Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi a véleményetek a kínai...

Mi a véleményetek a kínai Fudan egyetemről?


2021. ápr. 18. 11:24
1 2 3 4 5
 21/43 anonim ***** válasza:
33%

#19

Nem erről volt szó, hogy van-e itt sok kínai, meg hogy én hova akarok járni. A kérdező azt kérdezte, hogy mi a véleményünk róla. Nekem nem túl sok minden, de nemzetközi felmérések a lista elejére teszik. Gondoltam kisegítem a kérdezőt, ha esetleg nem tudta volna.

2021. ápr. 18. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/43 anonim ***** válasza:
18%

#20

Egyetemre járok marharépa, úgyhogy ne nekem okoskosjál:)

Amiket itt leírsz az egyáltalán nem eliminálja a tényt hogy a CEU-n újbalos ideológiai diktátum van. Verheted a seggedet a földhöz a posztgraduális képzéseiddel de attól ez még tény marad xd

2021. ápr. 18. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/43 anonim ***** válasza:
46%

22

Te sehova nem jársz, és még szöveget sem tudsz értelmezni. Buta vagy mint az éjszaka.


Teszed egymás mellé a szavakat és a politikai ideológiákat, mikor értelme nincs a mondatodnak.


Soha nem jártál oda, csak nézed a köztévét híradóját, odadobják neked a krumplit, és azt gondolod, beleszólhatsz olyan dolgokba, amihez közöd nincs, és soha nem is lesz.


Segítek, hátha hasznos lesz:

"Ténynek nevezzük általában azt, ami bizonyíthatóan létezik vagy létezett"

2021. ápr. 18. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/43 anonim ***** válasza:
16%

Amikor összegyűl a "plebs" és egy anonim fórumon akarja bizonygatni, hogy milyen iskolába jár. Bár kétlem, hogy az ide írogatók járnának valahova, mikor erősen közeledünk a vizsgaidőszak felé, ez a félnótás 2 perc múlva már válaszolgat. :D


Mikor kapjátok a krumpli következő adagját, csulika?

2021. ápr. 18. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/43 anonim ***** válasza:
26%

A "nemzetközi felméréseket" már azóta Kína fizeti, amióta a kínaiak IQ-ja a legmagasabb.

KÍna zsebrevágta a világot, szépen sunyin mosolyogva, amíg elhitette magáról, hogy egy tányér rizs/egyke/fapuska meg a többi ártalmatlanság.

2021. ápr. 18. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/43 anonim ***** válasza:
3%

#26

Ez nem igaz. Egyrészt nem Kína IQja a legmagasabb, másrészt mindenhol a kelet-azsiaiaknak van a legmagasabb intelligenciahányadosa. Akkor ezek szerint Japán, Dél-Korea meg Szingapúr is lefizetett mindenkit hogy asszisztáljon a titkos kínai összeesküvéshez xd

2021. ápr. 18. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/43 anonim ***** válasza:
21%

27.

Mondom, SUNYIN. Ahogy mindig is csinálta, közvetítéssel.

2021. ápr. 18. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/43 anonim ***** válasza:
67%
#28-as. De neked azért megmondták ugye?
2021. ápr. 18. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/43 anonim ***** válasza:
19%

29

Ha figyeled a történéseket, meglátod az összefüggéseket az évtizedek során.

2021. ápr. 18. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/43 anonim ***** válasza:
0%

#28

Mint a zsidók ugye?😃 Nem fizetett le Kína senkit egyszerűen csak magasabb az IQjuk ennyi.

2021. ápr. 18. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!