Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi a véleményetek a kínai...

Mi a véleményetek a kínai Fudan egyetemről?


2021. ápr. 18. 11:24
1 2 3 4 5
 11/43 Fsms ***** válasza:
46%

Ellene vagyok. A kínai titkosszolgálat fizeti a tandíjak 50%, amiért cserébe információt kér. Erre sok cikket találtok angolul a neten.

Ráadásul évente idejön 5.000 kínai, öt év alatt minimum 50.000 fő lesz gyerekek nélkül mert meg hoznak valakit. Utánna a gyerekekkel egy exponenciális növekedés veszi kezdetét, és persze ők azok, akik nem asszimilálódnak, china town mindenütt elérhető ahova betették a lábukat.

Veszélyes aggressziv nép.

Ha rajtam múlna a kötvényes programosokat akit Rogán beengedett, küldeném vissza még ma.

2021. ápr. 18. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/43 anonim ***** válasza:
66%

Egy ismerősöm járt ösztöndíjjal kínai egyetemre, hát amiket mesélt az brutális volt: nulla önálló gondolatot vártak el, akinek mégis volt véleménye, azt kegyetlenül leoltották. Nem hiszem, hogy ez a jövő.


A CEU szerintem jóval színvonalasabb a Fudannál, azt el kellett üldözni, mert végre volt egy jól működő egyetem ebben a nokedli országban, és ide kínai egyetem kell, hogyne. Egyébként semmi gond, jöjjenek külföldi egyetemek, engem nem zavar, de saját maga finanszírozza és ne mi.

2021. ápr. 18. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/43 anonim ***** válasza:
57%

nyílt hazaárulás az idetelepítése.

főleg ilyen feltételekkel az.

a kínaikat kitoloncolni kellene, nem pedig idetelepíteni.

2021. ápr. 18. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/43 anonim ***** válasza:
74%
"Csak" a kínai PÉNZEKET kéne kitoloncolni. De ezen a ponton már sok szerencsét kívánok hozzá...
2021. ápr. 18. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/43 anonim ***** válasza:
24%

#12

Persze gender szakon ott is biztos nagyon várják az önálló gondolatokat😆

2021. ápr. 18. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/43 anonim ***** válasza:
31%
#12-es!A CEU csak a te szintednek színvonalas. Nagy szakma ám a gender és a migráns símogatás.
2021. ápr. 18. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/43 anonim ***** válasza:
39%
Nem tudom miért lett lepontozva az első válaszom. A Fudan egyetem igenis a világ legszínvonalasabb egyetemi közé tartozik. Ez tény, aki nem hiszi, az kétségbe vonja a nemzetközi mérések eredményeit. Attól, még hogy tagadni próbáljátok, és a saját világotokhoz próbáljátok igazítani a tényeket, attól még a tény az tény marad.
2021. ápr. 18. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/43 anonim ***** válasza:
22%
#12-es! A CEU az egy vicc, büfésképző egyetem. Ha lenne büfém akkor a CEU előtt hirdetném az álláslehetőségeket. Garantált lenne a túljelentkezés.
2021. ápr. 18. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/43 Fsms ***** válasza:
62%
#17 ha oda akarsz járni, menj Kínában senki sem tart vissza. Ide nem kell ennyi kínai, most is sokan vannak. Csináljak meg Moszkvában ott fognak neki örülni.
2021. ápr. 18. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/43 anonim ***** válasza:
68%

15; 16, 18

ti szidjátok a CEU-t? Soha az életben nem jártatok egyetemre, még csak kívülről sem láttatok soha. :D Viccesek vagytok, a CEU-n volt egy csomó posztgrad képzés is, valamint BA/Bsc, is pénzügy, gazdasági, jogi.


Inkább nézegessétek a népköztársaságbán kiállított 8 általános + szakmunkás biziteket, attól többre nem futotta, látszik is rajtatok.

2021. ápr. 18. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!