Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Aki beadatta a korona vakcinát...

Aki beadatta a korona vakcinát azért írja hogy nincs semmi mellékhatása, nem halnak meg tőle az emberek, mert nem tudja megemészteni hogy bedőlt a kormányzati média propagandájának és rajta is később előjöhet bármilyen mellékhatás?

Figyelt kérdés

Nekünk egy ismerősünk kórházba került, olyan súlyos mellékhatások jöttek elő, másik otthon van, de egy hete nyomja az ágyat, azt mondták soha többé ilyen vackot nem adatnak be maguknak.

Második oltásra se mennek el, baxa meg aki kitalálta.


2021. ápr. 17. 14:32
1 2 3 4 5 6
 51/57 anonim ***** válasza:
72%

Nekem sántít kicsit a kérdező sztorija, de mégha igaz is, nagy valószínűsséggel nem a vakcina okozott problémát, hanem valami más a háttérben. Betegség, veszélyeztetett korosztály, vagy lehet hogy Covidosak voltak, és ráoltottak, legtöbbször ez a baj, ritka esetben anafilaxiás reakció, allergia a vakcina egyik összetevőjére.

A vakcinát legtöbb esetben 1-2 napig tartó enyhe mellékhatásokkal átvészelik a beoltottak, de ez természetes immunreakció.

Megtehetik az ismerőseid hogy nem mennek el második oltásra, de egy esetleges Covid egy hét ágyban fekvésnél sokkal veszélyesebb panaszokat is okozhat. Beszéljenek Covid osztályon dolgozókkal, hogy mi van ott.

Általában akiknél az első dózis erősebb panaszokat okoz, ott a másodiknál már gyengébbek lesznek a mellékhatások. De ha tényleg kórházba került az ismerősöd mert olyan veszélyt jelent rá a vakcina, akkor a másodikat nem is adnák be neki. :)

2021. ápr. 18. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/57 anonim ***** válasza:
85%
Hát ez érdekes, nem mondom, hogy hazudtok mert nincs rá alapom de az biztos ha ez így van és ez nagy nyilvánosságot kapna az botrányt robbantana. Környezetemben tombol az úgynevezett vakcinairigység úgy, hogy még a "rosszabb" oltásokra is várakozik aki "csak" pajzsmirigybeteg és már nem fiatal!
2021. ápr. 18. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/57 anonim ***** válasza:
85%

#52 Környezetfüggő lehet, nekem pesti ismerőseim háborodtak fel ( nem miattam, hanem a rendszer miatt) hogy én hogy kaphattam fiatalon, egészségesen Pfizert, amikor ők krónikus betegséggel még nem jutottak sorra.

Ráadásul tegnap az oltóponton miután megkaptam az oltást, várnom kellett fél órát a papírok miatt, meg hogy biztos minden oké, és hallottam hogy beszélték akik oltottak, hogy megint maradt meg oltás. Ergo volt aki el sem ment Pfizerra.

2021. ápr. 18. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/57 anonim ***** válasza:
78%

#53, így van, már a háziorvosoknál van a lista, ők szortírozzák a jelentkezetteket. A lelkiismeretesebb dokik éjt nappallá téve "szerveznek", az "örökké túlterheltek" meg vagy sz@rnak bele, vagy pedig eleve reménytelen, hogy megpróbálják átlátni a saját praxisukat és valahogy logikusan rangsorolják a betegeiket.

Ez most kibukik sajna, és egyáltalán nem biztos, hogy az utóbbiak rossz orvosok, csak erre a feladatra nem annyira alkalamasak.

2021. ápr. 18. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/57 anonim ***** válasza:
-a
2021. ápr. 18. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/57 anonim ***** válasza:
72%
Mondjuk nem tudom más mit tapasztalt, de múlthéten vagy két hete, nem emlékszem, az Astrazenecanál kis túlzással tényleg az volt, hogy a háziorvos majdnem könyörgött az embereknek, hogy oltassák már be magukat, ha egyszer regisztráltak és van oltóanyag. Egyik nap telefonált nekünk is és keresztszüleimnek is, hogy sokan lemondták, gyorsan döntsünk, ha elfogadjuk másnap beadja. Nekünk pont nem volt jó az időpont, de keresztszüleim elfogadták. Utána héten meg két teljesen egészséges, huszonéves ismerősöm is megkapta.
2021. ápr. 18. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/57 molnarmarcell21 ***** válasza:
100%
Na kérdező, közel hatmillió ember van beoltva és ha még az oltásra is fogjuk az azóta bekövetkező elhalálozásokat, az nem volt hatmillió. Válaszoltam a kérdésedre?
2021. jún. 2. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!