Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Már a Republikon felmérésében...

Már a Republikon felmérésében is utolérte a Jobbik a DK-t. November:7%, január:8%, február:11%, március:13%. Jakab Péter népszerűségének köszönhető a folyamatos erősödés?

Figyelt kérdés
2021. ápr. 4. 10:22
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
0%
#10. Tehát szerinted ha egy pedofilnak nem tetszik minden egyes gyerek, az már nem is pedofil, ha meg Feri nem minden oltás ellen kampányol, akkor nem is oltásellenes? Én értem, hogy ezt hiszed, de ez attól még abszurd. Politkai alapon egyes oltások ellen kampányolni sajnos oltásellenes magatartás, és közvetve akár számos ember haláláért felelős emiatt a DK. Ne aggódj, néhány nyuggert meg tud hülyíteni Fletó, de a normális emberek ezt nem fogják elfeledni neki (lásd az amúgy DK felé erősen elfogult Závecz márciusi közvéleménykutatása, aminek az lett az eredménye, hogy a Fidesz támogatottsága még az oltási problémák ellenére is tudott nőni).
2021. ápr. 4. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
90%
Hogy lehet valaki oltásellenes ha most oltatta be magát? Te tényleg nem látod a logikátlanságot? :D
2021. ápr. 4. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
0%
#12. Nézd, én szerintem többször és elég egyértelműen leírtam, míg te valami harmatgyenge módon próbálod mentegetni a Ferit. Vélhetően abban a tévedésben élsz, hogy az oltásellenességhez minden oltást ellenezni kell (a pedofília esetével is példáztam, hogy hol tévedsz, már a papucsállatkák is megértik, csak te nem). Ez azonban nem az én problémám. Ami tény, hogy a DK oltásellenes kampányt folytatott, amikor az orosz és a kínai vakcinák ellen hangolta a szavazóit úgy, hogy erre semmilyen tudományos alapja nem volt. Amikor majd kinyitunk, és a kormány elkezd ráhangolódni a 2022-es választásokra, izomból fogja nyomni, hogy a DK oltásellenessége mennyire undorító volt, és sajnos az a helyzet, hogy ebben igazuk is lesz. Kábé akkora szopórolleren van a DK, mint 2015-ben a migránsválság idején.
2021. ápr. 4. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 Alex Fly ***** válasza:
45%

@11: ha valaki szerint az ellenőrizetlen, gyanús eredetű és összetéletű szerek megbízható, ellenőrzött oltóanyagok helyetti alkalmazását kritizálni ugyanaz, mint az engedélyezett vakcinák beadása ellen kampányolni ugyanaz, akkor nincs több kérdésem.

Szerinted ha vakcinának nevezett lóhúggyal oltanának be, az ugyanolyan hatásos, mint ha valódi oltást kapsz?

2021. ápr. 4. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
53%

12

A hasonlítod egyáltalán nem állja meg a helyét. A magyar nyelv szabályai szerint az az oltásellenes alapból elutasít minden oltást. A DK sosem tett ilyet, mindenhol elmondták, hogy az emberek oltassák be magukat. Persze a fidesz próbálja rájuk ragasztani a bélyeget csak hát nem nagyon sikerül, miután totál hazugság.


Ha én imádom a söröket, de van 2 amit nagyon utálok és elmondom az ismerőseimnek, hogy azt a kettőt ne igyák, inkább a másik 1000-et ami jó, akkor sörellenes vagy?

2021. ápr. 4. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:

Ha már ennyire folyik a vita, gondoltam felnézek Gyurcsány fb oldalára, hátha találok valami jó kis oltásellenességet. Nagyon reméltem meggyőz azzal, hogy a vakcinától csak gyíkemberré válok.

Legutóbbi oltással kapcsolatos bejegyzés:

[link]

"Pfizer vakcinát kaptam.

Aztán majd pár hét múlva jön a következő.

Mondom újra: megér tíz percet, egy órát, ha utazni kell akkor pár órát az élet!

Oltassák be magukat! Regisztráljanak!

Vigyázzanak magukra, vigyázzanak a többiekre!"


Jaja, egyértelműen oLtÁsElLeNeS 🤪😜🙃

2021. ápr. 4. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:

#14. Lónak a f@szát. A kínai vakcinát konkrétan rommávizsgálta az OGYÉI, mielőtt engedélyezte. Kizárólag megbízható, tudományos indokkal elfogadott vakcinával oltanak. Amúgy ezt nehogymár sz@rospista akarja felülbírálni a gyakoriről, hát hol élünk? Tudod, hol került sor rohamtempóban, politikai nyomásra, akár az indokoltnál kevésbé teljes körű vizsgálatot követően történő vakcinaengedélyezésre? Úgy van, épp az európai uniós engedélyező szervnél, a "demokratikus" nyugati vakcinák esetében, ezért nem sikerült időben feltárni problémákat pl. az AstraZeneca vakcinával (ami még így is egy simán rendbenlévő vakcina, nyugodtan el lehet fogadni azt is). Milyen aranyos ellenben, hogy az annál klasszisokkal jobban szuperáló Sputnikot meg lesöpörjük az asztalról, mert az politikailag nem jó vakcina. Bődületes retardáció.


#15. Köszi, nem kell okoskodni, ami a DK petícióját illeti, az egy ritkamód visszataszító oltásellenes cselekedet volt. Tudom, hogy a híveknek kék a fű és zöld az ég, ha Feri azt mondja, de a normális emberek attól még ezt látják. Nem véletlenül veszít még mostanában is a népszerűségéből ez a degenerált DK. Ceterum censeo Gyurcsánynét ki kell végezni.


"Persze a fidesz próbálja rájuk ragasztani a bélyeget csak hát nem nagyon sikerül, miután totál hazugság."


Egyrészt ez még reménykedésnek is szánalmas, mert tudhatnád, hogy még akkor is sikerülne nekik, ha hazugság lenne (a dolog ezen része szomorú). A helyzet viszont az, hogy ebben most konkrétan még igazuk is van, és tökéletesen helytálló lesz a kampány a DK ellen, akik már sosem fogják tudni lemosni magukról, hogy engedélyezett oltások ellen kampányoltak egy járvány kellős közepén, mert magyar életek árán is kormányra akartak kerülni. Ceterum censeo Gyurcsánynét ki kell végezni.


#16. Hát persze, kisfiam. Hiszen mind tudjuk, hogy amikor az ellenzék emberkísérletnek nevezi és visszautasítja a keleti vakcinákat, akkor ők természetesen olyankor nem oltásellenesek, sokkal inkább arra szeretnék rávenni a lakosságot, hogy oltakozzanak. Ilyet már egyszer láttunk a határkerítés megépítésekor. Először még a gyűlölet kerítésének, vasfüggönynek hívták, majd amikor rájöttek, hogy a saját szavazóik is támogatják, azt mondták, ők soha nem is voltak kerítésellenesek. Most megint itt tartunk, Feri ettől a pillanattól kezdve soha nem is támadott engedélyezett vakcinákat, aGoRmÁnYhAzUdIk! 🙉🤡


Nem is ez az igazán szomorú, hanem hogy még mindig elég sokan vagytok, akik ezt be is szopjátok. És fogalmatok sincs, miért fog kedvenc pártotok ellenzékben megrohadni, nem látjátok, hogy épp most bukjátok el 2022-t is. Ám ez épp így van jól. :)


Most pedig érvek hiányában jöhet a "na mivan, fideszbirka, felvetted az első, húsvét utáni műszakot a pártközpontban, hahahaharöfröfröfröf" kezdetű totális ballib agyhalál.

2021. ápr. 6. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 Alex Fly ***** válasza:

@17: a lónak a faszát. A kínai szerről még mindig nincsenek meg a 3.fázis eredményei, így sem az OGYÉI, sem más nem tudta "rommá vizsgálni". Kormányrendelet mondta ki, hogy mivel a világban valahol már megkapta egymillió ember, így eredménytől függetlenül használható az országban.

A Szputnyik esetében legalább azóta már megvannak a 3.fázis dokumentációi és a gyártó benyújtotta az engedélyezési kérelmet is - és várhatóan nemsokára csont nélkül meg is fogja kapni az engedélyt.

Arról meg nem a DK tehet, ha a kínaiak nem az európai piacra szánták a terméküket, ezért nem kell nekik az itteni forgalombahozatali engedély.

2021. ápr. 6. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:

#18. "Kormányrendelet mondta ki, hogy mivel a világban valahol már megkapta egymillió ember, így eredménytől függetlenül használható az országban."


Igazad van, erre valóban rosszul emlékeztem és az orosz vakcina engedélyezési eljárásával összetévesztettem.

2021. ápr. 6. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 Alex Fly ***** válasza:

@19: tévedni emberi dolog...

Mondjuk tény, hogy az oroszt is ilyen módon engedélyezte a magyar kormány, viszont a Szputnyik gyártója már kérelmezte az EMA-nál az engedélyezést, így ennek esetében csak adminisztratív akadályok vannak, pár hónapon belül megkapja azt.

Szóval ebben az esetben ez nem volt olyan rossz döntés, mint a kínai esetében...

2021. ápr. 6. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!