Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Az azonnali nyitás pártiak...

Az azonnali nyitás pártiak szerint csak ők és az otthon ülő rettegők léteznek, a kettő között semmi?

Figyelt kérdés
Aki kicsit is komolyan veszi a helyzetet (nem otthon ülve retteg, ahogy a gyakoris hobbivirológus mondja), azonnal el lesz hordva minden szemétnek, rettegj otthon stb. Komolyan ezt kell szajkózni hónapok óta mint egy droid? Komolyan elhiszitek, hogy nincs sok fertőzött és súlyos covidos beteg? Én nem tagadom le, hogy súlyosak a gazdasági károk de az azonnali nyitás pártiak letagadják a valóságot csak a másik oldalon. Biztos hazudik az orvos, aki covidosokat ápol ugye? Mindenki bérrettegő, aki szerint minimálisan is védekezni kell, maga Orbán adja a zsebükbe a pénzt, hogy rettegj droid rettegj!

2021. márc. 31. 20:11
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
24%
Mar reges regen be vagyok oltva ... kit erdekel?! :)))
2021. márc. 31. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
Nézd, ha valaki annyira hülye, hogy körülötte mindenkit be kell zárni, hogy ő ne rettegjen, akkor az rettegő. Én teljes nyitáspárti vagyok, aki fél, az maradjon otthon, várja ki az oltást, aki pedig nem fél, azt minek feleslegesen korlátozni? Bárki szerint megold az valamit, hogy havi 1x nem mehetek fodrászhoz, vagy nem szórakozóhelyen iszom a haverokkal, hanem házibuliban? Plusz ha úgyis jön valami fasz mutáns, akkor hány millió évig akarnak még minket bezárni?
2021. márc. 31. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
Második, ezen a fórumon nem kell azt írni, hogy mindenkit be kell zárni, sőt én ilyet csak a totális nyitáspártiaktól olvastam. Konkrétan csak a nyitáspártiak akarnak bárkit is bezárni igazából. A házibuli például erősen fertőzésveszélyes, én egyszer mentem házibuliba a vírus idején, az is fertőzésveszélyes volt de gondolom legtöbben nem egyszer mentek el, hanem többször. Az oldana sokat a helyzeten, ha se házibuliba se szórakozóhelyen nem menne tömegbe a magyar. Persze ha ezt leírom, azonnal rettegő leszek, pedig nem akarok bezárkózni is nem azt mondom, hogy senki ne mehessen sehova, csak azt, hogy óvatosabbnak kéne lenni.
2021. márc. 31. 20:25
 4/20 A kérdező kommentje:
Azt én támogatom, hogy maszkban lehssen menni mondjuk fodrászhoz de azt nem, hogy tömegben iszogassanak maszk nélkül. Azt is támogatom, hogy bármilyen olyan szórakozási formát űzzön valaki, ami nem olyan, hogy bezsúfolódik a tömegbe. Akkor is rettegő nektek valaki, ha óvatosságot súlykol és nem bezártságot.
2021. márc. 31. 20:28
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
Több, mint 1 éve élünk korlátozások között 0 eredménnyel, folyamatosan új mutánsokkal riogatnak, nem csoda, ha mindenkinél betelt már a pohár, és szarik a vírusra.
2021. márc. 31. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
Ha betelt a pohár ha nem, sok ember elkapta és van akinél súlyos. Attól még nem otthon rettegő, aki szerint óvatosnak kell lenni. A rettegő szerint senki se menjen sehová, de ezt trollok írják csak ki úgyis. Én a legesleg szélsőségesebb nézeteket itt a nyitáspártiaktól olvasom állandóan, csak ők akarnak itt másokat bezárni. Miért a nyitáspárti akar bezárni másokat, ha elvileg az otthon rettegők akarják ezt tenni (legalábbis szerintük)?
2021. márc. 31. 20:33
 7/20 anonim ***** válasza:
90%
Jelenleg az egészséges embereket korlátozzák és a vállalkozások mennek tönkre a krónikus betegek védelme miatt. És ez szembe megy az evolúcióval. A krónikus betegek csak szaporodnak és az emberi faj egyre inkább életképtelen lesz
2021. márc. 31. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
Én már leírtam ide (nem csak én), hogy a magyar nép nagyon felelőtlen volt annak ideén, azért ilyen súlyos a mai helyzet, persze ezért is "maradj otthon rettegni"-t kaptam, nem is várok mást. Amióta ezt szajkózzátok, el kellett volna gondolkozni azon, hogy ha a magyar házibuliba megy hetente szórakozóhely helyett, akkor miért is van ma ilyen helyzet. Persze tudom, maradj otthon rettegni. Sose írtam, hogy midnenkit be kell zárni. Nem gondoltok bele, hogy amiatt (is) van ma ilyen helyzet, mint amit írtam?
2021. márc. 31. 20:43
 9/20 anonim ***** válasza:
0%
Igen az orvosok akik "ápolják a covid betegeket" hazudnak vagy szinten hülyék akik bevették a Covid mesét
2021. márc. 31. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
Szóval szerinted idézőjelben ápolják őket? Szeritned egy orvos tapasztalata hitelesebb, vagy egy anonim kommentelőé? Akkor miért nem mész el egy kórházba, megnézni a nem létező vírust?
2021. márc. 31. 20:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!