Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Aki beadatta a korona vakcinát...

Aki beadatta a korona vakcinát azért írja hogy nincs semmi mellékhatása, nem halnak meg tőle az emberek, mert nem tudja megemészteni hogy bedőlt a kormányzati média propagandájának és rajta is később előjöhet bármilyen mellékhatás?

Figyelt kérdés

Nekünk egy ismerősünk kórházba került, olyan súlyos mellékhatások jöttek elő, másik otthon van, de egy hete nyomja az ágyat, azt mondták soha többé ilyen vackot nem adatnak be maguknak.

Második oltásra se mennek el, baxa meg aki kitalálta.


2021. ápr. 17. 14:32
1 2 3 4 5 6
 31/57 anonim ***** válasza:
71%

"Az is lehet,hogy ez a covid sztori hosszabb lesz minta barátok közt."

Akkor jó, a munkahelyemen csak ezért van home office. 😉

2021. ápr. 17. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/57 anonim ***** válasza:
53%

Egy biológus kicsit részletesebb leírása arról, hogy mi mit jelent, mit tudunk már és még mit nem:

[link]

Hosszú, de nem árt végigolvasni. Ha elsőre nem sikerül átlátni, akkor ajánlott lassabban, esetleg több részletben végigolvasni.

Az általam olvasottak közül eddig ez a legértelmesebb.

2021. ápr. 18. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/57 anonim ***** válasza:
62%

Anyukám, apukám, testvérem, 2 unokatestvérem, a körmösöm, nagymamám, nagymamám testvére és én Pfizert kaptunk, fájt a kezünk amúgy semmi bajunk.

Nagybátyám, nagymamám kínait kaptak, mamának másodiknál egy napig volt hidegrázás, amúgy semmi tünetük nem volt, azóta is jól vannak.

Unokatestvérem, egy barátom, nagypapám, és nagybátyám felesége oroszt kaptak, semmi bajuk nem volt, unokatesóm volt egy napig lázas.

Astrát kapott egy barátnőm, a pasija, keresztanyum, keresztanyum egy munkatársa, mamám testvére és a testvérének a férje, nekik egy két napig hidegrázás, láz, gyengeség tüneteik voltak azóta semmi.

Covidtól már meghalt egy barátnőm 44 éves anyukája aki kezdeti stádiumú rákos volt, egy volt 58 éves gimnáziumi tanárom, ő el volt hízva, és keresztapám egy 40-50 közti amúgy egészséges haverja. Van egy 38 éves, sportos férfi ismerősöm, kórházba került Covid miatt, már jobban van szerencsére, de azt mondta életében nem volt még ilyen szarul.

Huszonéves ismerőseim közt sokan átestek rajta, legtöbben szerencsére csak szaglásvesztést tapasztaltak, de volt aki csúnyán köhögött, belázasodott, és nagyon rosszul volt. Néhánynak még mindig vannak poszt-Covidos tüneteik.

2021. ápr. 18. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/57 anonim ***** válasza:
28%
33. Aha, az egész családod és ismeretségi köröd csak idősekből és súlyos krónikus betegből áll ezért már leoltották az összeset míg az országban még mindig idősek és betegek várnak arra, hogy jusson nekik, mesélj még...... :DDDDDD
2021. ápr. 18. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/57 anonim ***** válasza:
63%

#33 vagyok

Egyébként meg tudom emészteni ha tévedek, éppenséggel hatalmas oltásellenes voltam. Nem a kormány győzött meg, hanem amiket hallottam azoktól akik átestek Covidon. Kikértem a háziorvosom és egy főorvos, belgyógyász ismerősöm véleményét, akik meggyőztek, plusz a környezetemben is egyre többen oltakoztak, és senkinél nem volt semmi súlyos. Pedig két unokatestvérem már valamikor február környékén megkapta a Pfizert. (egyik fogorvos hallgató, másik gyógyszerész)

Én azzal kapcsolatban vagyok szkeptikus, amikor olvasom a neten, hogy mindenki szomszédja meghalt már valamelyik oltástól.

2021. ápr. 18. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/57 anonim ***** válasza:
56%

#34, anyu, apu cukorbeteg, tesóm és én most kaptunk Pfizert, telefonáltunk háziorvosnak, hogy szeretnénk oltást, múlthéten kaphattunk volna Astrat, azt nem kértük, most választhattunk Pfizer és orosz között. Nagymamám érszűkületes és cukorbeteg, testvére 86 éves, márciusban kapták. Unokatesóim orvostanhallgatók, februárban kapták.

Nagybátyám 51 és cukros, mamám 71, kora miatt kapott.

Nagypapám 84, most kapott oroszt a héten, nagybátyám felesége munkahely miatt kapta meg, azt a barátomat nem tudom hogy jutott oltáshoz.

Astrát mindenki kb azért kaphatott, mert sokan lemondták, és a háziorvosuk behívta őket, mert bejelntkeztek nála korábban hogy kérnek oltást, szóljon ha lehet menni.

2021. ápr. 18. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/57 anonim ***** válasza:
85%

[link]

Tessék #34 csak hogy lásd hogy tényleg most kaptam Pfizert 22 évesen.

2021. ápr. 18. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/57 A kérdező kommentje:

33-as!

Ezt még olvasni is rossz volt, meddig gondolkodtál ezen a válaszon?

Jó hogy nem az egész falut ahol laksz beoltották, csak hogy ide kiírhasd...

Azért ezen dolgozni kellett volna még egy kicsit, mielőtt, ide firkantod.

Amúgy amilyen képet küldtél ilyet én is tudok küldeni, saját nevemmel is, pedig az életbe nem fog kelleni nekem oltás.

Amúgy milyen a délután?

Ebéd megvolt már, tele a poci?

2021. ápr. 18. 14:08
 39/57 anonim ***** válasza:
69%

Semeddig nem gondolkodtam mivel így történt.

És ilyet is tudsz?

[link]

2021. ápr. 18. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/57 anonim ***** válasza:
25%
39. Na én ilyenből nem kérek. Ez nem olyan mint az autó,hogy ha kiderül,hogy gyártási hibás akkor visszahívják.Ezt ha megkapod akkor megkaptad.
2021. ápr. 18. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!