Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Covidrettegők, Fideszesek...

Covidrettegők, Fideszesek magyarazzatok már meg nekem az védettségi igazolvány értelmét (!)?

Figyelt kérdés
Szóval az oltott ugyanúgy elkaphatja a vírust és fertőzhet, akkor az aki saját felelősségére úgy dönt hogy nem oltat az miért lesz megkülönböztetve? A védett védett nem? Rá nem leszek veszélyes, ha ott lesz mellettem egy oltatlan, ő meg ugyanúgy vállalta a kockázatot, nem akart oltani. 😠

2021. márc. 26. 08:34
1 2 3 4 5
 31/41 anonim ***** válasza:
43%

28as....


Akárhogy hőbörögsz,nem tudsz ellene tenni.

A Balatom Soundot már lemomdták,meg azt hiszem a Voltot is....1-2 hete olvastam valahol,már nem tudom,hol....

Szóval oltasd be magad,ahogy lehet,várd ki a sorod,és utána mehetsz,ennyi.

A bulizás nem létszükseglet,meg lehet nelküle lenni,bár nagyon rossz,de ez van.

De ha nem tetszik,ne itt írogass a fotelből,hanem beszéld meg Viktor főnököddel,ennyi.

2021. márc. 26. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/41 anonim ***** válasza:
24%
A kérdésed alapvetően hibás, mert egy hamis tényt közöl. Hol vannak negatívan megkulonboztetve az oltasi igazolassal nem rendelkezok?
2021. márc. 26. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/41 anonim ***** válasza:
100%

#32: Ma volt a bejelentés, hogy nyáron lesznek olyan szolgáltatások amiket csak beoltottak vehetnek igénybe. Még nincsenek részletezve.

Semmi hamis tényt nem közölt a kérdező.

2021. márc. 26. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/41 anonim ***** válasza:
100%

32.Nem hibás.

60/2021.korm.rend.


2. § (1) A védettségi igazolvány tartalmazza


hc) „Az igazolványhoz kapcsolódó jogosultságok a koronavirus.gov.hu internetes oldalon ellenőrizhetők”


feliratokat.


Fel van tüntetve,hogy jogosultságok.Ez nem megkülönböztetés?

2021. márc. 26. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/41 anonim ***** válasza:
35%

#33, #34

Akkor le vagyok maradva. Bár nem találtam az igazolványhoz tartozó jogosultságokat az oldalon.

Aki ennyire kattog ezen a jogosultságos témán, miért nem oltatja be magát egyszerűen és csá?

2021. márc. 26. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/41 anonim ***** válasza:
100%

#35: Mert hiába akarom beoltatni magam, ha egészséges huszonéves vagyok és a sor legvégén leszek oltás szempontjából és csá...

Nem okoskodni kéne hanem gondolkodni!

2021. márc. 26. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/41 anonim ***** válasza:
19%

#36 és akkor mi van, ha a sor végére kerülsz? Nyárig sorra kerülsz te is.

Az utóbbi 1 hónapban beoltottak 1 millió embert, most tartunk 1,7 milliónál. Ha ezzel a tempóval haladunk, akkor simán sorra kerülsz, és várható, hgoy gyorsulni fog. Kb. 3 millióan regisztráltak, de még ha megduplázódna, akkor is nagy rá az esély, hogy az első oltásod megkapod, és vele együtt az igazolványt.

2021. márc. 26. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/41 anonim ***** válasza:
100%
#37: Látom te mindent elhiszel. :D
2021. márc. 26. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/41 anonim ***** válasza:
81%
35. Nem is találsz,mivel még nem ötlötték ki,hogy mik legyenek azok.
2021. márc. 26. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/41 anonim ***** válasza:
57%

#38

Mármint? :) Jaa, hogy valójában nincsenek is beoltva ennyien, csak kamuznak!

Ennyi erővel meg az is lehet, hogy nincs is 3 millió oltásra regisztrált, hanem csak 1 millió, nem? Ez is abba az irányba viszi a dolgot, hogy hamarabb sorra kerülsz.


#39

Jogod lesz a védettségi igazolványt birtokolni. :D

2021. márc. 26. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!