Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Felveszed/felvetted a COVID...

Felveszed/felvetted a COVID elleni védőoltást?

Figyelt kérdés
2021. márc. 30. 16:48
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
100%

Semmiképp sem adatom be. Szerencsére a vállalkozásomat bárhonnan tudom vezényelni, ahol van internet és laptop, pénzem is van akármikor megpattanni és meg is fogom tenni, ha korlátozzák a szórakozási/kikapcsolódási lehetőségeimet azért mert nem kértem az oltást.

Amúgy nem vagyok oltásellenes, a javasoltakat is szoktam kérni, ha olyan országba utazok, de erről a vírusról és az oltásról a vak is látja, hogy mi.

2021. márc. 30. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
100%
Nem. És biztosan nem is fogom. Már tanulom az oroszt, hogy ha minden kötél szakad, akkor Balaruszba költözök. Még jól is jönnék Lukasenkának propagandafogásként mert nyugatabbról mennék. Ha csak ez az ára hogy nem mondok rosszat az oroszokról meg a Belarusz "demokráciáról" akkor legyen.
2021. márc. 30. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
2%

"Amúgy nem vagyok oltásellenes, a javasoltakat is szoktam kérni, ha olyan országba utazok, de erről a vírusról és az oltásról a vak is látja, hogy mi."


Igen, Bill Gates és gyíkember delegáltjának a biológiai fegyvere.

2021. márc. 30. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
2%
#21! Akkor elmondanád nekem tudatlannak, hogy mi az, amit még a vak is lát?
2021. márc. 30. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
0%
Csatlakozom, arra én is kíváncsi lennék.
2021. márc. 30. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
100%
Olyan furcsa, hogyha a középsőt jelölöm be, akkor a felső is megugrik... ezért bejelöltem a legalsót.
2021. márc. 30. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!