Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Lassan már kontraproduktív a...

Lassan már kontraproduktív a Fidesz kampánya?

Figyelt kérdés

Komolyan mondom, a szekunder szégyen amit érzek, ha megnyitom az origót, szinte leírhatatlan :


[link]


Ez van a főcímek között...most ez komoly? Mi lesz a következő? Nem hajtotta le a WC ülőkét?


2010-ben a fideszre szavaztam, az az elemi gyűlölet, amit az mszp-vel kapcsolatban éreztem, szinte határtalan volt. Majdnem tönkrement a családunk 2006-7 körül. Aztán most meg? Már visszasírom csótányékat.


Ez az ovis kampány amit a fidesz folytat, annyira degenerált és visszataszító...az persze az apróbetűs részben szerepel, hogy a kormány elcseszett járványkezelése miatt ismét meghalt majd’ 300 ember. Az nem fontos igaz?


2021. ápr. 12. 12:38
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
84%

Ezt kell csinálni az életben is !

Melóban is..

Azért nincs kész a meló mert a béla meg a karcsi,,,azt kész...

Mindig másra kell mutogatni,,ha valami kész van azzal dicsekedni kell,,ha meg el van cseszve valami azt nem is szabad említeni..

Ezzel lehet érvényesülni...

2021. ápr. 12. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
89%

"Már visszasírom csótányékat." ezt azért ne

Amúgy minden szavad igaz, röhögni tudtam csak kínomban, amikor megnyitottam...

2021. ápr. 12. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
29%
Kár picsogni, a Fidesz annyit csinált, hogy eltanulta a világ ballibeitől azok undorító módszereit, aztán egy idő után kezdi sokkal sikeresebben alkalmazni azokat, mint korábban ellene. Nem olyan régen volt még Ráhel és a pelenka esete, pedig ő nem politikus, mégis azon csámcsogott hetekig a komplett libtard bagázs. Elhiszem, hogy ha az imádott másik oldalról, netán egyenesen Feriről van szó, akkor már nem tetszik, de sajnos a lőtéri kutyát nem hatja meg a ballibek hírhedten kettős mércével mérő, érzékeny lelkivilága. Brühühü. :(((
2021. ápr. 12. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
78%
Ha úgy nézzük már régóta az. Megszerezni nem tud több embert, aki pedig nem volt fideszes eddig, de ellenzéki sem az minden egyes lépéssel jobban utálja a fideszt, de mostanában már tényleg kezd kontraprodukív lenni, főleg a fiatalabbak körében. Egyre több a szánalmas kampány és hasonlók. A fiatalokat megszólító pesti tv-ben egy öregember poénkodik, a vendég meg egy nevetséges autóban ül ami max óvodásoknak tetszenek, ugyan ez volt az origos kampány. Erőlködik már nagyon a fidesz és ezért egyre nevetségesebbek a kampányok is.
2021. ápr. 12. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
36%
Mindkét fél kampánya elég visszatetsző,én nem látok különbséget közöttük.
2021. ápr. 12. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
66%
4: az a Pesti tv tényleg szánalmas, ahogy nagyon fiatalosnak akarnak tűnni, de inkább csak izzadtságszagú az egész
2021. ápr. 12. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
85%
Akiknek ezek a cikkek szólnak azoknál nem lesz kontraproduktív. Aki 2021-ben fideszes tud lenni az egy önálló gondolkodásra képtelen, agyhalott ember. Amit linkeltél cikket az nyilván rohadt gáz, de csak egy a sok közül. Nagy gond van már a pártnál ha már csak ilyen pitiáner ügyeket tudnak találni az ellenzék bemocskolására.Hihetetlen hogy egy ilyen dolognak hírértéke lehet egy Borkai vagy Szájer-ügy után. Meg az elmúlt tíz év összes szara után. Hihetetlen hogy egyáltalán még ki merik nyitni a mocskos pofájukat, hogy valamivel, akármivel is belerúgjanak az ellenfeleikbe. Önkritikának nyoma sincs az biztos. Szánalmas erőlködés ez már részükről egy elbaszott végjátékban. Éppen mostanában omlik a fejükre az egész regnálásuk összes mocska. Kidedült hogy a keresztény konzervatív párt valójában egy pedofil, drogos, k.rvapecér, b.zipárt.Kibukott a nagy hazugság az államadósságról, ami a propagandával ellentétben közel a duplájára nőtt a fidesznek köszönhetően. Az egészségügyet a járványhelyzet közepén herélték ki, emberek százai halnak meg emiatt ellátatlanul. És a többi, és a többi. Ezzel szemben a Gyurcsány ráállt a járdára a kocsijával. Hát elmennek ezek a jó k...
2021. ápr. 12. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 árokpart ***** válasza:
94%
Ugyanígy vagyok kérdező devizahitel károsultként úgy, hogy mostanra helyrejöttem. 2009 környékén komoly gondban voltunk, hogy meg tudjuk e a házunkat tartani, de legalább akkor valamiképpen működött az államunk és a társadalmunkban is volt némi emberség, szolidaritás.
2021. ápr. 12. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
10%

"Aki 2021-ben fideszes tud lenni az egy önálló gondolkodásra képtelen, agyhalott ember."


Az intelligencia nem pártállásfüggő, akadémikusok, egyetemi tanárok, orvosok, kutatók is vannak, akik kiállnak a Fidesz mellett. Én viszont arra kérlek mégis, hogy ez titeket ne zavarjon, szidjátok tovább a fideszes szavazókat, hiszen ez olyan hatékony stratégia volt már eddig is, 2022-ben is csak győzelmet hozhat (legfeljebb nem nektek, de annyi baj legyen).

2021. ápr. 12. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 árokpart ***** válasza:
83%
9-es Milyen győzelmet könyörgöm? Gazdaságilag teljesen a padlón vagyunk majdnem olyan a helyzet mint amilyen a Bokros csomag idején volt az Antali örökség miatt ne viccelj már. Ide már nem lesz elég egy mondvacsinált adócsökkentés vagy lakásépítési támogatás válságkezelésként, ide már egy Bokros csomaghoz vagy a Bajnai csomaghoz hasonló fiskális gazdasági intézkedések kellenek, hogy 1-2 éven belül legalább egy minimális érezhető növekedést érjünk el.
2021. ápr. 12. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!