


Ez az ami nevetséges.... Még azt értem is, hogy más védelme érdekében valamilyen szinten joguk van korlátozni, na de a magam érdekében, úgy hogy én azt nem akarom? 😅 Vicc

2021. márc. 26. 09:26
 24/41 anonim ***** válasza:
45%

#22


Nyilván nem most lesz kötelező a covid oltás, hanem majd pár év múlva, amikor már tisztában leszünk a hosszútávú hatásaival.

2021. márc. 26. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/41 anonim ***** válasza:
36%

Olyan nem lesz,hogy nem mehetsz be valahova.


De!!


Ha neked van egy kisboltod,te megválogathatod,hogy kit szolgálsz ki.Ugyanígy egy áruházlánc is mondhatja,hogy csak azokat a vásárlókat engedi be az áruházba,aki rendelkezik védettségi igazolvánnyal.

(most is van olyan,hogy csak akkor vehetsz meg valait olcsóbban,ha van olyan kártyád,amit az áruház kiad!És akkor se reklamálsz,hogy neked nem olcsóbb csak azért,mert nincs olyan kártyád!)

Ilyen lesz légitársaságoknál is.

Ugyanígy lesz a foci EB hazai meccsein.Nincs központilag elrendelve,mégse mehetsz be.

Szóval ha tetszik,ha nem,minden egyes üzlet,fesztivál,rendezvény szervezője eldöntheti,hogy kiket enged be.

Csak idő kérdése,hogy ki mikor oltatja be magát.

2021. márc. 26. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/41 anonim ***** válasza:
48%
Szerintem meg nem lesz kötelező,de cserébe úgy kibaxnak veled minden téren,hogy könyörögni fogsz érte.
2021. márc. 26. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/41 A kérdező kommentje:
25-s az hogy egy-egy üzlet, vendéglátóhely azt mondja nem mehetek be, joga van hozzá, de törvény lesz rá, hogy sehova se mehetsz be, amelyik étterem mondjuk be enged, megbüntetik, bezárják.
2021. márc. 26. 09:39
 28/41 anonim ***** válasza:
89%

Hápersze !


Majd csak az oltottakat engedik be akárhová is mi ?


Azt nyárig szerintetek hogy fognak beoltani 3-4 millió fiatalt,akik mennének majd bulizni ??


Még a nyugdíjasokkal sem végeztek vazzze....


Há hol van még a vége ??

2021. márc. 26. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/41 anonim ***** válasza:
100%
#26: Én is így gondolom. De akkor ne hangoztassák már, hogy nem kötelező.
2021. márc. 26. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/41 anonim ***** válasza:
74%
Kérdező. Múltkor mikor még nem volt kötelező a közterületen a maszk bevásárlóközpont előtt hatalmas parkolóban gyrosos büfébódé. Kérek egy gyrost. Azt mondja fel kellene tenni a maszkot mert ők vendéglátóegység.Én meg mondom akkor viszontlátás. Ez jogos volt részéről? Mert én a büfékocsi előtt voltam.Nem mentem be. De a poén az,hogy más helyen ugyanígy másik gyrososnál kiszolgáltak.Érti ezt valaki?
2021. márc. 26. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!