Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Van-e olyan kollégád, ismerősö...

Van-e olyan kollégád, ismerősöd, barátod, rokonod, akit politikai nézetei miatt építettél le?

Figyelt kérdés
Illetve volt-e olyan, aki téged épített le hasonló okok miatt?

2021. ápr. 19. 22:20
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
48%
Van,fanatikus gyurcsótány rajongó.
2021. ápr. 19. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
42%
Egykori katonatársamat építettem le 2006 környékén, pedig sokat jártunk össze több mint másfél évtizeden át, mert már nem bírtam elviselni SZDSZ-rajongását. SZDSZ azóta kimúlt, de a barátságot nem lehetett helyreállítani. Más ilyen nem volt...
2021. ápr. 19. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
75%

Általános iskolai barátom extrém szélsőjobbos lett a húszas éveiben. Nem nemzeti érzelmű, nem patrióta, egyszerűen elképesztő mértékben kirekesztő és gyűlölködő. Nem lehetett egy sörre leülni vele anélkül, hogy elő ne jöttek volna a zsidók, a románok, a háttérhatalom, ami ki akarja irtani a magyarokat, a Gyurcsány, a cigány Orbán, Trianon, stb.. Ne értsetek félre, én szívesen partner vagyok bárminemű politikai beszélgetésben, de egy idő után az embernek nagyon elege lesz abból, hogy folyamatosan ugyanazt az egyoldalú, repetitív gyűlölködést kell hallgatnia, úgyhogy lassan egy évtizede nem nagyon beszélgettünk.


Érdekes módon anno (úgy 2010 környékén) még nagyon muszlimbarát volt, tetszett neki, hogy ők is utálják a zsidókat, de amikor nemrég ránéztem a Facebook profiljára, természetesen már őket is gyűlöli.

2021. ápr. 19. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
67%
4: kit nem gyűlöl a jelenlegi kínálatból? Mi hazánk?
2021. ápr. 19. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
58%

Igen, volt egy a baráti társaságban.

Nem a politikai nézetei voltak amik miatt szétváltak az útjaink - nem közvetlenül, hanem azok az elvek amiket támogatott ezen politikai nézeten belül.

Mindkettőnknek családja volt már, gyerekeink, de ő úgy gondolta a drogok legalizációja olyan dolog ami mellett neki ki kell állni. Én és a párom ezt nem tartottuk a gyerekvállalással, családdal összeegyeztethetőnek. Ha szimplán csak marad szdsz-es, az belefért volna, sokan voltak az akkori társaságunkban olyanok akik más pártokat támogattak, még mi ketten a párommal sem szavaztunk mindig ugyanazokra. de neki az szdsz-ben, a "liberális" oldalban ez volt fontos, a drogok.

2021. ápr. 19. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
68%
Mondjuk úgy, nem épített le senki senkit, csak nincs közös téma. Ma bármiről esik szó, nem megkerülhető a politika, ha érteni akarjuk mi miért van úgy.
2021. ápr. 19. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
77%
#5-höz még: nem kell magyarázni hogy az szdsz nem drogpárti meg hasonlók, tudom. Abban az időben még az szdsz szavazótáborába tartoztak azok akik a drogliberalizációért akartak tenni, utána jelent meg külön is olyan aki ezt képviselte.
2021. ápr. 19. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 molnarmarcell21 ***** válasza:
78%
Nem, magánéletben mindig kerülöm az érzékeny témákat. Nincs se kedvem, se erőm állandó konfliktusokhoz.
2021. ápr. 20. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
91%
Nem volt olyan személy, akit leépítettem volna a politikai nézetei miatt, de én nagyon sok támadást kaptam már, mert felvállaltam a véleményemet.
2021. ápr. 20. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
84%

Igen, beteges Fidesz gyűlölő lett... pedig csak saját magának b@szta el az életét...

Válás, alkoholista lett, gyerektartás 3 gyermek után.

Amíg persze ő kapta a rohadt nagy adókedvezményt ( konkrétan nem kellett SZJA T fizetnie), meg az egykulcsos adó is ott volt, a Fidesz volt az isten.

Utána állandóan a Fideszt szidta, hogy nem marad semmi a fizetéséből....🥴

2021. ápr. 20. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!