Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Van-e olyan kollégád, ismerősö...

Van-e olyan kollégád, ismerősöd, barátod, rokonod, akit politikai nézetei miatt építettél le?

Figyelt kérdés
Illetve volt-e olyan, aki téged épített le hasonló okok miatt?

2021. ápr. 19. 22:20
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
16%
Nem kellett leépítenem mert amúgy sem találkoztunk gyakran, de egyik nagymamám volt ikyen ember. Nagy Fideszes volt, még a Gyurcsány-kormány idején órákat buszozott nagygyűlésre meg ilyenek, de akkor egész vállalható volt. Néha mosolyogtunk rajta hogy persze persze, mamának ez a legfontosabb az életben stb. Aztán jött a sorosozás/migránsozás a kormány részéről és a 70+ nagymamám fél év alatt egy rasszista, gyűlölködő öregasszony lett. Volt egy alkalom amikor egy év után találkoztunk utoljára és én èpp Svédországba költözés előtt álltam. Nah mamának több sem kellett, fél órán keresztül hallgattam hogy "a hülye svédek, mert beengedik az összes migránst akik majd erőszakolnak meg gyújtogatnak" stb. Utána jött egy laza 20 perc bu*izás, genderezès, szóval szép sorban fel is vonultatta a Fidesz ellensègképeket. Tavasszal meghalt szegény.
2021. ápr. 20. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
30%
Aki ilyet csinál, az szánalmas.
2021. ápr. 20. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
Van. Egy régi barátommal vettem fel hosszú idő után a kapcsolatot, mire az első megnyilvánulása pártpolitizálás, agymosási szándék volt, - nem az, hogy mi van a másikkal, családjával, miként él éppen. Sorsára hagytam.
2021. ápr. 21. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
7%
Én vagyok Soros György és megeszem a kis popótokat vacsorára egy kis madártejjel! XD
2021. ápr. 21. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
...Műfog Soros...
2021. ápr. 21. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
100%
Csak akit facebookon letiltottam már mert minden megnyilvanulása lmp-s pártpropaganda volt, vagy olyan aki folyton Magyarországot sározta minden napi posztjában.
2021. ápr. 21. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Miért kell leépíteni valakit azért, mert mások a politikai nézetei mint neked? Ő ugyanúgy van veled, mint te vele, ebbe nem gondoltál még bele? Én csak simán el szoktam fogadni ha valakinek más a véleménye, lehet az ilyenekről kulturáltan is beszélni azért.
2021. máj. 10. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
szerintem nem az a baj, hogyha mások a nézetei, hanem ha pártpropagandát folytat. nekem tökmindegy, kinek mi a nézete, ha békén hagy vele.
2021. máj. 10. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Azt meg nem is értem hogy lehet propagálni Magyarországon akár egy pártot is :D Egyik kutya másik eb, egyikkel se lenne előrébb szerény kis országunk.
2021. máj. 10. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!