Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Értelmes FIDESZ-es hajlandó...

Értelmes FIDESZ-es hajlandó lenne normálisan, érvekkel meggyőzni?

Figyelt kérdés

Azt tapasztalom, hogy amikor válaszokat akarok kapni bizonyos kérdésekre, válasz helyett személyeskedést és rosszindulatú megjegyzéseket kapok. Érvnek pedig azt, hogy "Gyurcsány jobb lenne" vagy "Orbán Viktor biztos tudja mit kell tenni".


Nekem ez kevés. Próbálok nem elfogult lenni, de amikor megnyitok egy Origót vagy az M1, TV2 híradót ömlik az elfogultság, a lejáratás, a másik oldal kritizálása, a kérdések meg nem válaszolása vagy figyelmen kívüli hagyása.


Ti, értelmes kormányoldaliak, ezt ti is látjátok, de úgy vagytok vele, hogy ennyi belefér a kommunikációba vagy titeket is bosszant, hogy nem nyitottak válaszolni, ugyanis nincs miért szégyenkezniük?


Mert nekem a nem válaszolás lapításnak hat. Aki pedig lapít, titkolózik az ne kormányozzon.


Kérdéseim:

- Miért nem engedik be a médiát a covid osztályokra?

Oltásilag jót tenne, ha az emberek látnák mi folyik ott, mert megrendülnének, észbe kapnának.

Vagy kérdezem én: annyira romokban az egészségügy, h félnek megmutatni azt az állapotot és olyan kevés ápolót?? Mert ugye hivatalosan 80%-a meghal a lélegeztetőgépen levő betegeknek.


- Miért csak az oltottsági arányt hangsúlyozzák és miért kerülik a halálozásit? Az nem fontos?

Sajnos mindkettőben vezetünk.


- Miért nem kapnak a vendéglátósok érdemi támogatást? A Keresztapám egy kisvárosi pubot üzemeltet. Ma napig 0 ft támogatást kapott. (Fidesz szavazó volt. Már nem az.)


- Miért minden közbeszerzést haveri alapon osztanak ki? Vagy ha nem így van, miért mindet Mészáros kapja?


Miért mondják, hogy oltásellenes a baloldal? Csak az EU által elfogadott vakcinákat támogatják, de ez nem jelenti azt, hogy oltásellenesek. Azóta a kínairól ki is derült hivatalosan, hogy nem túl jó a hatékonysága ugye.


- Miért bírálják mindenért az EU-t és miért fogadják el ennek ellenére az Eu-s pénzeket? Napi több milliárd forintot?

Én nem fogadnám el, úgy lenne hiteles, mert milyen már, hogy bénázó eu, de a pénzetek azért kell.


- Ha béna az Eu vakcina intézése, akkor nekünk miért nincs saját vakcinánk? Mi még bénábbak vagyunk? Mai napig a nyugati vakcinákból oltottak be több embert. Miért azt mondják kelet segítsége nélkül sehol nem tartanánk. Nyugat segítsége nélkül talán igen? Annyira egyoldalú a kommunikáció.



Kérem, normális Fideszes írja le korrekten a válaszokat, meggyőzhető vagyok, mert utalom a Gyurcsány oldalt is, de most épp ésszel inkább rájuk szavaznék.



2021. ápr. 17. 01:42
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
53%
Ez olyan dolog, hogy van egy munkatársam aki asztmás, nem regisztrált szurira, covidos lett és most oxigénen van meg infuzión. Egyértelmű, hogy nem az asztma miatt van intenziven hanem a covid miatt. Németeknél a mutti asztmával regisztrálná a halottak közé, hogy szépitse a számokat, nálunk covidban elhunytként kezelnék.
2021. ápr. 17. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
68%
#11 Nem, Németországban is Covid halottként lenne nyilvántartva. Nem számít, hogy a Covid alap-, vagy kisérőbetegség, a halálozási statisztikába belekerül.
2021. ápr. 17. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
52%

Kedves kérdező!


Az 1#-es válaszoló tökéletesen összefoglalta.


Gondolom, ha a rokonod már 50 +-os, akkor volt ideje félretenni 1-2 M -ot nehezebb időkre.

Természetesen ennyi idősen nem fűlik a foga az embernek a váltásra, meg nem is kapkodnak érte, de pár hónapot még csak ki kéne bírni.



Igen, a Te fizud sem sok mindenre elég sajnos, mint ahogy az enyém sem pedagógusként.Én csak azért "fújok" most a pártra, mert nem emeltek fizut nekünk már 10 éve.



Az meg hogy mit mondanak a többiek,akik mészárosoznak stb a kiskutyafülét nem érdekli.Abszolút nem izgat mennyi pénze van,nekem attól nem lesz több, vagy kevesebb.



Sajnos jelen pillanatban egyik pártban sem látom a potenciális ,normális kormányzási lehetőséget.Így, nem tudom mi lesz jövőre.


Véleményem szerint más politikus sem csinálta volna jobban a védekezést.Sőt.

2021. ápr. 17. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:

13as


Volt ideje félretenni 1 -2 milliót, de ne úgy képzeld, hogy egy kisvárosi pub tulajdonos milliomos. Maximum egy átlag Pesti fizuval egyenértékű a profit. Nem aranyból van a kerítés.


Viszont november óta havi szinten a kiadásai, adók(ugye az maradt) és céges partner szerződések(azokat nem lehet csak úgy felmondani) és a havi letszuksegletei a megtakarítását teljes mértékben felemésztették. Jelenleg semmilye nem maradt és már így is csúszik a számlákkal.


Mészárost azért emlitettem meg, mert általa hazugság az a kijelentés, hogy nincs korrupció. Ha pedig egy valamiben hazudnak, akkor szerintem másban is. Hogy bízzak így bennük?

2021. ápr. 17. 09:39
 15/17 anonim ***** válasza:
31%
Értelmes fideszes? Olyan nem létezik. Aki támogatja a jövőnk totális kiárusítását a pillanatnyi haszonszerzés érdekében, az értelmes ember nem lehet.
2021. ápr. 19. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
49%

Én megválaszolom a kérdéseidet, de szerintem feleslegesen. falra hányt borsó lesz, de remélem nyitott olvasókban valami megragad, hogy ne csak egy oldalról tájékozódjanak


1-Miért nem engedik be a médiát a covid osztályokra?"


-mert akadályozná, feltartaná az ápolókat, orvosokat

-mert össze fertőznék egymást különböző mutánsokkal

-mert a baloldal azzal a szándékkal menne be, hogy negatív álhírekkel rigassa az egyébként is feszült társadalmat

-mert az oltásellenes propagandára használnák fel

-Mert bevinnének, kihoznának covid mutánsokat


2 - "Miért csak az oltottsági arányt hangsúlyozzák és miért kerülik a halálozásit? Az nem fontos?"


-Hazánkban másképp kerül fel valaki a covid statisztikára mint máshol. Miért így csinálja a kormány nem tudom

-a statisztika mint számadat nem mond semmit, csak a trendje. Hazánkban sokkal többen élnek nagyvárosban BP/vidék lakosságaránya, így a halálozás is nagy lesz, mert ott terjed jobban, ahol sok ember él kis helyen

-az átoltottság növelésével értek el sikereket covid ternén a világon. Lásd Izrrel


3 - "Miért nem kapnak a vendéglátósok érdemi támogatást?"


-ne terjessz álhíreket, kapnak. Jó nyílván függ attól, hogy mennyi alkalmazottja van és mennyi a vállalkozás mérete is


4 - " Miért minden közbeszerzést haveri alapon osztanak ki? Vagy ha nem így van, miért mindet Mészáros kapja?"


-ez is tévhit. Mészáros gazdag, van sok alkalmazottja, infrastruktúrája, így képes megvalósítani aprojectet, mert van háttere hozzá. Mit szeretnél? Hogy Kis Pista vagy a Strabag nyerje a pályázatot?


5 -"Miért mondják, hogy oltásellenes a baloldal?"


-mert az. Maga Medgyessy is elismerte és az állandóan kekeckedő Újhelyi is elismerte az interjúban. Érdemes megnézned

-mert már a regisztrációt is ellenezték, aminek a megléte nélkül káosz lenne. Nem tudnánk ki igényelte a vakcinát

-mert aláírásgyújtést kezdtek a keleti vakcinák ellen

-mert a nyugati vakcinák sem jobbak a keletieknél. Merkel már könyörgött Putyinnal az orosz vakcináért

-Wuhanban már tavaly óta nincs covidos, angliában pedig újabb mutációk, hullámok jönnek. Ugye nem is olyan rossz a kínai vakcina?

-mert megerősítetlen álhíreket terjesztenek a keleti vakconákról


6- -" Miért bírálják mindenért az EU-t és miért fogadják el ennek ellenére az Eu-s pénzeket? Napi több milliárd forintot?"


-mert az EU öngyílkos migrációs politikát folytat, ami a nemzetek felbomlásához, bűnözéshez, káoszhoz vezet

-mert evolúcióellens mesterségesen generált gender trendet erőltet lakosságra

-mert cenzúrázza a híreket a valóságot, mint a nácik csak jobban teszik ezt

-Az EU-s pénzek nekünk járnak, nem adományok. Elvették az exportot, az adónkat a vámot, elszívták a szürkeállományt, tönkretették a a mezőgazdaságot. Ezért jár némi fájdalomdíj

-Még így is sokkal több pénz megy ki mint jön onnan ide. Egy nyugati sztárközgazdász nemrég számolta ki


7 - "- Ha béna az Eu vakcina intézése, akkor nekünk miért nincs saját vakcinánk? Mi még bénábbak vagyunk? Mai napig a nyugati vakcinákból oltottak be több embert. "


-az EU vakcinabeszerzése béna. Nagyon kevés embert oltottak be eddig, mondjuk hozzánk képest főleg

-A Pfizer nem szállít annyit sem amennyit ígért és az sem sok. Az Atrazenekar talán több kért okoz, mint védelmet adna. Vérrögképző.

-A nyugati vállalatok készítik a vakcinát, nem országok. Ne keverd a kettőt

-Az EU-ban azért a nyugati vakcinákból oltottak be több embert, mert nem lehet oltani keletivel az EU-s megállípodás szerint. Ha mi nem rendelünk keletit, sehol nem tudnánk nyitni. Iskolák ma sem nyitottak volna ki

2021. ápr. 19. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
50%

#16-os!


Nagyon szépen összefoglaltad!


Bár,szerintem is feleslegesen ütjük a klavit, EZEK úgysem értik meg...

2021. ápr. 20. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!