Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Igaz, hogy a FIDESZ szándékosa...

Sevdiablo kérdése:

Igaz, hogy a FIDESZ szándékosan a saját szavazóit előre vette az oltási sorrendben?

Figyelt kérdés

Több helyről hallottam az infót, ami remélem csak pletyka, mert nem akarom elhinni, hogy már itt tartanánk.


Mindazonáltal én is ismerek pár olyan 50-60 év körülit, akik még az elején regisztráltak, nyíltan ellenzékiek, néhányuknak alapbetegsége is van és még mindig nem kerültek sorra és tudok olyan FIDESZ közeli 20-as évei végén járó oltottról akinek semmilyen alapbetegsége nincs, csak kapcsolata és már sorra került.


Tudom, hogy a lakosság listázva van pártpreferencia szerint (Kubatov-lista), de azért az mégis gyomorforgató lenne, hogy az ellenzéki szavazókat hagyják kihalni, a kormánypártiakat pedig előre veszik csak hogy több szavazójuk maradjon. Főleg ilyen napi halálozási adatok mellett.


Szerintetek mi a valódi helyzet?

Ez csak egy szerencsétlen együttállása lehet a körülményeknek, vagy ténylegesen így működhet a háttérben az oltási sorrend?

Miért nem nyilvános az oltási program minden részlete?



2021. ápr. 3. 06:44
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
86%

Azért eléggé józan paraszti ész, hogy erre akkor se lenne kapacitás, ha éppen ilyen szándékuk lenne. Gondolod, hogy a zorbán ott ül a gép előtt, és szortírozza a több millió regisztrálót? Van mellette ideje minden másra?


Azt se mondhatjuk, hogy majd a technika megoldja, hiszen épp azt látjuk, hogy a 30 éves állami infrastruktúrával, az MS-DOS-t futtató 80386-osokkal éppen alig sikerült a regisztrációs rendszert abszolút minimumon megoldani. Hol van ezeknek akkora számítási kapacitása, hogy két ekkora adatbázist össze tudjon vetni?

2021. ápr. 3. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim ***** válasza:
34%
Hihetetlen hogy először jönnek az oltás ellenes retorikával, most meg ezzel...
2021. ápr. 3. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 anonim ***** válasza:
67%
2es vagyok. Nekem van jobb és haloldal idős a rokonságban. A balosok már megkapták a fideszesek még nem. .
2021. ápr. 3. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 anonim ***** válasza:
38%
Nem igaz, de ha kiderülne, hogy igen, hát azon se lepődnék meg. Ezektől semmin.
2021. ápr. 3. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 anonim ***** válasza:
43%

Járvány idején mindenből politikát meg összeesküvést csinál az ellenzék.

A politikának ez a lényege: hatalmi harc. No de, hogy ilyenkor emiatt emberéletek is forognak kockán az mintha abszolút nem érdekelné őket.

2021. ápr. 3. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 Fsms ***** válasza:
33%
Ezektől minden kitelik. Simán el tudom hinni, akkor is hazudnak, ha kérdeznek.
2021. ápr. 3. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 anonim ***** válasza:
21%
Kit érdekel a fidesz.
2021. ápr. 3. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 anonim ***** válasza:
47%
Ha azt nézzük, hogy állandóan variálnak, hogy ki legyen elől, ki legyen az első körökben benne, akkor bizony bármi lehetséges.
2021. ápr. 3. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 anonim ***** válasza:
41%
A sok panaszkodó nézzen már körbe, hogy a többi ország hogy áll. Aztán lehet szidni a fideszt, higy mit csinál.
2021. ápr. 3. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 anonim ***** válasza:
43%
9. A fideszt nemcsak a mostani helyzetért lehet szidni,hanem sokkal több dolog miatt is.
2021. ápr. 3. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!