Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Aki beadatta a korona vakcinát...

Aki beadatta a korona vakcinát azért írja hogy nincs semmi mellékhatása, nem halnak meg tőle az emberek, mert nem tudja megemészteni hogy bedőlt a kormányzati média propagandájának és rajta is később előjöhet bármilyen mellékhatás?

Figyelt kérdés

Nekünk egy ismerősünk kórházba került, olyan súlyos mellékhatások jöttek elő, másik otthon van, de egy hete nyomja az ágyat, azt mondták soha többé ilyen vackot nem adatnak be maguknak.

Második oltásra se mennek el, baxa meg aki kitalálta.


2021. ápr. 17. 14:32
1 2 3 4 5 6
 41/57 anonim ***** válasza:
68%
Én 23 vagyok és pont aznap kaptam meg a Pfizer vakcinát mint a #39-es. Ugyan ilyen kártyám van. De látszik Kérdező, hogy nem te vagy a legélesebb kés a fiókban.
2021. ápr. 18. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/57 anonim ***** válasza:
17%
41.De nem is te.
2021. ápr. 18. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/57 A kérdező kommentje:

41!

Vicces fiúka vagy te!

2021. ápr. 18. 14:26
 44/57 anonim ***** válasza:
67%
Amelyik válasz nem tetszik a kérdezőnek, az nyilván kamu. Persze ha azt írtam volna hogy az egész utcám kihalt az oltástól, az egyből igaz lenne.
2021. ápr. 18. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/57 anonim ***** válasza:
77%
A huszonéves pfizeresek azért áruljatok már el a városotak legalább, hol, hogyan, milyen trükkel kaptok ti pfizert ennyi idősen???
2021. ápr. 18. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/57 A kérdező kommentje:

45-ös!

Hagyjad ezeket a pistikéket.

Még anonim oldalon is próbálják az embereket győzködni hogy menjenek oltani, mert ők huszonévesként megkapták.

Ha ezt az operatív törzs bejelentené hogy oltják a huszonéveseket kitörne a nyugdíjas lázadás, mert még azok se mind kaptak oltást.

Ezek meg már azt mondják az egész család be van oltva...

Vasárnap délután van, tele a has, anyu elmosogatott, biztos bezavarta őket a szobába most meg irogatnak itt hülyeségeket.

2021. ápr. 18. 14:49
 47/57 anonim ***** válasza:
69%

#45 Mosonmagyaróvár (Győr-Moson-Sopron)

Nem tudom hogyan sikerült, háziorvosnál jeleztem hogy regisztráltunk a testvéremmel oltásra( ő ráadásul csak 19) és szóljon ha lenne lehetőség, azt hiszem szerdán hívott hogy van szombaton Pfizer, vagy kedden Szputynik, válasszunk.

Se betegségünk, se protekciónk nincs pedig.

Szüleim cukrosok, ők már a másodikat kapják lassan.

2021. ápr. 18. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/57 anonim ***** válasza:
62%

Kedves #46! Nincs beoltva az egész családom, sőt nagy részük még nincs. Azok vannak beoltva akik valamilyen szempontból veszélyeztetettek. Nagyszüleim, nagyszüleim testvérei 70-80as korosztály, szüleim, szüleim testvérei, 40-50es korosztály, sajnos anyum felől kb mindenki cukorbeteg.

Astrát meg mint mondtam azért kapták meg sokan, mert a vérrögös pánik miatt mások nem kérték. A háziorvosunk múlt héten mindenkinek telefonált, aki látott a rendszerben, hogy be tudja oltani őket Astrazenecával, és páran éltek fele.

2021. ápr. 18. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/57 anonim ***** válasza:
61%

Bár nem vagyok érintett, csak a sok értetlenkedőnek leírnám: a köznevelésben dolgozók közül már mindenkit beoltottak, aki elfogadta a felkínált oltást. És nem csak a pedagógusokat, de konyhást, takarítót, mindenkit, életkorra való tekintet nélkül (legalábbis 18 fölött). EÜ-s dolgozők szintén.

Szóval egyáltalán semmi meglepi nincs abban, ha egy csomó huszonéves ismerősöd van már beoltva (mint ahogy nekem is).

2021. ápr. 18. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/57 anonim ***** válasza:
82%
*EÜ-s dolgozókat...
2021. ápr. 18. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!