Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi a véleményetek a kínai...

Mi a véleményetek a kínai Fudan egyetemről?


2021. ápr. 18. 11:24
1 2 3 4 5
 41/43 anonim ***** válasza:
83%
CEU példáján jól látszik, hogy teljes mértékben ideológiai kérdés, hogy melyik az az egyetem, amit beengednek a magyar felsőoktatási piacra, és melyik az, amit elkergetnek. Ez nonszensz. Ha nincsenek semleges versenyfeltételek, akkor megette a fene az egészet.
2021. ápr. 21. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/43 anonim ***** válasza:
75%
Ennyi pénzért milyen egyetemek is ide jöhetnek volna nem ideológiai alapon csak? Csak valaki lehet belenyúlt a más mézesbödönjébe. Az lesz majd a zavaró, hogy a bele ragadta a keze is.
2021. ápr. 23. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/43 anonim ***** válasza:

Csak azt nem értem, hogy melyik budapesti egyetemhez fog tartozni a kampusza.

Mert amit mostanában összehasonlításként felhoznak, hogy van az oxfordi vagy más egyetemnek IS magyar kampusza, azok MAGYAR egyetemeken BELÜLI kampuszok, nem?

A Fudanról úgy mondták, hogy kifejezetten kínai egyetem lesz. És el is hallgatták rendesen, csak félhírek voltak, mintha csak gondolkodnának felőle, most meg úgy mondják, hogy "régen" befejezett dolog.

Bocs, ha valamit félreértettem.

2021. máj. 12. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!