Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ilyen számokkal hogy akar...

Ilyen számokkal hogy akar Orbán iskolanyitást? 311 halott mai jelentésben

Figyelt kérdés
2021. ápr. 7. 11:07
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
93%
Érettségi előtt pár héttel nem jó ötlet kinyitni az iskolákat. Csak a tanárok lesznek beoltva. Ha egy diák karanténba kerül valamelyik családtagja miatt, úszik a továbbtanulása. Engem nem érint, mert nem vagyok tanár, szülő vagy diák, de voltam diák és tudom, hogy mennyire áthúzta volna a terveimet egy ilyen, szóval átérzem azoknak a problémáját, akik érintettek és nem akarnak sulinyitást még.
2021. ápr. 7. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 A kérdező kommentje:

"Müller asszony ma bejelentette, hogy a ma bejelentett 300 nem egy nap halálainak száma. Torlódás volt az ünnepek miatt."


És ezt el is hisszük természetesen. Ócska hazug műmagyarázat. Az se igaz, amit kérdez.

2021. ápr. 7. 14:38
 23/28 anonim ***** válasza:
0%

#22 Attól függ, hogy elhisszük-e a hivatalos számokat.

Ha nem, akkor úgy gondolhatjuk, hogy a valóságtól teljesen függetlenül leviszik a halottak számát 50-re, 100-ra, mire kinyitnának az iskolák.

Kérdés, hogy ezt megtehetik-e, kiderülni-e. Meg mernék-e csinálni, vagy elhisszük e a hivatalos verziót, és az az igaz-e.

2021. ápr. 7. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
0%

"És ezt el is hisszük természetesen. Ócska hazug műmagyarázat. Az se igaz, amit kérdez"


Ne beszelj tobbesszamban. Az meg senkit nem erdekel, hogy te mit hiszel el es mit nem.

2021. ápr. 7. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 A kérdező kommentje:

"Attól függ, hogy elhisszük-e a hivatalos számokat."


Van ember ebben az országban aki elhiszi? Sztem nincs.

2021. ápr. 7. 14:55
 26/28 anonim ***** válasza:
76%
Én elhiszem tehát nem igaz az állításod.
2021. ápr. 7. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
0%
Azért vagyok hülye mert roma vagyok és mert elhiszek dolgokat amiket a szintén roma származású miniszterelnökünk mond? Nem lehet erre büszke?
2021. ápr. 7. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
72%
Én sem hiszem el, mindig kitalál valamit, hogy megmagyarázza miért is nem baj, hogy ennyien meghaltak. Egyik kijelentése szerint mindenki covid halott, aki valaha volt covidos. Aztán erre ugrottak a vírustagadók, azóta nincs is covid. Neki pont nem kéne etetni a trollt, dehát valahogy meg kell magyarázni az alkalmatlanságukat.
2021. ápr. 8. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!